Ukázka č.1
Ukázka č.2
Ukázka č.3
Koupit
Slavná sci-fi sága se vrací s druhou trilogií... Opět v kompletní a necenzurované podobě!

Zrůdy, mutanty, fantaskní dechberoucí světy a především krásné ženy - to všechno najdete v druhé a ještě odvážnějším díle, v podání mistra evropského erotického komiksu, Paola Eleuteriho Serpieriho.

Druuna unikla z umírajícího světa... ale zdá se, že se spíš dostala z deště pod okap. Vesmírná loď, která ji zachránila, se dostala až na okraj času - a do toho se na palubě začali zjevovat nebezpeční replikanti, kteří až příliš dokonale imitují posádku. A většina z nich touží po Druunině těle. Není divu. Druuna je s každým dílem krásnější a krásnější.

12. kniha v řadě "Mistrovská díla evropského komiksu".

Album obsahuje původně tři samostatné knižní alba:
Druuna #04: Carnivora
Druuna #05: Mandrigora
Druuna #06: Aphrodisia


Scénář
Paolo Eleuteri Serpieri
Art
Paolo Eleuteri Serpieri
Lettering
Alena Tejnická (Sarah)
Překlad
Michaela Šmakalová
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr, Alena Tejnická (Sarah)
Žánry
erotický, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7449-425-3 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
195 x 265 mm
Tisk
barevný
Váha
540 g
Stran
176
Cena
589 Kč
Originál
Druuna #04: Carnivora, Druuna #05: Mandrigora, Druuna #06: Aphrodisia (Bagheera, 1992, 1995, 1997)
Varianty
Druuna 2 (paperback) (2016)
Druuna 2 (pevná vazba) (2016)
 • TonyT
  TonyT20.9.2020 12:20Druuna 2 (paperback)
  Hmm, jak hodnotit Druunu nevím. Prasárničky na každé druhé stránce bych si asi užil víc v mladším věku, navíc v dnešní době, už to asi také nepůsobí tak, jako když to Serpiery psal ve své době. Nicméně mě přeci jenom zajímá mnohem víc než dřív příběh a text samotný a v Druuně je to bída. Na jedné straně je tady parádní kresba a skvělá atmosféra, něco jako mix The Thing, Event Horizon a Dead space a díky tomu moje sci-fi srdce plesá, na druhé straně je tady samotná Druuna, která neustále plácá věty typu:,, to je šílené, co se to děje, ne já nechci", chaotický děj a do toho prožívá ještě nesmyslnější erotické příhody. Možná kdyby autor alespoň vyškrtal z každé knihy polovinu textů a nechal za sebe mluvit jen tu kresbu, tak by udělal lépe, minimálně by to bylo méně úmorné. Za mě je Druuna nejvíc rozporuplná kniha, která v MDEKu vyšla. Je tam mnoho věci, které se mi líbí a mnoho jiných, které mě nehorázně štvou,ale jelikož chci mít MDEK pěkně kompletní tak jí ve sbírce mám, ovšem kdyby v MDEKu nebyla asi bych se nezlobil.
 • Norri
  Norri mecenáš19.12.2019 23:49Druuna 2 (pevná vazba)
  Sice se tam pořád prchá před masožravýma mutantama a jinou hnusnou havětí, ale příběh se Serpierimu podařilo vymyslet jiný a pořád je to zajímavé. Sice je to silně halucinogenní a většina se odehrává v noční můře, ale bavilo mě to. Hard core sci-fi, kde věci mají logiku, to není, ale porno bez příběhu taky ne. Kresba je stále úchvatná a Druuna je prostě nádherná…
 • Fimi
  Fimi mecenáš13.11.2018 13:55Druuna 2 (pevná vazba)
  Tady se opakuje do puntíku vše z první knihy, jediné co za něco stojí je kresba. Nuda, šeď, nulový příběh, ale výborná kresba
 • Kaluž
  Kaluž mecenáš15.6.2018 08:45Druuna 2 (pevná vazba)
  „Mohl mít ten sen nějaký význam? Mají vůbec sny význam? A pak, co vůbec znamená žít ve snu někoho jiného a zároveň prožívat svůj vlastní? Je to neuvěřitelné! Absurdní!“

  Ne, je to píčovina.
 • perak
  perak31.5.2018 18:37Druuna 2 (paperback)
  Tak kresba a především hlavní hrdinka jsou bez nejmenších pochyb za podtržených 5*, ale to je tak nějak všechno, co mne uspokojilo:). Snad ještě obrázky mutantů a vykreslení post apo světa jsou takové hezké potěšení srdce sci-fi fanouška. Ale s příběhem jsem měl problémy, abych to vůbec dočetl. Hrozně upovídané, občas se snažící o nějaké hlubší myšlenky, což se však nedaří, pasivní hlavní hrdinka, která se všemu diví, nerozumí, maximálně je ze všeho vzrušená. Hned po dočtení celé knihy mám problém převyprávět děj.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš12.1.2018 22:18Druuna 2 (paperback)
  Pokračujeme tam, kde jsme skončili v Knize 1. Opakoval bych se a proto pokročím dál. Druuna a její svět jsem už popsal v Druuně 1 a jediné co dvojka nabízí je víc erotických a sexuálních scén, které jsou ještě tvrdší a drsnější, a přitom nepohoršující. Aspoň mě to nepohoršuje. Nevím, jak by reagovaly feministky, ale i já jako muž zde můžu prohlásit, že jisté ztvárnění mužů coby nemyslící sexem posedlé bestie, mi také dvakrát nevoní. Nicméně, je to autorovo vyjádření, které má svůj čas a místo. Příběhově to zapadá a přece jenom, Druuna je v podstatě variace na post-apo a kdoví, jak bychom se chovali v jistých vyhrocených situacích. Proto autorovi klobouk dolů, že se nebojí jít kolikrát až za hranice extrému. Epičnost příběhu světa Druuny se prohlubuje a začíná být složitější a hranice mezi snem a realitou začíná být téměř nečitelná, nebýt zásahu autorova alter ega, kolikrát bychom ani nevěděli, kde je v určitých pasážích příběhu začátek a konec. Otázkou je, jestli je vůbec nutné to vědět - kde je hranice mezi snem a realitou. Je to v Druuně opravdu potřeba to vědět. Na síle příběhu to neubírá a jenom nám to vlastně říká, jak je svět pomíjívý a jak si umí sám prorazit cestu tak, jak potřebuje. My jsme jen pěšáci, místy i sexem nebo násilím poháněni pěšáci. Druuna je možná právě to světlo, které na nás vrhá a říká, kdo vlastně jsme a kam patříme. Dělá jakoby hranici a odlišuje nás. V její přítomnosti se teprve lidé ukáží, jací skutečně jsou. Druuna nakonec asi nebude tak nevinná, jak se jeví, resp. je-li to záměr, kdo ví. Každopádně jsem uchvácen světem Druuny a chybí mi další příběhy. Těším se na Knihu 3.
 • Radek Blacksad
  Radek Blacksad mecenáš23.10.2017 21:22Druuna 2 (paperback)
  Krásny komiks. Serpieri je frajer a jeho Druuna je jednoducho kult. Síce to príbehom nie je veľmi zaujímavé, ale kresba je obdivuhodná a nezabudnuteľná :)
 • J.Connor
  J.Connor mecenáš15.8.2017 19:08Druuna 2 (paperback)
  Z počátku jsem si velmi zoufal nad Serpieriho neoriginalitou a nastavováním kaše, ale postupem času se mu opět povedlo mě zamotat do tenat hnusu, beznaděje a samozřejmě erotiky. Nedokážu to asi zcela srozumitelně vyjádřit, ale Druuna, a to ve finále i druhá trilogie, umě a jaksi mimovolně brnká na temné a skryté stránky lidské psychiky a zdaleka tím nemyslím jen sexualitu. Sice již trochu protahované, ale stále působivé a s nákupem dalších dílů bych neváhal.
 • farb
  farb5.7.2017 14:29Druuna 2 (paperback)
  Tak na tohle se už jen dobře kouká, ale číst se to (na rozdíl od jedničky) absolutně nedá.
 • Murphy722
  Murphy72221.3.2017 13:20Druuna 2 (pevná vazba)
  No nevím, jaksi jsem se po dobu čtení nemohl s tím příběhem sžít. Nějak nejsem fanda sci-fi a rádoby vědecko-technická omáčka kolem a kolem mne trocha srala. Kresba je fantastická a sex. scény dechberoucí, ale to je tak asi všecho.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.2.2017 10:35Druuna 2 (pevná vazba)
  Tak zatímco první díl jsem celkem hájil, druhý už mě tolik nebavil. Kresba je opět vynikající, ale nevím, tyjo, možná kdybych si pustil příště pornhub, vyjde to na stejno. Ten příběh a sci-fi kulisy v těžké snové jízdě poměrně nudí, i když se tváří přemýšlivě, a myšlenkové pochody hrdinů jsou otravné.

  Celkový dojem: 50%
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.2.2017 10:35Druuna 2 (paperback)
  Tak zatímco první díl jsem celkem hájil, druhý už mě tolik nebavil. Kresba je opět vynikající, ale nevím, tyjo, možná kdybych si pustil příště pornhub, vyjde to na stejno. Ten příběh a sci-fi kulisy v těžké snové jízdě poměrně nudí, i když se tváří přemýšlivě, a myšlenkové pochody hrdinů jsou otravné.

  Celkový dojem: 50%
 • Lenny
  Lenny mecenáš13.11.2016 20:38Druuna 2 (paperback)
  Serpieri se snaží zabalit svoje béčko do celofánu a nejde mu to
  http://www.youtube.com/watch?v=pFD1vTLPT1Y
 • DankoKonik
  DankoKonik mecenáš13.11.2016 19:45Druuna 2 (paperback)
  vizuál - 5/5
  príbeh - 0/5 - boli to. ale libi se mi to, strasne se mi to libi.(166)
  mam te v sobe..ach, to je krasa.(151)
  jo, ach, ach, jeste...och..ach..(38)
 • VanTom
  VanTom9.11.2016 12:47Druuna 2 (paperback)
  Hodnotit pouze nádhernou kresbu (a ještě přenádhernější figuru hlavní hrdinky), dávám 11 z 10. Ale s metafyzickým "dějem" už to mám kapánek komplikovanější, tyhle telepatické výpravy do cizích zvrácených snů a myšlenek, jež vyžadují dlouhá pseudovědecká vysvětlování, mi příliš nesedí. Těch vysvětlení se ovšemže nedočkáme od samotné Druuny, která se jimi (polo)nahatá prodírá v neměnně pasivním stylu: "Ježíši, co se to děje, jsem tak zmatená, ničemu nerozumím, to je tak šílené. Ale vzrušuje mě to; zamyslím se nad tím zítra, teď se chci milovat." :-)
  PS: Zatímco sešity 1-4 spadají z hlediska erotiky ještě do kategorie soft (čili veškerá ztopoření a penetrace se nalézají (těsně) mimo rámečky), 5 a 6 se už hardcore záběrům nevyhýbají.
 • Kapis
  Kapis mecenáš24.10.2016 07:40Druuna 2 (pevná vazba)
  Je to sice pořád podle stejné šablony a vše si je jaksi podobné, ale ty světy, které Serpieri vytváří jsou přesto originální a ty příšery jsou stále stejně děsivé. Ta atmosféra zmaru všude, ta bezvýchodnost je to, co posouvá tuhle knihu o kategorii výš. Druuna navíc evidentně podstoupila plastickou operaci a nebojí se toho ukázat mnohem více. I když by z toho nejeden nadrženec mohl být celý zmatený, děj se posouvá dále, Druuna pomáhá řešit jeden problém za druhým tak nějak přirozenou cestou a na konci !SPOILER! by měl být jak Lewis, tak v něm vkotvený Schastar mrtev a zbytek posádky v únikovém modulu v hibernaci, snad bez nákazy na palubě. Tak a dal bych si hned zbylé dva díly!
 • kaylin
  kaylin21.10.2016 07:40Druuna 2 (paperback)
  Za kresbu jedno velké nadšené ACH, za scénář jen takový smutný povzdech. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/10/1287-druuna-2-60.html
 • louza
  louza19.9.2016 14:34Druuna 2 (pevná vazba)
  Druhá kniha Druuny v sobě kompiluje čtvrtou až šestou knihu Morbus Gravis přímo navazující na třetí část. Hlavní hrdinka zachráněna na cizí lodi zjišťuje, že nákaza se rozšířila i tam, takže bude opět potřeba oprášit kozy a prosouložit se hordami zvrácených rozehnítých mutantů. Dvojka dějově ani kvalitativně nijak výrazně nevybočuje od první knihy. Najdeme tu alternativní reality, sny ve snech, cestu časem i klasickou dickovskou pochybnost kdo jsem, kde jsem? Autor ale hodně přitvrdil v akci. Kde jednička byla spíš soft pornem se tady už jede notně na tvrdo. Autor často volí alternativní metodu, což už zavání kompenzační obsesí praktik, které se mu patrně nedostávají a to v kontextu, který je občas víc než hnusný. Ne proto, že by aktéry byly jeho úžasné zrůdičky. Ty tu naopak přechází trochu do pozadí a do popředí se dostává zrůdnost lidská. Díky tomu je kniha možná víc znepokojivější, než její předchůdce. Knihu hodnotím formálně stejně jako první část, ale musím přiznat, že mi víc sedí přirozená soulož s rozehnítým mutantem, tak jako to bylo minule, než nekonečný cyklus perverzního análního znásilnění nahodilými kolemjdoucími.

 • petrsimcik
  petrsimcik17.9.2016 15:38Druuna 2 (paperback)
  Druuna je zkrátka srdcovka, snad první komiks který se objevil na rostoucím českém internetu ke stažení když jsem byl na škole. Pak byly samozřejmě další, Guliveriana, Pinocchia a začaly plnit složku kreslené erotiky :) Ale Druuně se musí nechat, že byla vždycky něco víc. Že měla příběh a jsem rád že jsem si ho mohl teď vychutnat i na papíře.
 • cyboy
  cyboy mecenáš16.9.2016 21:22Druuna 2 (paperback)
  Je to pornografictejsi nez prvni trilogie, nicmene pribeh to porad ma a porad neni uplne spatny, i kdyz uz je celkem predvidatelny. O chlup slabsi nez prvni trilogie.
  Kazdopadne je Druuna pekna zenska, ktera dava kam prijde. Skoro to az vypada, ze sex je soucasti jeji komunikacni strategie.
  Pribeh 65%, kresba 85%, celkem 75%
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš16.9.2016 17:43Druuna 2 (pevná vazba)
  Podle mne lepší než první tři alba. Chytřejší, zábavnější a Druuna víc a detailněji roztahuje nohy. Proč ne:).
23333092
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš13.11.2016 23:39Druuna 2 (paperback)
  to Lenny: to je normální, že ti ženský nadávají do parchanta a za dvacet minut s tebou šoustají... tohle bych panu Serpieri nevyčítal, taková je realita:).
 • cyboy
  cyboy mecenáš16.9.2016 22:49Druuna 2 (paperback)
  Jasne :), jen ne v takove mire, tohle uz je spis psychopatologicke.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš16.9.2016 21:54Druuna 2 (paperback)
  to cyboy: sex je součástí komunikační strategie každé ženský:)
Četl/a (73)
2scha, 3DD!3, anka, Ash Pointak, Bedou, Benny, ben_bella, buscheer, charvos, cyboy, dajik, Dalistar, Darth Raelchi, Davidos402, dvory, Elfo.here, Elnie, Filios dVekerec, frantavasil, Garp, Glumal, guseppe, Hellaiser, HellWeber, Honzyk, Infarkt, J.Connor, Jabba, jiskra, kadas97, Kamoš, kaylin, kinak, Kitykatyn, Kiwi1902, Ladinek82, Mamut12, Marty_von_Shit, Mercurio, mineralk, monte walsh, MurinWolf, namdnas, Nexis, oleav, Olesh, Ozymandias, Paja78, pavlosson, perak, petad, Petr, rajot, RaptoR, robert.hladil, S313, saja, Scaleo1, schefik, Schramm, Son-Goku, Spacecore, Spike, start05, Symbi, tacmud, Tommy_88, Tony, VanTom, z-e-d, Zbysek2410, Zdendy, zlejzmrd
(146)
2scha, anka, Ash Pointak, beanek, Bedou, BeeSee, Benny, ben_bella, Black Bro, yo, BlackDragon, blackJag, bobo666_2005, bourgeois, brkowycz, burzum, buscheer, charvos, Corteg, cyboy, D.K.Logic, Dali, Dalistar, DankoKonik, Darth Raelchi, davidek, Davidos402, DAxik, Destiny666, Devilek, disclose, Doncek4321, doophy, dvory, Elnie, farb, Filios dVekerec, Filip123, Fr3d_K, frantavasil, Fuf00n, Garp, Glumal, gongon44, guseppe, hahahoho, Hanule_bambule, hellblazer, HellWeber, herbert, herrman, hiro666, holubdema, Honzyk, Horstik, Houbař, ikshorm, Infarkt, ivo84, J.Connor, Jabba, Jak, james dixon, jd., Jestrab2, jiskra, Johnny Sasaki, kadas97, Kamoš, kaylin, KdG, Keenkeen, kendor007, kinak, Kitykatyn, Kiwi1902, komik.sx, krvinka56, Lamahe, Mamut12, markic, Markyz de Sade, Marty_von_Shit, Marvin, meffis, Mercurio, mgeralt, MickeyStuma, Milo_Harwey, mineralk, Mitthrawnuruodo, moiqpiom, monty.cl, morbn, mrkirby, mstefl, MurinWolf, namdnas, Nexis, o2t2, OldaB, Olesh, Paja78, pavlosson, pearlxjam, pechna, Pekario, petad, Petr, petrsimcik, Piros0013, Premek, puolpm, radek, Ragnarog, rajot, robert.hladil, S313, Saiffer, Sammael, Scaleo1, schefik, Schramm, segy, SHORTY, Skot, Son-Goku, Spike, start05, tacmud, Tarka Daal, timek, Tomasino79, Tommy_88, tomned, VanTom, Viking, Vítek, vranakx, xai, xintax, xspeed, yogi, Zajo original, Zbysek2410, Zdendy, zlejzmrd
Chce (15)
barthez, chcita, delsemela, delta11, DracoAn, filosh, lucmartincova, Macek78, Moyek, Niaz, raimi, Rickettsia, tuzexchrist, xflori01, Yefery
Shání (2)
delsemela, lucmartincova
Nabízí (1)
Fox01