Koupit
Daredevil a Spider-Man. Dva hrdinové, kteří přísahali, že udrží ulice New Yorku bezpečné a vyčistí je od superzločinců. V tomto komiksovém výběru si můžete přečíst dva rozdílné příběhy., v nichž upovídaný pavoučí hrdina a Muž beze strachu spojili síly. Nejdříve museli zachránit unesenou holčičku a pak se ocitli uprostřed války zločineckých gangů, s níž museli skoncovat! A jako bonus se můžete těšit na vyprávění z knihy Spider-Man's Tangled Web, ve kterém se dozvíte, jak těžko se odchází z Kingpinových služeb...

Obsahuje příběhy:
Nebojsové
Neobvyklí podezřelí
Odstupné

Hřbety jednotlivých svazků postupně tvoří ucelený obraz od Marko Djurdeviče.

Obsahuje sešity sérií Spider-Man/Daredevil #1, Daredevil/Spider-Man #1-4 a Spider-Man's Tangled Web #4


Scénář
Paul Jenkins, Brett Matthews, Greg Rucka
Art
Vatche Mavlian, Eduardo Risso, Phil Winslade
Ink
Tom Palmer
Barvy
Avalon Studios, Steve Buccellato (Electric Crayon), Jeromy Cox, Matt Milla
Lettering
Rui Alves, Hugo Jesus
Překlad
Tereza Hyská
Redakce
Alena Mikulíková, Petr Novotný, Martina Zvolská
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2612-3169 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 265 mm
Tisk
barevný
Váha
580 g
Stran
152
Cena
249 Kč
Originál
Spider-Man: Daredevil / Spider-Man (Marvel Comics, 2001, 2002)
 • hroubek
  Zklamání. Čekal jsem rozhodně více. První příběh není vůbec špatný a je to taková civilní jednohubka, která se drží dost při zemi. Hlavní příběh se rozjede ze začátku dost dobře. Sice mě překvapilo, jakým způsobem je zde vykreslen vztah Spideyho a DD, ale tak nějak jsem to přijal. Problém byl kam to celé začalo směřovat. To už se mi moc nelíbilo. Ještě, že je tam linka s Black Widow a Foggym. A pak přijde poslední příběh, který je hodně super a táhne, celý tohle číslo nahoru. Nebýt prvního a posledního příběhu, tak by to bylo velké zklamání.
 • Delphín
  Úplně nejvíc se mi líbil poslední sešit v hlavní roli s Kingpinem. Ten byl opravdu dobrý. Ve finále se tam zas tolik neudálo ale způsob pojetí byl ze strany autora skvěle zvládnutý. Co autor bohužel nezvládl je práce s hlavními postavami v tomto komiksu. Daredevil je tu zvláštní suchar, Spider-Man zase urážlivej a oprsklej fracek. Na jejich týmovku jsem se předtím těšil, protože vždy to v tomto kompletu dopadlo skvěle, ale kvůli povahovým rysům, které jsem zmínil, nefungovaly postavy samotné, natož v týmu. Škoda...
 • Sagikkun
  Tohle byla slabota. S hlavním čtyřsešitovým příběhem bych neměl takový problém (ale nadšený jsem z toho vážně nebyl) nebýt dvou věcí, a to překombinovaný závěr a Spideyho povaha. Připadalo mi, že autor si o něm přečetl jenom hrubý popis, jelikož jeho základní charakteristika tu je, ale neskutečně debilně podaná. Ve finále to pak působí, že Jenkins Spider-Mana vůbec psát nechtěl - Peter je v téhle "týmovce" naprosto minimálně, když už se objeví, tak se chová jako v zde tolik odsuzovaném S velkou mocí... a se vztahem s Daredevilem se tu taky moc nepracuje. V těchto domněnkách jsem se pak utvrdil především po přečtení bonusového materiálu, ze kterého je velmi cítit, jak je Spider-Man v Jenkinsových očích jen a pouze nezodpovědný šašek a jak vedle něj mnohem více upřednostňuje DD.
  Ať si, každý má svého oblíbence - ale ať pak člověk, co nerozumí oběma postavám, nepíše s nimi týmovku.
  Kresba taky nebyla žádná sláva.

  Co se finálního sešitu o službách u Kingpina týče, ten byl fajn, prostě čistý průměr. Za mě tak ve finále nejlépe dopadl první sešit, který je dynamický, s oběma postavami pracuje rovnoměrně a nenásilně se tu DD se Spideym doplňují - jejich "vztah" a odlišný pohled na věc je tu znázorněn mnohem lépe, než v hlavním příběhu.
  Celkově je to tedy nic moc.
 • mcleek
  Svazek se skládá ze tří různých typů příběhů. První je jednosešitovka a jedná se spíše o jakousi anekdotku o záchraně děcka. Pak čtyřsešitový superhrdinský příběh se všemi klady i zápory tohoto žánru. A poslední jednosešitový příběh s mafiánskou tematikou, ve kterém SM a DD vlastně nevystupují, ale který byl pro mě rozhodně vrcholem svazku.