Spider-Man + Venom vs. Carnage, část druhá.


Upozornění: Sešit je číslovaný jako 1/98, celkově je ale v sérii druhý!

Scénář
David Michelinie
Kresba
Mark Bagley
Ink
Randy Emberlin
Lettering
Jana Kaštánková
Barvy
Bob Sharen, Reneé Witterstaetterová
Překlad
Peter Havlíček
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
Unicorn Comics CZ
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
32
Cena
49 Kč
Originál
The Amazing Spider-Man #362 (červen 1992) (Marvel)
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš29.2.2020 21:26The Amazing Spider-Man #02
  Pokračuje se tam, kde se skončilo. Hororový nádech, zejména ve spojení s carnagem je stále přítomný (scéna s metal kapelou je slabší odvar soudce Smrtě z modré krve;)). Venom se spidermanem ho celou dobu nahání...všechno dává smysl, nemá.to vyloženě slabá místa, výborná tymovka. Kresba opět luxusní. Podobné jako u předešlého čísla se jede s příběhem až na poslední stranu, která je taky potiskla. :D objevuje se zde krátce F4. ;) A naopak MJ a May vůbec, co jsou zřejmě pro Willise otravné figurky, je fakt, že tohle by jen zdržovaly (Willis - díky za ty popisy, když tady ofiko nejsou) a jako otravnej srac je tady klasický JJ Jameson, to je takovej picusek, co je vždycky na ránu.

  Všichni u Batmana tvrdili jak jde kvalita s dalšími čísly nahoru, nejde, je to naopak... Příběhy se horší a zpracování taky. Zde určitě překlad více hapruje a mám dojem, že byla dvě místa asi, kde je přeloženo vyloženě špatně nebo tomu nejde rozumět. Lettering má silnější "Bold" písmo, sem tam se tiskne světlejším/tmavším odstínem. ;) Obálka horší. Podle mě Unicorn zvolil výborně první čísla obou řad a pak už neměli šťastnou ruku.

  Upozornění: Sešit je číslovaný jako 1/98, celkově je ale v sérii druhý! //// Ne, sesit je číslovaný jako "II", až od dalšího se jede 2/98 a v pořadí je třetí ;)

  Původní název: savage alliance! Za mě výborný 4*.
 • Ter
  Mal by niekto zo Slovenska toto cislo na predaj? Moj mail karimba@azet.sk
 • mAGiic
  Kvalita nic moc, ale příběh se Spideym, Venomem a Carnagem?!! 4*
 • The Genius
  Zpracování i překlad šílený, ale přítomnost Venoma a Carnage z téhle hrůzy nadprůměr.
 • choze
  Dokončení Carnageho debutu v ještě rychlejším a akčnějším tempu, kdy na bez toho zbytečné vsuvky už není místo. Carnage na metalovém koncertě byl vtipnej. "Ahoj děcka, já jsem Carnage! Zabíjím lidi!"
 • willis
  Stručný nástin děje: Carnage vs. Venom a Spiderman. Tahle trojka se honí po NY a vlastně celý komiks je jen a jen o tom. Tentokrát není čas dokonce nejen na May, ale ani na MJ. Nedozvíme se tak nic o zdravotním stavu tetičky, což je neodpustitelné, ani kde MJ fotí a jaká řeší psychická dilemata, což je jistě také škoda. :) Naopak máme tady 100 % akce, do které se připojuje v roli rukojmí i J. J. Jameson a máme tady i jednu pěkně drsnou vraždu. Psychopatický Carnage narve nějakou ženu skrz zeď (nevím jak, asi byla až příliš tvrdohlavá), takže jí koukají jenom nohy. Příběh končí jak jinak amazing soubojem a deaktivací Carnage zvukovou vlnou (tu provede Spiderman) a deaktivací Venoma, který se po splnění úkolu vrací ke své prioritě no. 1 - zničit Spidermana (tu provede jako Deus ex Machina zjevící se Mister Fantastic zvukovou puškou). Venom tak skončí celkem neslavně zavřený v nějakém speciálním autě, ale furt lepší než symbiont Carnage, který se díky zvukovým vlnám rozpadl na prvočinitele.
 • Spacecore
  Kvalita je shit největší,ale SPIDER-MAN!! VENOM!! CARNAGE!! no prostě síla
 • Hobgoblin
  Kvalita vydání a překladu nic moc, ale příběh prostě super. Díky tomu jsem si Carnageho opravdu oblíbil.
 • Slaine
  Unicornovskej Spider-man měl dobrý příběhy (slušní záporáci... Venom, Carnage, Green Goblin), bohužel sračkózní kvalitu... Ale Spidey je Spidey...
 • Markyz de Sade
  Markyz de Sade15.6.2004 10:54The Amazing Spider-Man #02
  Jak řiká saja. MdS
 • saja
  Stejně jsem to kupoval jenom proto, že to je Spiderman...
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš10.6.2004 14:33The Amazing Spider-Man #02
  Spider-man od unicornu byl asi ten nejhorší co u nás vycházel ale stejně to špatný nebylo.