Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Azraelův meč tasen!

Městská džungle Gothamu duní válkou mezi Batmanem a Jokerem – válkou, v níž se hranice mezi hrdinou a padouchem povážlivě stírá. Teď, když kladné povahové rysy Jacka Napiera zmizely pod nánosy líčidel klaunského prince zločinu, je Joker konečně připraven povznést konflikt na vyšší úroveň – a jeho armáda získává nového rekruta.

S planoucím mečem v ruce a tíží staletí na ramenou je Azrael nejtemnějším rytířem, jakého kdy Gotham spatřil. Jeho ostří kosí Batmanovy nepřátele jednoho po druhém – a kousek po kousku tento novodobý křižák přetváří Gotham ve svou vlastní verzi nebe na Zemi.

Pouze Batman a jeho odcizení spojenci jej mohou zastavit – ale nedůvěra mezi nimi vyhloubila až příliš hluboký příkop. A když Joker s Azraelem vynesou na světlo utajenou historii Wayneovy rodiny, může být veškerá víra v Temného rytíře definitivně ztracena.

Obsahuje sešity série Batman: Curse of the White Knight #1-8 (červenec 2019 - březen 2020) a Batman: White Knight Presents Von Freeze (listopad 2019)

Vyšlo jako osmý svazek edice 'DC Black Label'.


Scénář
Sean Gordon Murphy
Art
Klaus Janson, Sean Gordon Murphy
Ink
Klaus Janson, Sean Gordon Murphy
Barvy
Matthew Hollingsworth (Matt)
Obálka
Matthew Hollingsworth (Matt), Sean Gordon Murphy
Lettering
Josef Ládek
Překlad
Štěpán Kopřiva
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7679-250-0 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
940 g
Stran
272
Cena
899 Kč
Originál
Batman: Curse of the White Knight (DC Comics, 2020)
 • MEGA
  Povedené pokračování jednoho z mých oblíbených Batmanovských komiksů posledních let. Tento díl nemá tak silnou premisu jako první díl, ale zato krásně buduje napětí a postupně odhaluje hlavní záhadu. Ke konci jsem hltal jednu stránku za druhou. Moc mě bavilo sledovat, jak Sean Murphy čerpá nejen z Batmanových komiksů, ale i filmů a seriálů. V kombinaci s jeho dynamickou kresbou to tvoří úžasné prostředí s barvitou sestavu postav, ke kterým se budu rád vracet. Největší problém, který mám s tímto komiksem je zkratkovité vyprávění. Někdy se mezi scénami stane něco důležitého, ale my se to dozvíme až potom skrz dialog nebo vůbec. Párkrát jsem měl pocit, že nějaká stránka chybí a to mě otravovalo, obzvlášť v napínavých momentech. Nebýt toho, tak jsem byl v knize naprosto ponořen, protože příběh je kvalitní a na kresbu se nedá vynadívat!
 • Good Games
  Good Games mecenáš14.11.2022 20:28Batman: Prokletí bílého rytíře
  Najlepší príbeh s Batmanom aký som kedy čítal. Po kvalitnom prvom diely som očakával samozrejme kvalitatívny zosun a vôbec som nečakal, že by to mohlo jeden z najlepších komiksov s Batmanom dorovnať a nie to ešte prekonať. Sean Gordon Murphy to však dokázal, napísal a nakreslil perfektný komiks a som neskutočne zvedavý na tretí diel. =►Celá recenzia◄=
 • Denis
  Pred prečítaním tohto komiksu som si dal Bílého rytíře ešte raz (tomu som dal 4*)
  A tomuto zaslúžene musím dať 5/5. Ako bavilo ma to od začiatku do konca úplne ma to pohltilo. Kresba farby to je kapitola sama osebe. Jediné mínus je asi to že sa musí čítať aj prvý diel, lebo to priamo nadväzuje. A taký oneshot Von Freeze ako nič extra čakal som trošku viac.
  Je to jeden z komiskov MUST HAVE. Už aby tu bol 3 diel
 • Liborius
  Liborius18.10.2022 17:30Batman: Prokletí bílého rytíře
  Nadprůměrný komiks, který pohltí každého netopýřího fanouška. Silně doporučuji nečíst bez znalosti událostí popsaných v komiksu Bílý rytíř. 9/10 Více na https://nerdopolis.cz/2022/10/18/recenze-prokleti-bileho-rytire-sean-murphy/
1751