Boris Hokr Česko

TITULROKVLOŽENO
Alisik #01: Podzim20183.9202645.5.2018
Alisik #02: Zima20184.01061214.12.2018
Alisik #03: Jaro2019-43813.5.2019
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik20173.945122918.7.2017
Assassin's Creed #01: Zkouška ohněm20162.725481111.10.2016
Assassin's Creed #02: Zapadající slunce20172.9169384.4.2017
Batman #05: Rok nula - Temné město (paperback)20164.333291213.6.2016
Batman #05: Rok nula - Temné město (pevná vazba)20164.12398713.6.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)20163.63235147.11.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)20163.6235397.11.2016
Batman #07: Konec hry (paperback)20174.134451621.6.2017
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)20173.92029721.6.2017
Batman #08: Supertíha (paperback)20173.621771125.9.2017
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)20173.51550425.9.2017
Batman #09: Květy zla (paperback)20183.6234691.2.2018
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)20183.3184241.2.2018
Batman #10: Epilog (paperback)20183.0210686.4.2018
Batman #10: Epilog (pevná vazba)20182.9168946.4.2018
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)20194.3777121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (paperback)20193.71055821.2.2019
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)20193.6762021.2.2019
Batman: Můj temný princ20184.440382115.9.2018
Bílý láma (paperback)20163.93162126.12.2016
Bílý láma (pevná vazba)20164.1289686.12.2016
Bleach #21: Be My Family or Not20163.81299230.5.2016
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl20174.344831423.10.2017
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl20184.119551013.4.2018
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě20183.81509926.10.2018
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu20193.92077618.3.2019
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.654413224.8.2016
Deadpool #02: Lovec duší20163.93805196.12.2016
Deadpool #03: Hodný, zlý a ošklivý20174.443632029.5.2017
Deadpool #04: Deadpool versus S.H.I.E.L.D.20174.028911416.10.2017
Deadpool #05: Deadpool se žení20183.23074148.2.2018
Deadpool #06: Prvotní hřích20183.81637817.9.2018
Deadpool #07: Osa20193.6143196.2.2019
Dlouhý zítřek a další příběhy (paperback)20183.532241214.4.2018
Dlouhý zítřek a další příběhy (pevná vazba)20183.62659914.4.2018
Doctor Strange #01: Cesta podivných20184.23970229.4.2018
Druuna 2 (paperback)20163.728191216.9.2016
Druuna 2 (pevná vazba)20163.72584716.9.2016
Druuna 3 (paperback)20183.52482712.6.2018
Druuna 3 (pevná vazba)20183.12119412.6.2018
Elektra: Atentát20164.050682114.11.2016
Gantz #1220163.7138357.6.2016
Gantz #1320163.41350528.9.2016
Gantz #1420163.31441712.12.2016
Gantz #1520173.61250721.3.2017
Gantz #1620173.41219712.6.2017
Gantz #1720173.3122989.10.2017
Gantz #1820173.2127384.12.2017
Gantz #1920183.6115673.3.2018
Gantz #2020183.61490718.6.2018
Gantz #2120183.3891610.12.2018
Gantz #2220192.999465.3.2019
Gantz #2320192.653879.6.2019
Gunsmith Cats #0320164.41704424.5.2016
Gunsmith Cats #0420164.2168669.11.2016
Indiánské léto / El Gaucho (paperback)20194.21037417.6.2019
Indiánské léto / El Gaucho (pevná vazba)20194.1998217.6.2019
JLA: Svoboda a spravedlnost20184.034312312.6.2018
Justina2019-106328.6.2019
Kapsy20183.41818413.9.2018
Kick-Ass 3: Nářez 320184.72630825.6.2018
Klik20173.451901212.6.2017
Komiksfest! 201520153.71703128.10.2015
Královská krev: Svatokrádežná svatba20194.024331310.5.2019
Krysí královny #01: Šmrncem a magií20183.428431825.9.2018
Krysí královny #02: Do dáli se vinoucí chapadla N'Rygothova20194.0819526.3.2019
Lobo versus Maska a další řežba20163.6275364.8.2016
Lucifer #10: Jitřní hvězda20164.73047136.7.2016
Lucifer #11: Večerní modlitba20164.326291414.11.2016
Mass Effect: Odhalení20182.9165051.3.2018
Mezi řádky #02: Informátor20164.325191125.4.2016
Mezi řádky #03: Když zaklepe mrtvý20164.2216091.11.2016
Mezi řádky #04: Leviatan20174.11783917.5.2017
Mezi řádky #05: Zrození20174.51640630.10.2017
Mezi řádky #06: Tommy Taylor a válka slov20184.71541311.5.2018
Mezi řádky #07: Rána20184.41225617.9.2018
Mezi řádky #08: Orfeus v podsvětí20194.689469.4.2019
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 220164.045363325.10.2016
Modrá Crew #02 - Ekhö: Zrcadlový svět #3, 420174.137862224.1.2017
Modrá Crew #07 - Dlouhý John Silver #3, 420184.326891419.4.2018
Modrá Crew #08 - Ekhö: Zrcadlový svět #5, 620184.237011316.7.2018
Modrá Crew #09 - Orbital #1, 220183.632511510.10.2018
Modrá Crew #10 - Orbital #3, 420193.419121223.1.2019
Modrá Crew #11 - Hrobař #1, 220194.317381523.4.2019
Mýty #09: Synové impéria20164.626931117.5.2016
Mýty #10: Dobrý princ20164.724361111.10.2016
Mýty #11: Válka a střepy20174.525601511.4.2017
Mýty #12: Doba temna20174.62044119.10.2017
Mýty #13: Velký Mýtický crossover20183.4209599.5.2018
Naruto #27: Vzhůru na cesty20164.01118220.4.2016
Naruto #28: Narutův návrat20164.11238321.6.2016
Naruto #29: Kakaši versus Itači20164.0116625.10.2016
Naruto #30: Sakura a Babi Čijo20163.7993323.11.2016
Naruto #31: Svěřený sen20174.2944320.2.2017
Naruto #32: Výprava za Sasukem20173.5922318.4.2017
Naruto #33: Přísně tajná mise20173.61045321.6.2017
Naruto #34: Shledání20173.9914224.9.2017
Komiksfest! 2015
Komiksfest! 2015
Alisik #01: Podzim
Alisik #01: Podzim
Alisik #02: Zima
Alisik #02: Zima
Alisik #03: Jaro
Alisik #03: Jaro
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik
Assassin's Creed #01: Zkouška ohněm
Assassin's Creed #01: Zkouška ohněm
Assassin's Creed #02: Zapadající slunce
Assassin's Creed #02: Zapadající slunce

Batman #05: Rok nula - Temné město (paperback)
Batman #05: Rok nula - Temné město (paperback)
Batman #05: Rok nula - Temné město (pevná vazba)
Batman #05: Rok nula - Temné město (pevná vazba)
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)
Batman #07: Konec hry (paperback)
Batman #07: Konec hry (paperback)
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)

Batman #08: Supertíha (paperback)
Batman #08: Supertíha (paperback)
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)
Batman #09: Květy zla (paperback)
Batman #09: Květy zla (paperback)
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)
Batman #10: Epilog (paperback)
Batman #10: Epilog (paperback)
Batman #10: Epilog (pevná vazba)
Batman #10: Epilog (pevná vazba)

Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)
Batman / Želvy nindža II (paperback)
Batman / Želvy nindža II (paperback)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Batman: Můj temný princ
Batman: Můj temný princ
Bílý láma (paperback)
Bílý láma (paperback)
Bílý láma (pevná vazba)
Bílý láma (pevná vazba)

Bleach #21: Be My Family or Not
Bleach #21: Be My Family or Not
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu
Deadpool #01: Mrtví prezidenti
Deadpool #01: Mrtví prezidenti

Deadpool #02: Lovec duší
Deadpool #02: Lovec duší
Deadpool #03: Hodný, zlý a ošklivý
Deadpool #03: Hodný, zlý a ošklivý
Deadpool #04: Deadpool versus S.H.I.E.L.D.
Deadpool #04: Deadpool versus S.H.I.E.L.D.
Deadpool #05: Deadpool se žení
Deadpool #05: Deadpool se žení
Deadpool #06: Prvotní hřích
Deadpool #06: Prvotní hřích
Deadpool #07: Osa
Deadpool #07: Osa

Dlouhý zítřek a další příběhy (paperback)
Dlouhý zítřek a další příběhy (paperback)
Dlouhý zítřek a další příběhy (pevná vazba)
Dlouhý zítřek a další příběhy (pevná vazba)
Doctor Strange #01: Cesta podivných
Doctor Strange #01: Cesta podivných
Druuna 2 (paperback)
Druuna 2 (paperback)
Druuna 2 (pevná vazba)
Druuna 2 (pevná vazba)
Druuna 3 (paperback)
Druuna 3 (paperback)

Druuna 3 (pevná vazba)
Druuna 3 (pevná vazba)
Elektra: Atentát
Elektra: Atentát
Gantz #12
Gantz #12
Gantz #13
Gantz #13
Gantz #14
Gantz #14
Gantz #15
Gantz #15

Gantz #16
Gantz #16
Gantz #17
Gantz #17
Gantz #18
Gantz #18
Gantz #19
Gantz #19
Gantz #20
Gantz #20
Gantz #21
Gantz #21

Gantz #22
Gantz #22
Gantz #23
Gantz #23
Gunsmith Cats #03
Gunsmith Cats #03
Gunsmith Cats #04
Gunsmith Cats #04
Indiánské léto / El Gaucho (paperback)
Indiánské léto / El Gaucho (paperback)
Indiánské léto / El Gaucho (pevná vazba)
Indiánské léto / El Gaucho (pevná vazba)