Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Batman, Catwoman, Deathstroke a další hrdinové jsou na stopě velkého tajemství… jen je k němu nutné se probojovat. Ale pozor – tady už smrt znamená opravdu konečnou!

Součástí každého komiksu je i unikátní kód uplatnitelný ve hře Fortnite! Zde je to Mstitelský batoh Harley Quinnové.
Vychází souběžně s originálním vydáním v USA a také dalších státech světa (Německo, Itálie, Mexiko, Brazílie, Španělsko)!


Scénář
Christos Cage, Donald Mustard
Art
Christian Duce
Ink
Christian Duce
Barvy
John Kalisz
Obálka
Mikel Janin
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Ľudovít Plata (Turlogh)
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2695-1517 (Crew)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
80 g
Stran
24
Cena
79 Kč
Originál
Batman / Fortnite: Zero Point #05 (DC Comics, 2021)
  • Fry
    Batman / Fortnite: Bod nula #05 - 'Nekontrolovaná vševesmírná energie. Mám teorii, že Bod nula prochází různými realitami, rychlostí nesčetně mnoho realit za sekundu'... uf, tohle je fakt jízda. Nejlepší na tom paradoxně asi je že to vychází pouze po sešitech, najednou bych tolik dementních monologů nedal. Naprostý podprůměr, obávám se jak to celé dopadne ... Za mě 2*!
  • Sagikkun
    Ani předposlední číslo nekolísá ve své zavedené (průměrné) kvalitě, avšak trochu se obávám čísla posledního. Vždy, když byla v příběhu některá z otázek zodpovězena, tak se na povrch vynořila otázka nová, tudíž buďto bude následující číslo přeplněné informacemi, nebo zůstanou některé věci nedořešené - pokud se to ale zvládne ukočírovat, tak smeknu.