• yogi
  yogi29.8.2022 12:39Barakuda, kniha 1 a 2
  Nikdy jsem neviděl jediný díl ze série o Angelice. Takhle nějak si to představuju.
 • yogi
  yogi29.3.2013 23:08Marzi 1984-1987
  Život v Polsku za komančů očima malé holčičky , tohle téma slibovalo hodně . Snad proto se historky polské Máří dostalo v našich mediích celkem kladného hodnocení . Bohužel komiks je to nevýrazný a šedivý jako betonové králíkárny ve kterých se odehrává . Je tam vše co člověk čeká , fronty v krámech a podobné skopičiny ale nic z toho vám neutkví v hlavě a těžko se ke komiksu někdy budete chtít vrátit.
 • yogi
  Tohle snad může bavit jen Lucase .
 • yogi
  yogi2.2.2013 22:38Avengers: Do boje!
  No je to fakt pěkná cihla , když jí držím v ruce mám chuť s ní majznout s ní nějakého Avengera po kebuli , nebo K. Busieka .
  Vítejte v alternativním vesmíru , v němž Watchmen nespatřili světlo světa a dospělí čtou komiksy jen ve sklepě nebo na záchodě .
  I když jsem si zavelel Do boje ! , tohle se fakt nedalo . Říkal jsem si pořád , že je to o chlup lepší než kultovní krystalická pitomost Tajné války , moc mi to ale nepomohlo . Desítky týpků oháklých jako heavy kapely v osmdesátkách sedí na schůzi , jedou na alegorickém voze v prvomájovém průvodu a svádějí meganudné bitvy , proti kterým je Ladova hospodská rvačka lahůdkou pro gurmány . Semtam pobaví spíš nechtěně , třeba vykrádačkou O veliké řepě (in Amazing řepa 147 ) . Kdybych vzal v úvahu cenu , musím jít do záporného hodnocení .
 • yogi
  yogi2.2.2013 21:48Crew² #30
  Slušná crew , bylo už líp a ještě bude hůř . Člověk to kupuje hlavně ze zvyku a čeká že snad někdy ještě překvapí .
 • yogi
  Hodně dobrý mainstream , nenápadný komiks překvapí hutnou noirovou atmosférou a uvěřitelnými postavami .
 • yogi
  yogi2.7.2011 18:43Dragonero
  Originální to samozřejmě není , ale to není 99 procent fantasy , aniž by to jejím fanům nějak extra vadilo . Takové čtení do vlaku ( pokud tedy ajzlbońáci zrovna nebojujjí proti zlotřilé vládě , sakra to by byla fantasy pentalogie ) . Nejzábavnější byly ty akční pasáže , kdy jsem luštil co se v panelech vlastně odehrává ( možná mi z komiksu vypadli 3D brýle ) . Ale pokud to alespoň některého z mladých čtenářů přinutí vyrazit do přírody s dřevěnou šavličkou a partou kamarádů oblečených do jutových pytlů , tak myslím že komiks svůj úkol splnil . Já si jdu číst Tolkiena .
 • yogi
  Já bych typoval , že tohle dílko pro nás Zoner nakoupil v balíku s některými z mang či manhw pro náctileté . Ben Knoflík není samozřejmě zdaleka tak pitomý ( zdravím Pána démonů ) , ale to je asi tak vše co se o něm dá kladného napsat . Neurazí , nenasere toť vše . A Fincherův biják je samozřejmě úplně jiná liga .
 • yogi
  yogi19.8.2010 20:24Predátor Omnibus 2
  Další akční řežba , čili jak říkávaly naše babičky - čím víc hovno mažeš , tím víc smrdí . Pozitiva - snad jen , že přestože to vypadá na čtení na celý víkend , projede to člověkem velice rychle .Důvod vlastnit tyhle skvosty nevidím .
 • yogi
  Tak v Praze na Hlaváku jsem jako doma a hlavně při čekání na půlnoční rychlík jsem se nikdy nenudil . Nebel patří kresebně i scénáricticky k tomu nejlepšímu ,co u nás vzniklo . Ta postava mi přijde na rozdíl od jiných českých komiks. hrdinů velmi uvěřitelná,je to vlastně příbuzný Hrabalova Hanti a jiných antihrdinů . Jen nevím co by Alois řekl na proměnu ,kterou nádraží nyní prochází . V těch prosklených obchůdcích by zřejmě moc duchů minulosti nepotkal . Hodnotit musím vysoko ,jinak by mě ta moje ,co prodává v kase lupeny přetáhla zarážkou (taková těžká železná věc ,co s ní posunovači zastavují vagony).
 • yogi
  yogi12.11.2009 19:22Predátor Omnibus 1
  Rež a rúbaj do krve , nebude to poprvé a vzhledem k tomu jakým tempem se na nás valí Omnibusy jistě ani naposled . Protože jsem od Predatora nic neočekával , nebyl jsem ani zklamán . Když uvážím,že se jedná o klasické čtivo do vlaku či metra pro dospívající , celkem mě zaráží cena . Paperback by tomu slušel mnohem více .přece jen to není Vojna a mír ani Watchmen . Filmový předchůdce je jistě klasický akční film ,u v mém Top 500 byste ho ale stěží našli . Proto jsem na některé věci celkem valil oči . Proč třeba Emzáci kteří na naší modré ,nikoliv zelené planetě dělají bordel už hezky dlouho (T. rex by mohl vyprávět ,tedy ne britská glamrocková kapela ,ale ta jurská potvora ) tak umanutě jdou po bráchovi guvernéra Kalifornie . Že by po celou historii Země nepotkali většího řízka se mi nechce moc věřit . Ale stejně umanutě jako ten polda jsem se i já porval s tímhle komiksem , i když ke konci jsem byl unavenej , jak kdybych tu mrchu sám honil po pralese . Takže pokud je Ti čtenáři okolo 12 let a máš vysoké kapesné , jdi do toho (ale za ty prachy by se dalo užít spousta jiné srandy - v blízkém supermarketu bys za to koupil tak 1000 lahváčů a to už je na pováženou) .
 • yogi
  Ve své době na našem trhu naprosté zjevení .Chodil jsem na to koukat do Netopejra v Olomouci (budiž mu země lehká ) a říkal si - tři stovky za komiks ,to je teda síla . A přes všechno násilí především příběh o lásce až do hořkého konce .
 • yogi
  yogi1.11.2009 19:05Fury: Bůh ochraňuj válku
  Takovéhle kousky evidentně seká Ennis jak Baťa obuv do tělocvičny . Příběh je zde jen aby se neřeklo ,asi jako v pornu o opraváři měnícím těsnění ,a slouží jen k tomu ,aby nějak ospravedlnil závěrečnou rádobydrsnou holomajznu .Ta by dnes šokovala snad jen Roda a Todda Flandersovi a to kdoví jestli . Ennis je prostě při síle jak potřetí zalitý sáček Pigi čaje .Kresba sice neirituje jako u jiné ho chcípáka -Ghost ridera , ale pluje v proudu současného komerčního komiksu . Tentokrát Garthe bohužel palec dolů .
 • yogi
  yogi5.4.2009 17:25Šitíčko
  Jasně že je to spíš pro ženy , ty v mém okolí však vytrvale dávají přednost vékávéčkům ,růžovkáma podobným zhovadilostem.Já jsem se pobavil a rád se k Satrapiové vrátím .
 • yogi
  Kouzlunula nula sedmičky jsem doposud nepropadl a tyhle sebrané novinové stripy na tom nic nezměnily .Dost zbytečná věc ,zítra nebudu vědět že jsem to četl .
 • yogi
  yogi3.4.2009 20:04Jak rozumět komiksu
  Vynikající.Snad po tom sáhne i někdo koho zatím obrázky s bublinami míjely .Pro komiksové fanoušky naprostá povinnost .
 • yogi
  Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem ještě méně . Ennisův scénář nestojí za řeč ,nic to však není proti kresbě, která mě doslova iritovala .Celkem fakt slabota .
 • yogi
  Opravdu příjemná věc.Pro milovníky židovského humoru povinnost .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:35Bomber
  Tenhle komiks je zřejmě něco jako tatáčovské Nanoalbum (mnou nepříliš oblíbené ).Takže dokoupit CD, DVD,tričko ,trenýrky ,lístek na koncert a jízdenku do Jeseníků ,ono to nakonec do sebe všechno zapadne . Ve srovnání s Rudišovým falešným a prázdným Potichu přece jen palec mírně nahoru .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:16Šifra mistra Hanky
  Klasičtí cimrmanovští pionýři slepých uliček. Komiksoví publicisté by asi neměli psát scenáře , stejně jako hudební publicisté zakládat rockové kapely ,výsledek je ve většině případů podobný. Nevím jestli se chtěli autoři svést na vlně Brownových slátanin ,či snad probudit zájem o naši historii .Pro jakou věkovou kategorii je příběh určen ? Přijde mi to jako něco ze slabších kousků z Ábíčka .
 • yogi
  Čtivé a přehledné zpracování historie jedné z nejvytrvalejších lží v novodobých dějinách.Moc se těším na mistrova zásadní díla .
 • yogi
  Tak tady si u mě pan Azzarello po suprákovi napravil reputaci ,Rissova kresba k tomuto žánru vyloženě sedne. Jen se po zjištění ,že venku vyšla již třináctá kniha,obávám zda se dožiju rozuzlení této sárie .
 • yogi
  Vynikající .Myslím že v Sekellovi poznáme leckoho z principálů naší politické scény.
 • yogi
  Z prvu mi to přišlo jako děsná ptákovina ,pak se to nějak zlomilo a přišlo mi to jako mírně geniální ptákovina .Ke konci jsem místy propukal v nevázaný řehot .Ujeté to tedy je ,barokní superhrdina ojede co dýchá , potká Batmana ,králíka z Alenky ,vypraví se do Osvětimi a nezastaví se ani před klášterem plným ctnostných jeptišek.Pohybuje se to na hraně mezi genialitou a trapasem .Jen pro příznivce ujeťáren.
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:33Flafík
  Takhle nenápadně k nám přicházejí komiksové skvosty .Žádné kdy už to konečně vyjde ,zítra to jde do tiskárny ,žádné rojení ultras před komiksovými speciálkami . Jako vždy zmatení čeští knihkupci a knihovníci umísťují Flafíka do výlohy vedle kocoura Vavřinečka a v knihovně do dětského oddělení . Přitom tento komiks ocení spíše starší čtenáři ,kteří už mají za sebou mají nějaký ten vyhaslý vzt ah a je jim už jasné že život nebude nějaká super jízda.Jak přede mnou napsal bílý čaroděj ,čtení je to vtipné i dojemné .Pro mě zatím komiks roku .
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:16Lobo se (z)vrací!
  U Loba záleží na tom kolik Vám je let a kolikátý Lobo to je . Když přečtete jednoho ,jako byste přečetl všechny . Tady si Lobo vybral svou slabší chvilku .Já se nezasmál ani jednou . A to pro čtenáře s maturitou ,myslím že na základce by Lobák spíš zabodoval .
 • yogi
  Garfield od počátku pobavil,na Peanuts ale nemá.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:22Crew #14
  Tato crew jevcelku standartní. Z čísla vyčuhují výsledky soutěže,naopak Aliens podprůměr jak z obalu na žvýkačky.Ale bude hůř.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:10Torpedo: Sebrané spisy #02
  Tohle mi sedne víc sem tam v Crwi.Přečetl jsem,celkem se pobavil,ale deset booků bych mít v knihovně nemusel.
 • yogi
  Nadprůměrná série.Moc bych to už neprotahoval,takového Prattchetta už čtu občas spíše ze zvyku.
 • yogi
  Dost dobrá věc, jednička mě celkem nadchla.K té zmiňované brutalitě- u nás v knihovně mají komiks vdětském oddělení.
 • yogi
  yogi20.10.2007 17:45Hitman #03: Zabijácké eso
  Výborná oddechovka!Místy jsem se smál nahlas, což se mi nestává každý den. Taková sbírka individuí jako Paragraf osm snad nebyla ani v proslulé Zemanově Vládě sebevrahů.Ve svém žánru nadprůměrná věc.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:29Pod dekou
  Jedna z nejlepších věcí na našem trhu.Četl jsem ho jedním dechem a úplně se v něm ztratil.Kresba i scénář v dokonalé rovnováze.Kupodivu se to prý u nás moc neprodává,přesto moc prosím pana Buchala-více Craiga Thompsona.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:19Voleman #01
  Tohle mi přišlo jako dost velké zklamání.Nic proti ujetosti, my odkojení Lynchem a Monty Pythonem snesem ledacos. Je prostě vidět že Grus není scénárista. Čekal jsem větší úlet,tohle je zmatenost odnikud nikam.Jistě že to své fandy najde, ale 100%,toje hodně silné kafe.
 • yogi
  Jednička sice pobavila víc,stále však ve svém žánru nadprůměrná věc. Fanoušky hokeje pobaví originální citoslovce:JÁÁÁGR!
 • yogi
  yogi3.9.2007 17:03Crew #13
  Sandman se mi líbil teď víc, než když jsem točetl poprvé. Lobo je hovado jako vždy,Sinister taky ujde. Tuhle crew mi dal 7letý syn k Džízasovi, takže musím hodnotit vysoko.
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:33Oidipus Rex
  Vcelku příjemná věc .Nedostatek kvalitních českých scénářů vyřešil Jerie adaptováním řecké klasiky. V Řecku a okolí čeká spousta dalších kvalitních námětů. Je to rozhodně nadprůměrná věc,ale když vím od začátku jak to dopadne...
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:21Lucky Luke: Lovec lidí
  Další díl francouzské klasiky. Kdyby to komanči v té době vydali, prodá se sto tousands, ani okem nemrknou.Goscinny nějakou blbost snad ani nedělal. Příjemná zábava.
 • yogi
  yogi18.8.2007 11:55Superman: Pro zítřek #2
  To je mi jasné. Já znám jen věci u nás vyšlé, a tam se myslím příliš neprohání. Samozřejmě Kingdom come, to jsem ještě nečet ,i když ho vlastním.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:50Příliš hlučná samota
  Tohle jsou spíše ilustrace k Hrabalově geniální novele. Po tom šáhněte všichni, komiks-nekomiks. Tohle je spíš inťoušsská kuriosita.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:41Anča a Pepík zasahují
  Dětem se to líbí ,víc netřeba dodávat. Msím dát hodně procent,nebo nám tu předškoláci na oplátku začnou hodnotit Watchmens a budeme mít vymalováno.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:29Anna chce skočit
  Taky jsem pořád koukal kde má Anna s Alanem myší ocas.Škoda,že se Lucie místo Tintinovsko-hitchckokovské zápletky nesoustředila na zachycení všedního života mladé ženy na životní křižovatce. Řeknu dvě slova-Pod dekou. V Thompsonově komiksu se nestřílí,Bush neběhá po lese ,vlastně se tu nic zvláštního neděje, přesto se kniha čte jedním dechem. Jinak kresba je moc příjemná,další Lomové komiks si rád přečtu. Teď jdu se psem do lesa ,kdybychom se už neviděli...
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:09Superman: Pro zítřek #2
  Snad by pomohla znalost Supemanova vesmíru, já např. Wonderwomen i tu druhou holku vidím poprvé.Osobně mi mnohem více sedl Singerův biják, než překomplikovaný Psycho-Superman.Ty holky jsou ale čupr, o tom žádná.Azzarello se chtěl zřejmě pokusit o něco, co udělal Miller s Batmanem, u mě jasná prohra.
 • yogi
  Pokud si na Tintina zvyknete ,neměl by vás album zklamat.Příběhy jsou stále podle stejného vzorce. To není na škodu,přesto jsem zvědav na nějaký vývoj. Jako dokument z komiksových prvohor skvělé.
 • yogi
  Dnes je těžké to hodnotit. Tohle měl číst člověk v době vzniku. Každý žánr má své zakladatele a Hergé je jedním s otců nejen evropského komiksu.Ta naivita k té době patří apokud si na ni člověk zvykne může se slušně pobavit.U mně přesto zatím vítězí šípáci.
 • yogi
  yogi12.8.2007 11:25Příběhy Majora Zemana
  Četl jsem to ve stezce a sežral jsem to i s navijákem.Klidně bych vstoupil do lidových milic ašel s Honzou a Blankou bránit naši fabriku.Saudkova kresba mě vzala,Honza byl čestnej příslušník,táta by zněj měl radost. V podstatě i přes snahu stále bolševická propaganda. Dnes by Honza prudil s rudochama v parlamentu.Od té doby jsem to nečet, takže se zdržím hlasování.
 • yogi
  V předškolním věku moje oblíbená týmovka. Sice trochu klon party z Třeskoprsk,ale pro malé děti super věc.Celý book si dodnes pamatuji.Když to srovnám s lecčím pro děti ,co mi přišlo do ruky po samet´áku,tak tohle je na EISNER PRICE.
 • yogi
  Je to vcelku zábavné,na klasické Gosscinyho kusy to ale nemá ani omylem.Já vlastním celou řadu do č.24,tohle jsem si půjčil a až doma zjistil,že už jsem to nedávno četl.To taky o něčem svědčí.Minimálně o mojí pokročilé skleróze.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:43Muriel a andělé
  Nerad bych tady kazil honocení.Měl jsem to vtom 91 ,moc mě to nevzalo.Je tam cítit duch šedesátek,svoje určité kouzlo to má jako kdeco z té doby.Kája by potřeboval kvalitní scénář šitej sobě na tělo.Rozhodně je to ale lepší ,než plakáty ke kamen´áku apod. z poslední doby.Čet jsem to ale dávno,tak nehodnotím.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:29Superman: Pro zítřek #1
  Tak jako každý jsem to četl dvakrát po sobě.Jště si dám podruhé dvojku,to už na hodnocení těžko něco změní.Pro mě zatím největší zklamání z produkce crew-BB ART.V kresbě chyba není-Lee je protě Lee akdo má jeho kapitalistický realismus rád přijde si na své.Scénář mi připomíná artové filmy třeba francouzské výroby.Divák-intelektuál setváří zadumaně.Vkavárně je o čem debatovat.A co na to Jan Tleskač.Otazník neumím. Když to hodně přeženu-komiksovej Coelho. Ale je to jen můj ,možnáblbej ,názor.Proto jsme jaksi tenkrát zvonili klíčema,že.
 • yogi
  adevr: že ty máš v pokojíku na plakátě křečka , tedy vlastně Křečka?
 • yogi
  V Comicsových legendách bylo přeci vše černobílé, důvodem byla myslím cena, tedy obava , že by v komiksovém pravěku lidi za barevný komiks tolik peněz nedali.
 • yogi
  Já nevím, mě ta cena přijde v pohodě, je to 6 dílů, koupím na netu tak za 750Kč, čili jeden díl za 125 plus minus, folie v ceně.
 • yogi
  Na tohle se začínám těšit, konečně zas jednou něco bez příběhu.
 • yogi
  yogi25.8.2022 19:15Mother Nature
  mě by spíš zajímalo kde tyhle malonákladový věci sehnat , tedy nejen tohle
 • yogi
  Darth Raelchi :podle mě je to jasnej Johnny Weissmüller
 • yogi
  SSP : Jo takhle, jako stírací los.
 • yogi
  Vypadá podobně jako sběratelsky sběratelská edice. Ale že ti začmárali to číslo, bych asi reklamoval.
 • yogi
  yogi14.7.2022 14:10Thor: Zabiják bohů
  To je asi fuk , já to vždycky bral jakože odpad je 0 % ze 100%
 • yogi
  yogi14.7.2022 12:41Thor: Zabiják bohů
  no tak nějak jsem to myslel , těžkej podprůměr bych řekl tak 1 *
 • yogi
  yogi14.7.2022 11:32Thor: Zabiják bohů
  Fimi : ale filmu jsi dal 3 hvězdy. To u mě znamená , docela dobrý, ale znovu to vidět nemusím.
 • yogi
  baatcha : Já Mlýn zrovna dočetl a pocity z něj mám podobné. Ke konci jsem to už trochu na sílu i četl.
 • yogi
  yogi30.6.2022 13:36Zámek a klíč - Kompendium
  Milo_Harwey : A není to na straně 666?
 • yogi
  Než to vyšlo v češtině , tak už se venku pár kousků prodalo a to myslím nebyli fanoušci CC.
 • yogi
  yogi19.12.2021 21:34Ptáčátko
  Ogre: Napiš jim na fcb , já jim nedávno psal o Trávu a hned ji poslali i když je všude myslím vyprodaná. Bez poštovného.
 • yogi
  yogi1.12.2021 18:52Chlad
  Silně pochybuju, že by to někdo prodával za míň než 50%. A určitě vydává CC zajímavé věci , možná kdyby něco z toho vydal Vybíral , bude jeho fanclub řičet blahem. Prostě různý vydavatelství vydávají komiksy pro různý lidi. A někdo koupí všechno a doma to pak někdy roztřídí (já).
 • yogi
  yogi25.11.2021 21:39Klece
  Darth Raelchi : Pro mě to zní jako doporučení, jen bych rád věděl co z Paseky ti to tak může připomínat .Komiks jsem v ruce zatím neměl.
 • yogi
  SomeOne: Je to tak, já myslel z těch co vyjdou letos.
 • yogi
  Z prvních deseti tu nevyšla jen osmička .
 • yogi
  yogi2.11.2021 18:04Jágr, legenda
  ssp : Tu reklamu snad Jarda sám vymyslel . A je vidět , že má herectví v krvi , škoda že Zdeněk Troška už nic nenatočí .
 • yogi
  yogi2.11.2021 02:07Jágr, legenda
  Vypadá to celkem hezky , ale těch 160 stran budí pochybnosti . je tam opravdu všechno ?
  Mama Jagr , mullet , kasino , maturita , Alexej druhý , Iva , Nicol , Lucie , Inna , Veronika , Číňani , Energie , ODS , Babiš a Vodńanské kuře ?
 • yogi
  SSP : To budou zřejmě vlastenci .
 • yogi
  trudoš : já pár rasistů znám a nevšiml jsem si , že by něčím mávali či se hlásili k nějaké straně , to myslím není nutné . Dokonce můžou na někoho působit jako milí a sympatičtí lidé , tátové a mámy od rodin - třeba .
 • yogi
  trudoš : A s kterými autory jsi se tedy setkal osobně , to by mě zajímalo . Já při mé smůle ještě s žádným . Asi nechodím na ta správná místa .
 • yogi
  yogi30.7.2021 21:07NANITS chronicles
  baatcha : Tihle dva mají navíc skoro stejné číslo . Profil si tedy založili ve stejnou dobu , možná je to jeden člověk co tzv. hejtí sám sebe . Až zjistím něco víc , dám vědět .
 • yogi
  yogi11.7.2021 19:27U283
  Chtělo by to někam napsat ty nepsaný pravidla , ať je jasno jednou pro vždy .
 • yogi
  yogi9.6.2021 20:39NANITS chronicles
  Alespoň zvednete zadky od kompu a kapku se proběhnete . A nikdo nikoho nenutí si obouvat boty , teďkom je cool chodit bosky , něco jako koupání v zimě v ledovým potoku .
 • yogi
  yogi27.11.2020 20:05Jak žijí dnes?
  Já si teda spíš myslím , že si to vydal Jakub Plachý sám - na obálce je Fake Fake Fake , to je prostě vtip . Take Take Take to ani na stránkách nemají . ale komiks jsem neviděl , jen to tak tipuju .
 • yogi
  yogi27.9.2020 21:37Tankerka #01
  Jinak je mi jasné že to všichni ví a navíc je to zdejším metalistům šumák , ale kreslíř Jamie Hewlett je spoluzakladatelem jedné z nejvíce kůl partiček britského popu Gorillaz .
  Clint Eastwood .
 • yogi
  yogi27.9.2020 18:13Tankerka #01
  A já má tu holku rád ! I ty kluky klokanský !
 • yogi
  Mají tam toho hromady .
 • yogi
  yogi26.9.2020Prodám
  prodám :
  Batman a Robin - Batman znovuzrozený - 200 Kč
  Znovuzrození : Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra (váz. ) - 200 Kč , ( brož) - 100 Kč
  Batman 1 - Já jsem Gotham ( brož ) - 100 Kč
  Hitman - Pár vražd navíc - 150 Kč
  Transmetropolitan : 2 - Život je pes - 130 Kč
  4 - Nová lůza - 130 Kč
  DCKK - JLA - Spravedlnost - kniha druhá - 100 Kč
  Vše nové . Ideálně osobka Olomouc , možná je i Praha , když dá Covid
  beda154@centrum.cz


 • yogi
  yogi10.6.2018Koupím
  Koupím Kouzelný polštář .
  Kateřina Sechovcová .
  beda154@centrum.cz
 • yogi
  yogi29.3. 13:43Publicistika
  Alfi: Asi jo, žebříček je to podivný, žádné info odkud čerpali a kolik knih se vlastně prodalo. Myslím že u nás žádný ofiko žebříček prodejnosti ani není, i když jsem po tom tedy nikdy nepátral.
 • yogi
  yogi28.3. 19:29Publicistika
  Mě by zajímalo, kde na tom Standa byl, že patří mez nejprodávanější knihy. Tipuju, že si to z prstu vycucal.
 • yogi
  yogi28.3. 14:35Pindárna
  Kluci z Crwe si s tím názvem vyhráli a oni jim to stejně nakonec přejmenujou https://www.knizniklub.cz/knihy/651401-konec-lidstva.html
 • yogi
  Fry : kdybyste
 • yogi
  Co tohleto https://www.kosmas.cz/knihy/512626/sex-je-vtipny-slovo/. Neprojde? Čistě komiksových je tam 30 stran, tedy asi jedna pětina .
 • yogi
  yogi16.3. 23:55Pindárna
  Knihy na trhu? To jako vážně? No ty vole a v soutěži o nejkrásnější knihy roku nebyli ani v nominacích, tak to je celkem skandál.
 • yogi
  Darker: Ty jsi měl asi na mysli všudybyly .
 • yogi
  mkw: Já jsem nikdy neměl ambice být influencerem, fakt nevím co bych ti doporučil, když o tobě nic nevím, jestli jsi teenager, stařec nad hrobem, teprve se rozkoukáváš, nebo už máš takzvaně naposloucháno. Určitě nejsem expert přes grindcore, musel jsem si vygooglit , kdo tam vlastně patří. A punk? Rybičky 48 nebo kolik? The Clash?
  Možná největší pankáči v UK jsou nyní Sleaford Mods, chlapíci v pozdním středním věku, trochu jako z dvojky Trainspottingu, jsou zábavní i naživo , kdy třeba ten chlapík co jakože obsluhuje ty mašinky zmáčkne čudlík a pak se jen pohupuje s lahváčem v ruce, zrovna mají novou desku. V Británii je teď už nevímkolikátá vlna pospunkových kapel - třeba Squid, Shame , Yard act nebo Dry Cleaning co budou tento měsíc ve Futuru.
  Já chodím na koncerty a poslouchám většinou ženské interpretky, je jich spousta od hvězd jako Rosalía, Lorde, Mitski, Big Thief , St. Vincent, Angel Olsen po ty u nás ne až tak známé jako Weyes Blood , Porridge radio, Boygenius, Frankie Cosmos , Japanese Breakfast, Indigo de Souza, Snail Mail. Nebo pražská Tamara. Dost často se mi líbí takové docela obyčejné věci, nic z čeho by ti spadla čelist.
 • yogi
  Kapis : tam se zcela jistě neuvidíme.
 • yogi
  Fimi : nemyslím v publiku, ale na podiu.
 • yogi
  Gmork: OK, beru, ale to by tu někdo musel být hodně velký nováček, aby to nevěděl.
 • yogi
  Gmork: potom teda nechápu, proč tu vypisuješ žánry, které máš v oblibě
 • yogi
  Fimi: já jsem hákoval v hudebním klubu, kde bylo metalu víc než je mi bylo milo a sem tam se tam ženská kapela objevila, ale říkám, to je ta klubová scéna, kapelky pro 300 lidí. Takový line up Brutalu na mě působí jako saussage party, ale zase nějak extra to nestuduji, neb to není moje scéna.
  Jak říkám i když nejsem žádný hrozič, od většiny zásadních jmen jako jsem nějakou desku slyšel a tím myslím párkrát pustil. Většina metalfans nemá páru, co se děje za vraty a ani to nechtějí slyšet.
  Pamatuji v roce 2005 jsem vyhrál jeden či dva, už nevím, lupeny na Black Sabbath, což jsou tedy otcové zakladatelé, ale v podstatě je mám v šuplíku důchodová kapela. Plán byl lístky prodat a koupit si lupen na White Stripes do Archy. Lístek stál 1000 Kč, což byly v té době nějaké peníze. White Stripes byli v té době na vrcholu popularity, headlinovali v Glastonbury. Všichni metloši, co se se mnou dali do řeči se divili, proč chci prodat lupen na Sabaty a nikdo z nich o W. Stripes nikdy neslyšel.
 • yogi
  George Walker Bush: Mně nešlo o to někomu něco doporučit, o její desce se píše všude, pokud někdo sleduje současnou populátní hudbu, nešlo na ni nenarazit. Jen dlouhodobě nechápu, proč si metalfans stále myslí, že kdybychom my ostatní malověrní pro jednou odhodili předsudky a zkusili něco z jejich nabídky, někteří z nás by snad prozřeli a otevřel by se před námi úžasný nový svět. Přitom sami považují většinu současného popu za jakousi nehudbu, kterou by si domů rozhodně nepustili.
  Ty ne Gmorku.
  Já si nějaký metal občas pustím , viděl jsem pár koncertů ( Wolves in the throne room , Deafheaven , Liturgy, Baroness) ale třeba prog-metalu se cíleně vyhýbám. Vlastně mě ty nabušení chlapíci a jejich kytarová sola baví čím dál míň , navíc vím že nejlepší kytarista-ka je Annie Clark aka St. Vincent.
  Taky když tu někdo zmíňuje nějaký ženský metal, tak je to vlastně jen taková srandakapelka, zákusek před hlavním chodem.Metal je asi poslední velký macho žánr, alespoň co se těch velkých jmen týče. To už i v hip hopu a country je víc žen . Takový uzavřený chlapský klubík, něco jako ty kucí co stále dokola debatují na CSFD je li lepší pátá či osmá fáze MCU.
  No nic, jdu si dát znovu The 1975 v SNL, koncert sice až v červnu, ale natěšenost veliká.
 • yogi
  Neznám, zkusil jsem , ale jo , zábavnější než KISSáci určitě.
 • yogi
  deefha : proti gustu, já proti těmhle cirkusům nic nemám , jen čím větší cirkus, tím víc se nudím. Tuhle jsme se bavili o různých těch fámách co běželi za komančů - tihleti KISSáci prý poráželi na podiu krávu, Pepovo bratranec to viděl na Vídni. Asiatky jsou šik , o tom žádná , já dávám přednost těmhle https://www.youtube.com/watch?v=OfYsU5lrABI
 • yogi
  massilia: To jsem rád. Já měl rád i její kapelu Chairlift, v roce 2008 hráli na Famufestu v Arše , to byla fakt mladičká . Po konci koncertu mi nic nejelo, nikoho jsem tam neznal, tak jsem seděl na schodech u šatny a koukal na ni jak paří na afterparty .
 • yogi
  Darker : upřímně , nikdo z nemetlošů ( třeba já) si tohle dobrovolně nepustí. Stejně jako vy metloši nebudete sjíždět třeba Caroline Polachek. Já jsem realista, když sem napíšu něco o hudbě myslím to jako vtip, je mi jasné že to skoro nikoho nezajímá.
 • yogi
  yogi2.3. 17:17Publicistika
  A hele, najednou je pyča Rowlingová aka pizda Rohlíková dobrá.
 • yogi
  V Knižním klubu to takhle dělají, tedy kompletují tu objednávku až když vyjde poslední kniha z předprodeje, což může trvat dost dlouho, různé přesuny data vydání jsou docela časté, takže pak se často stane že některé z knih, co byly v době objednání na skladě, jsou už pryč.
 • yogi
  yogi11.1. 14:28Sběratelský klub
  SomeOne: Nemají kamna?
 • yogi
  yogi11.1. 11:58Sběratelský klub
  já jsem asi taky sběratel , folie bych hned zrušil, každý měsíc mi chodí desítky komiksů a nic nikdy poškozeno
 • yogi
  seneke: Hustej seznam, nic z toho neznám.
 • yogi
  Draco nobilis : Blbý je, že u nás na maloměstě, tedy v Olomouci, spousta dobrých filmů kiny jen prosviští( Nene,Fabelmanovi), nebo je vůbec nehrají(Kousek nebe).
 • yogi
  Hawwwran: Ale ten "zakázaný" příspěvek by si mohl otevřít je třikrát ročně, mecenáši pětkrát.
 • yogi
  Mě z těch oceňovaných filmů celkem minul Top Gun a taky Nejhorší člověk na světě.
 • yogi
  Ter: Elvis super, nejlepší blockbuster vloni. a nejlepší Luhrmannův film, z těch co jsem viděl a asi nejlepší biopic za hodně dlouhou dobu.
 • yogi
  Připojím se k Bušovi se svojí topkou, vloni tedy by byl opravdu nadupaný seznam filmů, které mi v kině utekly, snad to bude letos lepší.
  Neutekly mi tyhle , viděno v kině :
  Tove
  The Batman
  Proměna
  Seveřan
  Nezanechat stopy
  Olga
  Elvis
  Všechno, všude, najednou
  Hodně štěstí , pane Veliký
  Banger
  Erupce lásky

  Český film jsem v topce měl naposledy možná Hoří, má panenko( myslím tu obnovenou premiéru koncem osmdesátek.)

  A hudba naživo? No to byl nabitý rok: The Beths - Underdogs, Julian Baker - Rock Café, Mitski - Divadlo Archa, Iceage - Fluff Fest Rokycany, Dry Cleaning, Erika de Casier, Iggy Pop, Squid, Yard Act- vše Off Festival Katowice, Circuit des Yeux - Meetfactory, Angel Olsen - O2 Academy Brixton London, Marissa Nadler, Porridge Radio - Café v lese, Nilüfer Yanya - Rock Café
  Ale především a zejména, dle očekávání - Let's Eat Grandma - Koko London.

  Metal žádnej.
 • yogi
  radek: Nevíš, prosím tě, do kdy ten kód platí?
 • yogi
  yogi31.12.2022 14:09Filmový a hudební klub
  Milo_Harwey : Co je na tom divného, já bych třeba napsal nejlepší viděné ten rok v kině, kde se tedy prohání filmů staršího data plno, jen ne zrovna v multiplexech.
 • yogi
  yogi14.12.2022 07:20Pindárna
  mike731: Fakt jo?Já myslel že je natahujou na skřipec.
  Každopádně nemyslím, že tam je něco jako kategorie komiks a manga.
 • yogi
  yogi13.12.2022 21:07Pindárna
  U mě hodnotu neztratili, jsou to prostě jen komiksy, nic víc. Na sporáku taky úplně neleží, to byla lehká nadsázka, po pravdě hrnce uvolnily místo oblečení, které tedy muselo uvolnit místo komiksům. A CDčka šupajdily do sklepa, tedy na smetiště dějin, stejně byly většinou fejkový.
 • yogi
  yogi13.12.2022 20:28Pindárna
  Trip: Ve skutečnosti to bylo 86 s poštou. A pral se ve mně M. Dušín( tedy zavolat : Halo, máte tam špatně cenu, mohl bych být nepoctivý hoch a knihu si objednat) , s tím vychcaným hochem Podfukářem, tedy nakoupit toho kvanta a sekat to tady po třech stovkách. Výsledek byl takový kompromis
 • yogi
  yogi13.12.2022 20:13Pindárna
  Btw koupil někdo taky Black Jacka za tu meganízkou cenu v Knižním Klubu? Měli to špatně 3 dny v předprodeji a ta cena byla tak nízká, že jsem si teda jeden kousek koupil, ale už mi bylo blbý to sem házet, abyste to neobjednávali po desítkách.
  37 Kč to bylo.
 • yogi
  yogi13.12.2022 20:07Pindárna
  T3ss:Jasně, určitě, ale mi opravdu taková ta low cost verze na zažoutlém papíře nevadí, jak mám odpor k tomu stavění oltářů komiksům a rovnání dle velikosti, o limitkách ani nemluvím .Žádnou extra knihovnu taky doma nemám, komiksy jsou prostě všude i tam kde ostatní mají hrnce a podobné krámy.
 • yogi
  yogi13.12.2022 16:42Pindárna
  Qvestor: v mém věku už se rozmýšlím, jakým způsobem promrhat 16 minut svého života, na videa o komiksech jsem nekoukal nikdy. A jak říkám, komiksový plebs( tedy lidi jako já) je asi tak blbý, že dokud jim meon nevysvětlil co je na tom špatně, byli spokojení, že mají novou manga serii.
  Ale ti japončíci vážně ten papír mají nemlich stejnej, švára u nich dělal a ty mangy mi donesl. Prostě když položíš vedle sebe japonskou mangu a vymazlený knížky od hildy, tak je to nebe a dudy.
 • yogi
  yogi13.12.2022 16:04Pindárna
  Hawwwran: Může být , ale lidi si toho jaksi všimli až viděli to video do té doby se zdáli vcelku spokojení, alespoň tady jsem žádné reakce nečetl.
  Já když koukám na japonský film, třeba od Kurosawy, tak se mi taky zdá že ňák divně mluvěj, tak jako hulákají, koulejí očima a mávají rukama, fakt jako vesničtí ochotníci.
 • yogi
  yogi13.12.2022 15:02Pindárna
  mike731: To ti nepovím, protože nestíhám, jsem tak 10 let pozadu, překládají je Igor Cima a Anna Cima, japanologové, Anna Cima autorka románů Probudím se na Šibuji a Vzpomínky na úhoře, které jsem, jak jinak, taky nečetl.
 • yogi
  yogi13.12.2022 14:55Pindárna
  Gmork: Co teda konkrétně je na Dobrovského mangách špatně? Lehce nažloutlý papír mi nevadí, myslím že se mi i líbí. Doma mám tři díly original mangy které nějaký Japonec přečetl v práci na hajzlu a tam je asi i nechal ležet a vypadají dost podobně.Cdkaz na video nějakého rozumbrady nechci, nemám čas ani chuť na to koukat. A odpověď ve stylu : bylo nebylo, kdoví jak to bylo, prosím, taky ne.
 • yogi
  yogi10.12.2022 23:04Čtenářský koutek
  faster86: Ukojím tvoji zvědavost, já jsem fanda Trystera i Centrály. A nic zatím nemám od majťáků, ale teď když mají tu blekfrajdej 2 % nebo kolik slevu, tak třeba něco prubnu.
 • yogi
  yogi1.12.2022 14:34Slevy, výprodeje, bazary
  Já už skoro jinde než na Knižním klubu nenakupuju, ale o té slevě se vždy dozvím tady, žádná SMS ani mail mi nepřišla, tady mail ano, ale tam píšou jen o tom adventu, ty kody na 200 kč tam nebyly.
 • yogi
  yogi28.11.2022 09:39Pindárna
  MisaNuff : já bych byl v klidu, vždyť to teprve vstoupilo do distribuce https://www.knizniklub.cz/knihy/634301-petr-pan.html. Jaký to má náklad nevím a proč je to u Vybírala jakože vyprodané taky ne , ale nechce se mi věřit , že by se to vyprodalo za týden.
 • yogi
  yogi21.11.2022 14:36Sběratelský klub
  MaF : Je to taky kravina, ale za stejný prachy.
 • yogi
  yogi21.11.2022 13:39Pindárna
  8k plus minus.
 • yogi
  yogi20.11.2022 17:59* Připomínky a návrhy
  Alfi: Hele sem to nedávej, tady Vybíral nechodí.
 • yogi
  yogi19.11.2022 08:05Sběratelský klub
  Já být Vybíralem tak se s tím tak nemažu, klidně o litr víc za limitku, ať se ukáže kdo je sběratel.
  Ale vážně, on do těch zásilek něco přidává žejo? Nechce se mi věřit že dáte 600 jen za obálku s obrázkem.
 • yogi
  yogi13.11.2022 22:33* Připomínky a návrhy
  izuku midoria: Ale tady jsou jen komiksy co vyšly v Česku, Denník tu je .
 • yogi
  yogi12.11.2022 12:32Pindárna
  Lenny: konkrétně Trystero takhle prodá jen část nákladu, vzhledem k tomu, že jejich komiksy jsou pořád i po letech v prodeji.
 • yogi
  yogi10.11.2022 21:45Pindárna
  deefha: Nespoileruj!
  Já samozřejmě vím jak to chodí, ale bylo by fajn kdybychom to dosypali my,než ten, ehm,tajemný dárce.
 • yogi
  yogi10.11.2022 17:53Pindárna
  Lidi co to Trystero, chápu , že to není Záhada hlavolamu, ale myslete na to a objednávejte , zatím to kapku drhne. https://www.hithit.com/cs/project/11529/gipi-zeme-potomku .
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 709 (cca 221266 Kč)
Mám: 3381 (cca 988179 Kč)
Chci: 18 (cca 7152 Kč)
Sháním: 65 (cca 11266 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 32 (cca 1760 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0