Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Jednoho dne se stane jednou z největších světových hrdinek: WONDER WOMAN. Ale zatím je to Diana, princezna Amazonek. A její boj právě začíná. Tento grafický román, založený na knize Leigh Bardugové, která se dostala do žebříčku bestselerů New York Times, přivádí k životu Dianino první dobrodružství za hranicemi skrytého pobřeží Themysciry.

Diana touží dokázat svým sestrám, legendárním bojovnicím, že se jim vyrovná. Ale v rozhodné chvíli zahodí příležitost získat slávu a riskujíc vyhnanství poruší amazonský zákon, jen aby zachránila pouhou smrtelnici, Alii Keralisovou. A co hůře, ukáže se, že Alia není obyčejné děvče a svým statečným činem Diana možná přivodí zkázu světa.

Alia se chtěla jen dostat od svého příliš starostlivého bratra a strávit jeden semestr na moři. Když ale na lodi vybuchne bomba, přežije jen díky zásahu Diany... a kola osudu se dávají do pohybu. Diana a Alia budou společně čelit armádě nepřátel – smrtelných i božských, rozhodnutých dívku s tajemnou minulostí a záhadnou mocí zničit nebo ovládnout. Aby měly naději zachránit oba jejich světy, budou se muset obě dívky nadcházející válce postavit bok po boku.

Vyšlo jako 3. svazek edice DC Young Adult - grafické romány
I když má kniha v tiráži uveden rok 2020, do volného prodeje se dostala až v roce 2021.


Scénář
Louise Simonsonová
Kresba
Kit Seaton
Lettering
Tomáš Neubauer
Barvy
Sara Woolley
Překlad
Filip Škába
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Obálka
Kit Seaton, Sara Woolley
Námět
Leigh Bardugo
Žánry
romantický, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-871-8 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
152 x 230 mm
Tisk
barevný
Váha
575 g
Stran
196
Cena
349 Kč
Originál
Wonder Woman: Warbringer (DC Comics, 2020)