Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Dobrák Luke se vydává na cestu za pomstou.
Vražda Anne, kterou bral jako svou druhou matku, mění Luka v démona pomsty a ten vyzývá věhlasného pistolníka Hawka na souboj muže proti muži. Jak dopadne tento souboj bez vyhlídek na vítězství...? Zároveň se schyluje k setkání s Kingovým gangem Crimson.

Scénář
Masasumi Kakizaki
Art
Masasumi Kakizaki
Obálka
Masasumi Kakizaki
Lettering
Michal Štípa
Překlad
Marek Mikeš
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
historický, western
ISBN/ISSN
978-80-7449-972-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
145 x 215 mm
Tisk
černobílý
Váha
350 g
Stran
208
Cena
249 Kč
Originál
Green Blood #04 (Kodansha Ltd., 2013)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin5.5. 11:15Green Blood - Zelená krev #04
  Jako pocta spaghetti westernům, proč ne, příběh je napínavý a rychle se čte... jen je to tak strašlivě a děsně patetické, že se to dostává za hranu trapnosti.

  Celkový dojem: 40%
 • Good Games
  Good Games13.4. 22:32Green Blood - Zelená krev #04
  Green Blood sa pomaly ale isto blíži do finále. Stret dvoch bratov s nebezpečným Edwardom Kingom je už za dverami a isté je, že to bude bratov bažiacich po pomste poriadne bolieť, ak z toho vôbec vyviaznu živí. Aj napriek jednoduchosti scenára a čiernobielym charakterom je to pútavá westernová séria, ktorú odporúčam aj čitateľom, ktorí majú s mangou problém, Kakizakiho kresba je totiž luxusná. =►Celá recenzia◄=
 • Sawyer
  Trochu slabší díl, ale pořád mě ten krvavý a drsný western baví. Objevuje se nám zde hodně postav, které jsou tady jenom proto, aby je naši hlavní hrdinové zabili. Moc jsem nechápal začátek, kdy Brad nechá bojovat mladšího bratra Luka s nejrychlejším pistolníkem Hawkem, když to není tak dlouho, co se učil střílet. Ale očividně je Luke na střílení talent. Abych jen nekritizoval, kresba je pořád nádherná, cesta za pomstou je vždycky fajn a konečně se tady objevili indiáni. Hodně se tady řeší nadřazenost bělochů nad černochy. Něco vám řeknu: Kdokoliv v této knize řekne to slovo na N, tak zemře.

  Celkem-80%
2531