Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
BATMAN VSTUPUJE DO SVĚTA FORTNITE!
Na nebi nad Gothamem se objevila trhlina. Zdá se, že každý, kdo jí projde, je přenesen do jiného světa… a tenhle svět přitahuje nejen Batmana, ale i další, dost nebezpečné lidi. Z průzkumu se stává boj o holý život!

Součástí každého komiksu je i unikátní kód uplatnitelný ve hře Fortnite! Zde je to speciální oblek pro Harley Quinn.
Vychází souběžně s originálním vydáním v USA a také dalších státech světa (Německo, Itálie, Mexiko, Brazílie, Španělsko)!
Identický dotisk v květnu 2021


Scénář
Christos N. Gage, Donald Mustard
Art
Reilly Brown
Ink
Nelson Faro DeCastro (Nelson)
Barvy
John Kalisz
Obálka
Mikel Janin
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Ľudovít Plata (Turlogh)
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2695-1517 (Crew)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
85 g
Stran
24
Cena
79 Kč
Originál
Batman / Fortnite: Zero Point #01 (DC Comics, 2021)
 • Sagikkun
  Sagikkun22.4.2021 18:29Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Nevidím důvod tu být nějak extra zlý (i přes to, jak je dneska hrozně "cool" nadávat na Fortnite). Propojují se nám tu dva velké fenomény, které jsou ale navzájem neskutečně rozdílné - zasadit Batmana do Fortnitu (v komiksové podobě) je trochu oříšek, a když k tomu připočítám, že jde teprve o první číslo, tak sice nedělá nic extra výborně, ale ani to nijak neuráží a na druhé číslo se těším - myslím si, že to může být zajímavé.
 • karl173
  karl173 mecenáš22.4.2021 10:45Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Je to začátek, takže zatím těžko hodnotit. Pravděpodobně to nebude žádné terno, ale zatím mě to příjemně překvapilo, že by to nemusela být vyloženě marketingová blbost. Takže na druhý díl jsem vlastně i celkem zvědavý. 3*
 • Fry
  Fry admin21.4.2021 15:22Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Batman / Fortnite: Bod nula #01 - Nejedná se o nic výjimečného, naopak mě mrzí že běžné série (ať už s Batmanem, nebo vlastně s jakoukoliv postavou) tady nevychází, ale crossover se stupidní počítačovou hrou, tady máme v den US vydání. Nic proti ničemu, nejsem cílovka, nečekám ani že se to bude v dalších číslech zlepšovat, ale ze zvědavosti tomu ještě šanci dám ... Za mě 2*!
2174
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum3.5.2021 23:49Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Crew oznámila, že bude dotisk 1. i 2. čísla. 3. číslo už půjde mezi lidi ve vyšším nákladu, když se to stihne. Když ne, tak bude též dotisk. Od dalšího čísla pak už bude rovnou vyšší náklad.
 • Copak(:-chceš
  Copak(:-chceš27.4.2021 10:15Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Myslím si, že ty peníze můžou osobně vydělat třeba tak, že by stejně jako tohle, vydávali i jiné věci ve stejné datum, jako v USA. Tohle by si zasloužilo prostě vyjít v kompletu. Ale jako, osobně, ať si vydávají co chtějí, stejně s tím nic nezmůžeme. Nikoho nenutí, aby si to kupoval. No, tomuhle se vyhnu obloukem.
 • Sagikkun
  Sagikkun25.4.2021 23:57Batman / Fortnite: Bod nula #01
  Stejně tak ale, proč u nás vychází série jako Můj první komiks?
  No, hádám kvůli tomu, že všichni lidé na planetě nesdílí stejný věk a stejný vkus.
  A ano, protože crew má z tohohle prachy, které jim ale osobně přeju.

  Neříkám, že tvůj názor je špatný - Fortnite si nenáviď jak chceš. Jen mi připadá škoda si nechat kazit den něčím takovým, Batman má svoje vlastní série a ty zůstanou kvalitní/nekvalitní nehledě na to, že se objeví v nějaké "hloupé" hře. Nikdo a nic ho tímhle nekazí.
 • Copak(:-chceš
  Copak(:-chceš25.4.2021 22:08Batman / Fortnite: Bod nula #01
  No to to zas vyvedli...
  Proč se na tyhle sr...y nevy...ou?
  Já nemám rád Fortnite a ještě takhle kazit Batmana? Hlavně že to tu vychází stejně jako jinde. Hlavně že tohle tu vyjde číslo po čísle...