Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
NASTÁVÁ KONEC SVĚTA, JAK HO ZNÁME

Tom Taylor není jenom postava v příběhu. Je postava ve všech příbězích.

Když dal Tomův otec, spisovatel, malému čaroději, který je hrdinou jeho knih, Tomovo jméno, přisoudil svému synovi z masa a kostí schopnosti, jaké nemá ani jeho smyšlený dvojník. Tom může přecházet mezi reálným světem a nespočtem světů smyšlených obsažených ve všech příbězích, které kdy zazněly.

Ale těmto světům hrozí nebezpečí. Netvor Leviatan, v jehož břiše se nacházejí světy všech příběhů, je zraněný. Hranice mezi příběhy jsou slabší než kdy dřív. Zatímco Tom se neřiditelně žene z jednoho smyšleného světa do druhého, nejnebezpečnější obyvatelé milionu příběhů hrozí tím, že jeho svět roztrhají na kusy.

Slova jsou magie. A jestli se Tomovi nepodaří zastavit síly, které se snaží všechny příběhy zničit, zjistí, že nic nedokáže vytvořit černější zaklínadlo, než je slovo „KONEC...“

Obsahuje sešity série The Unwritten: Apocalypse #1-5

Scénář
Mike Carey, Peter Gross
Art
Al Davison, Peter Gross
Ink
Al Davison, Peter Gross, Ryan Kelly
Barvy
Chris Chuckry, Lee Loughridge
Obálka
Joko Šimizuová
Lettering
Jakub D. Kočí, Lelita Kočí (Lelita)
Překlad
Petr Kotrle
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr
Žánry
fantasy, horor, městská fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7449-860-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
370 g
Stran
128
Cena
369 Kč
Originál
The Unwritten #10: War Stories (Vertigo (DC Comics), 2014)
  • Karel Sec
    ať už to skončí.... Já to vidím už jako dlouho nastavované trápení a začíná mi vadit i kresba.
  • Gmork
    Tak Tom Taylor je zpět a nezastaví ho ani všechny armády z válečných knih. A jeho Nemesis Pullman mu jde stále po krku. Mike Carey opět dokazuje, že ačkoli se může zdát, jak je jeho příběh roztříštěný do mnoha vypravěčských linek, má svůj scénář pevně pod kontrolou a směřuje k jasnému cíli. Závěrečný sešit s Paulym Brucknerem a Pullmanem slibuje, že finále v závěrečné knize bude velkolepé. Jedenáctá Apokalypsa se tak pro mě stává jedním z nejočekávanějších komiksů letošního roku.