Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Slavní američtí a asijští tvůrci navštívili Warcraft! Čeká vás dobrodružství, zrada, humor i odvaha. Příběhy vyprávěné jak z pohledu Aliance, tak Hordy. První svazek volné pětidílné série!

Obsahuje příběhy:
Padlý (Fallen)
Cesta (The Journey)
Jak získat přátele (How to Win Friends)
Poctivá živnost (An Honest Trade)

Původně vyšlo v nakladatelství Tokyopop v roce 2008

Scénář
Dan Jolley, Richard A. Knaak, Troy Lewter, Mike Wellman
Art
Jae-Hwan Kim, Nam Kim, Mi-Young No, Carlos Olivares
Obálka
UDON, Saejin Oh
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Zuzana Komprdová
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-102-2 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
180 g
Stran
172
Cena
229 Kč
Originál
Warcraft: Legends #01 (Blizzard Publishing, 2016)
  • Good Games
    Good Games mecenáš16.2. 21:35Warcraft: Legendy #01
    Hlavne si nevšímajte hneď tú prvú poviedku komiksu. Tá je najslabšia, ostatné už sú výrazne lepšie a celkový dojem ťahajú nahor. Celkovo je to ideálny komiks pre fanúšikov Warcraftu, ale spokojní by mohli byť aj čitatelia, ktorí hľadajú kvalitné fantasy poviedky a nevadí im štýl kresby podobný mange. =►Celá recenzia◄=
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš13.12.2021 08:49Warcraft: Legendy #01
    Nejsem bůhvíjaký hráč, u mě to skončilo WarCraftem 3, ale i tak jsem neodolal a vážně se moc bavil. Krom jediného příběhu (s gnómem a trollem), jsem se opravdu bavil celou knihou. Skvělá kresba, dobře napsané příběhy, pravda, místy ukecané, ale vcelku bez problému. Co zamrzí je zjistit, že první příběh navazuje na něco co u nás vyšlo v Alpressu v roce 2009 (Sluneční studna). Třeba se dočkáme nového vydání od CRWE. Problém je, že jsem to ani nemusel někde vyčíst a je to z Tragova příběhu vyloženě do očí bijící. Nicméně, jde to zvládnout přečíst, jen je to škoda. Druhý příběh je klasická honba za slávou a z pohledu Aliance mě to vážně bavilo, ty drobné nuance a pohnutky postav. Třetí příběh mě nebavil, prostě mě to nechytlo. A čtvrtý příběh byl vyloženě labůžo. Ten byl vynikající. Příběhy jsou obecně v této sbírce předvídatelné, ale k dobru jim přidává, že ctí WarCraft svět, aspoň tak, jak ho znám. Prostě staré známé syžety, ale po warcraftovsku, a to je ta přidaná hodnota.
5