Zatímco se Spider-Man stále snaží dokázat, že není sériovým vrahem z případu vražd, které spojuje nález spider-stopovačů, musí čelit úplně nové výzvě v podobě neustále se vyvíjejícího Freaka! Ale jak se náš pavoučí zázrak může postavit nepříteli, který se po každé porážce vrací ještě silnější? V dalším příběhu oplatí Wolverine Spideymu návštěvu ve chvíli, kdy na město zcela nečekaně uhodí ohromná vánice. Oba hrdinové se následně budou muset utkat s podivnými mayskými válečníky. James Jonah Jameson dosud není v plné kondici po prodělaném infarktu a Harry Osborn se začíná chovat celkem podivně. To vše znamená, že na Petra Parkera Čeká plno problémů, na něž můžou být i všechny pavučiny světa krátké!

Obsahuje příběh:
Totální šílenství!

Hřbety jednotlivých svazků postupně tvoří ucelený obraz od Marko Djurdeviče.

Obsahuje sešity série Amazing Spider-Man (Vol. 1) #552-558


Scénář
Bob Gale, Zeb Wells
Art
Chris Bachalo, Phil Jimenez, Barry Kitson
Ink
Mark Farmer, Wayne Faucher, Mark John Irwin, Phil Jimenez, Andy Lanning, Jaime Mendoza, Danny Miki, Tim Townsend, Al Vey
Barvy
Chris Bachalo, Jeromy Cox, Antonio Fabela, Ian Hannin, Matt Milla
Lettering
Rui Alves, Hugo Jesus
Překlad
Petr Novotný, Martina Zvolská
Redakce
Changer the Elder, Alena Mikulíková, Petr Novotný, Martina Zvolská
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2612-3169 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 265 mm
Tisk
barevný
Stran
176
Cena
249 Kč
Originál
Spider-Man: Freak-Out (Marvel Comics, 2008)
 • Mleako
  Takový svižný, zábavný mainstream, který baví, ale nijak extra nenadchne ani neurazí.
 • Delphín
  Máme tu pokračování Svítá nový den. Příběh ohledně Freaka je boží. Cool záporák, komiks si jede v dobrém tempu které rozhodně nenudí. V sešitech 555-557 ale přišel totální výpadek. Nezáživný děj, Spidey se tu na můj vkus choval fakt divně a ani kresba se mi moc nelíbila, na můj vkus moc chaotická. Kvůli této menší příběhové lince proto tomuto dílu prostě nemohu dát plný počet hvězd...
 • mcleek
  Přímé pokračování Svítá nový den trochu ztrácí dech, chybí další eastereggy a překvapení (druhá "líbací" scéna už není originální). Přesto to pořád ještě baví a jedná se o lehký nadprůměr. Za mě 65 % a příběh budu sledovat i nadále.
 • hroubek
  Tento komiks navazuje na to, co se rozjelo v "restartu" Svítá nový den. Opět se jedná o klasické Spideyho dobrodružství se vším, co k tomu patří. Líbí se mi, že jsou si toho sami tvůrci vědomi a zkouší navodit podobnou atmosféru starších příběhů, na kterých sami vyrůstaly a přitom jít novou cestou. Ať už jde o zápletky, nové záporaky či změnu celého vyznění příběhu. Na mě to funguje dost dobře. Neříkám, že je to skvělé, ale čte se to parádně. Má to spád, dobré nápady, slušné tempo a nenudí to. Navíc se na chvilku zastaví Wolverine a Doctor Strange. Na komiksu se podílelo více autorů a kreslířů. Ne vždy se mi kresba líbila. U prostředního příběhu se kresba hodí, ale je dost nepřehledná a díky tomu to sráží zážitek. Totální šílenství není vůbec špatný komiks a jsem s ním spokojený.
4771