Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Furutův šílený plán vychází na světlo. Tokiem se prohání strašlivá bestie a ničí vše kolem sebe. V nebezpečí se tak ocitají jak lidé, tak ghúlové – a právě společný nepřítel představuje pro obě znesvářené strany zajímavou příležitost...

Scénář
Sui Ishida
Art
Sui Ishida
Obálka
Sui Ishida
Lettering
Jiří Hrbek
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční, horor
ISBN/ISSN
978-80-7679-192-3 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
260 g
Stran
208
Cena
229 Kč
Originál
Tōkyō Ghoul:re #14 (Shueisha Inc., 2018)
  • p3tris
    p3tris28.6. 20:34Tokijský ghúl:re #14
    Vypadá to, že Kanekiho sebeobětování přineslo úspěch. Protože poprvé v historii se ghúlové a lidé staví bok po boku. Přičemž zjišťují, že nejsou zase tak rozdílní. Ale samozřejmě i mezi nimi se najde někdo, kdo se proti novým pořádkům staví. Jenže cena je obrovská. Kaneki se v jakémsi stavu bezvědomí stává součástí drápu ve tvaru monstrózního červa, zabírajícího několik okrsků a rozmačkávajícího vše, co mu přijde do cesty. A jeho přátelé z řad ghúlů i lidí mají jen mále času na záchranu nejen jeho, ale celého Tokia. Pokud vůbec bude možná.
    Čtrnáctý svazek je méně akční, než několik předchozích a vrací do děje některé staré postavy. Posouvá děj k nevyhnutelnému finále a uzavírá některé linky. Tím pádem je čistější i kresba a na Išidův styl jde o překvapivě přímočarý a čitelný díl.
1