Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Gerda, která se nenechala poučit od svého válečnického já z budoucnosti, se rozvášňuje, stává se objektem těchto vášní, nechává se nachytat a páchá dobro, přičemž objevuje svět fanouškovských conů, zbrkle generalizuje jiné kultury a obratně proplouvá následky svých činů. Její věrný, byť poněkud hubatý průvodce Láďa si ve snu prožije děj filmu Život je krásný, a když Gerdin finální pokus opustit navždy Pohádkov nevyjde přesně podle plánu, uvědomí si, že ji má ve skutečnosti rád a chyběla by mu.

Obsahuje sešity série I Hate Fairyland #11-15 (březen 2017 - srpen 2017)

Scénář
Skottie Young
Art
Dean Rankine, Skottie Young
Ink
Dean Rankine, Skottie Young
Barvy
Jean-Francois Beaulieu
Obálka
Jean-Francois Beaulieu, Skottie Young
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7449-935-7 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
360 g
Stran
136
Cena
369 Kč
Originál
I Hate Fairyland #03: Good Girl (Image Comics, 2017)
 • Gmork
  Je příjemné vidět, že si ještě dnes někdo vzpomene na první desku Zjevení od Root, konkrétně na baladu Píseň pro Satana a prdne ji do Pohádkova.:) Jinak se mi třetí book líbil o trošku víc než ten předešlý, pořád je to jízda, čte se to samo. Také díky výtečnému překladu.
 • Good Games
  Tentokrát bude Gertrúda páchať dobro a teda žiadne nadávky, žiadne zabíjanie a bude sa snažiť správať ku všetkým čo najmilšie. To však nebude také jednoduché a aj tretí diel je stále tou overenou brutálnou zábavou plnou čierneho humoru. Nabudúce nás čaká posledný diel a ja si uvedomujem, že mi bude táto bláznivá séria tak trochu chýbať. =►Celá recenzia◄=
 • honza2457
  Tahle série mě baví a i 3 díl je zábavný a skvěle kreslený. Nemůžu se dočkat jak to celé skončí.
 • adevr
  Návrat k peckovosti prvního dílu...
 • Hanussen
  Na rozdíl od minulého dílu se příběh zase někam posunul a pomalu se tak přiblížil k vyvrcholení v následující knize. Stylem se to zase trochu přiklonilo k prvnímu, velmi povedenému dílu. Příběh je rozdělený na několik kratších minipříběhů, které ale tvoří jeden celek. Za mě nejlepší byl asi japonský příběh a origin Ládi. Jsem zvědavý, jak to s Gerdou nakonec dopadne - dostane se konečně domů? A kolik nevinných duší při tom rozseká na kusy nějakým absurdní způsobem?