• Matio
  Příběh mě naprosto minul, protože mi to přišlo celé uspěchané, zkratkovité. Oproti předchozím dílům byl tohle velký trapas.
 • Matio
  Matio14.4.2019 20:32Marvel 1602
  Jsem moc rád, že se do toho Crew pustila. Původní UKK vyprodané, na bazaru za palbu. Obdobně Old man Logan. Takže Crwi velký dík. Každopádně 1602 považuji za velmi neotřelé dílo, které má výtečný příběh a lepší kresbu.
 • Matio
  Zajímavý počin v českých vodách. Kresba se k příběhu skvěle hodí.
 • Matio
  Matio22.3.2020 23:12Pindárna
  Lenny - jo to vím, mám ho, ale barva je barva. A navíc my, fanoušci Conana, bychom uvítali vydání jako je tohle - http://www.youtube.com/watch?v=KZKkGBvZ3YQ&t=20s. Jak říkám, snad se Crom ustrne a pomůže k vydání :-)
 • Matio
  Matio22.3.2020 19:57Pindárna
  Díky za tip, předám to i dalším Conanošílencům. Každopádně toho původního Conana od Marvelu se vzdát nechci, asi budu otravovat tak dlouho, dokud někoho nenalomím, aby to vydal :-)
 • Matio
  Matio22.3.2020 19:26Pindárna
  V Comics centru už jsem se ptal na toho původního Conana od Marvelu, ale prý ne. Příběhy jsou prý špatné a tak nějak celkově se jim to prý nelíbí. Crew mi napsala, že mají tušení, že to tu někdo má vydávat. Já bych ho bral hned i za vyšší cenu. Semic tu kdysi vydal 18 dílů, ale to bylo dost punkové, porevoluční vydání. Každopádně jsme z toho byli naprosto paf. Pláštěnkářů, ofounů, super mega laser robo hrdinů je teď hodně a já bych uvítal zase někoho, kdo umí s mečem a prostě spoléhá na sílu paží a ne nadpřirozené schopnosti a je bez bázně a hany sráží hlavy. Ten Conan od CC není špatný, na podzim tuším vydají restart od Marvelu, ale ten původní, jó, to by byla pecka. PS: Letos už to budou 2 roky, co nás opustil pan Kantůrek.
 • Matio
  Matio22.3.2020 13:04Pindárna
  Darth Raelchi: díky moc za osvětlení situace. Já jsem za komplety rád, ptal jsem se hlavně z důvodu velikosti. Knihovna není nafukovací a už takhle mi ty komplety zabírají docela dost místa a teď se chystám na čistku, tak abych věděl kolik místa si mám přibližně nechat (evidentně asi budu muset nechat udělat extraknihovnu jen na komplety). Tak ještě aby se někdo odhodlal a vydal u nás Conan the Barbarian: The Original Marvel Years Omnibus a budu spokojený jako pánbůh ve Frankreichu :-).
 • Matio
  Matio22.3.2020 10:48Pindárna
  Darth Raelchi: Koukal jsem, otázkou je, do čeho se budou chtít pustit. Ani nevím, jestli v knihách uvádějí, v jakém nákladu je vytiskly.
 • Matio
  Matio21.3.2020 21:24Pindárna
  Nevíte někdo prosím, kolik dílů bude mít série NHM a DC komiksový komplet?
 • Matio
  Matio7.12.2019 23:36Pindárna
  Myslíte, že se Argo někdy odhodlá udělat druhé opravené vydání Providence?
 • Matio
  Matio26.4.2019 11:39Pindárna
  louza: nejsem si úplně jistý, ale asi to bude ono. Vydal to po revoluci Semic Slovart ale v barvě, u Netopejra to bylo černobílé (patrně to budou i ty příběhy vydané Barlow comics). Nemám teď komiksy u sebe, abych to mohl porovnat, ale asi to bude to samé. Norri: chápu, že se komiks musí zaplatit, ale možná kdyby se do toho pustil někdo formou šancemetru jako to dělá Comicscentrum, tak by to třeba klaplo. Conan od Arga a od CC není špatný, ale tahle kresba se mně osobně líbí nejvíc. I příběhy jsou za mě v pořádku. No uvidíme, třeba se najde někdo, kdo by to zkusil. PS: Ptal jsem se v Comics centru, těm se ale tahle marvel verze nelíbí, prý tam byly divné příběhy... Já jsem opačného názoru, ale bohužel nejsem nakladatel.
 • Matio
  Matio25.4.2019 12:33Pindárna
  Zdravím všechny. Nevědel by někdo prosím, jestli se u nás bude vydávat Conan: The Barbarian The Original Marvel Years Omnibus (Volume 1) (http://www.youtube.com/watch?v=KZKkGBvZ3YQ)? Psal jsem do Crwe, jestli ho nevydají a odepsali, že prý myslí, že to tu někdo vydávat bude. Prošel jsem ale všechno možné a nikde nevidím ani zmínku.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 20 (cca 8696 Kč)
Mám: 670 (cca 215603 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0