Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Všechno to začalo jednou zprávou od kohosi, kdo si říká Král. A nyní tu máme vyvrcholení příběhu! Žáci 1. B. jeden po druhém umírají. Přeživších už je pouhých 10. A nakonec dostal trest i Nobuaki, jenž navštívil vesnici Jonaki... Kdo nakonec zůstane naživu? A kdo se skrývá za tajemstvím opředenou postavou Krále?

Scénář
Nobuaki Kanazawa
Kresba
Hitori Renda
Lettering
Jakub Škraban, Alena Veselá
Překlad
Eliška Nováková
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Obálka
Hitori Renda
Žánry
horror, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7449-930-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
215 g
Stran
172
Cena
199 Kč
Originál
Ōsama Game #05 (Futabasha Publishers Ltd., 2012)
 • Sawyer
  Nečekal jsem, že to bude nějak extra dobrý konec a ono taky ne. Ale díky malému očekávání jsem si to vlastně užil. První polovina je klasická napínavá vyvražďovačka, která mě bavila a rychle se četla. No... jenže pak přišlo odhalení a... to není moc dobré. Vlastně ani nevím, jestli jsem to dobře pochopil. Přijde mi to hrozně odfláknuté. Jestli si myslíte, že víte, jak to skončí a kdo je král, tak mi věřte, že se mýlíte. Tak či onak mě to bavilo i přes ten slabý konec. Celou královskou hru jinak hodnotím kladně. Když vypnete mozek, tak si to užijete. Je to prostě béčkovina, která se rychle čte a čtenáře zajímá, jak to vlastně dopadne.
  Plusy- kresba, napětí
  Mínusy- konec, vysvětlení

  Celkem-60%

  Celá série-60%
 • Sagikkun
  Okej, tak tohle byla fakt chujovina :D Do nějaké poloviny jsem si to užíval, protože to byla klasická Královská hra jako v předchozích svazcích - psychologické béčkové drama, které se i přes svoji stupiditu a přehnanou vyhrocenost rychle čte a nedá se mu upřít to, že čtenáře zajímá, jak to dopadne. Pak ale přišlo odhalení a... eh... well... nejenže to byl let down jak prase, protože to celé působí hrozně líně... já si hlavně ani nejsem jistý, že jsem pochopil ten konec.
  Série to nebyla špatná, jak jsem už říkal, byla to béčkovina, ale taková ta lepší, svižná a krátká, nenudilo to. Konec byl ale už na takhle průměrnou kvalitu série podprůměrný.
 • Fry
  Královská hra #05 - Meh, jak už jsem psal u předchozího dílu, tak největším zklamáním této série je samotné finále. Ale tak ono to šlo čekat asi už od začátku, jelikož kvalitativně se nejedná o žádný Death Note. Tak či onak, myslím si že se to dalo zvládnou lépe, koncept je parádní, ale odhalení pachatele a schovávání se za kolektivní vědomí mi vůči čtenáři nepřijde úplně fér ... Za mě 2*!