• yogi
  yogi29.3.2013 23:08Marzi 1984-1987
  Život v Polsku za komančů očima malé holčičky , tohle téma slibovalo hodně . Snad proto se historky polské Máří dostalo v našich mediích celkem kladného hodnocení . Bohužel komiks je to nevýrazný a šedivý jako betonové králíkárny ve kterých se odehrává . Je tam vše co člověk čeká , fronty v krámech a podobné skopičiny ale nic z toho vám neutkví v hlavě a těžko se ke komiksu někdy budete chtít vrátit.
 • yogi
  Tohle snad může bavit jen Lucase .
 • yogi
  yogi2.2.2013 22:38Avengers: Do boje!
  No je to fakt pěkná cihla , když jí držím v ruce mám chuť s ní majznout s ní nějakého Avengera po kebuli , nebo K. Busieka .
  Vítejte v alternativním vesmíru , v němž Watchmen nespatřili světlo světa a dospělí čtou komiksy jen ve sklepě nebo na záchodě .
  I když jsem si zavelel Do boje ! , tohle se fakt nedalo . Říkal jsem si pořád , že je to o chlup lepší než kultovní krystalická pitomost Tajné války , moc mi to ale nepomohlo . Desítky týpků oháklých jako heavy kapely v osmdesátkách sedí na schůzi , jedou na alegorickém voze v prvomájovém průvodu a svádějí meganudné bitvy , proti kterým je Ladova hospodská rvačka lahůdkou pro gurmány . Semtam pobaví spíš nechtěně , třeba vykrádačkou O veliké řepě (in Amazing řepa 147 ) . Kdybych vzal v úvahu cenu , musím jít do záporného hodnocení .
 • yogi
  yogi2.2.2013 21:48Crew² #30
  Slušná crew , bylo už líp a ještě bude hůř . Člověk to kupuje hlavně ze zvyku a čeká že snad někdy ještě překvapí .
 • yogi
  Hodně dobrý mainstream , nenápadný komiks překvapí hutnou noirovou atmosférou a uvěřitelnými postavami .
 • yogi
  yogi2.7.2011 18:43Dragonero
  Originální to samozřejmě není , ale to není 99 procent fantasy , aniž by to jejím fanům nějak extra vadilo . Takové čtení do vlaku ( pokud tedy ajzlbońáci zrovna nebojujjí proti zlotřilé vládě , sakra to by byla fantasy pentalogie ) . Nejzábavnější byly ty akční pasáže , kdy jsem luštil co se v panelech vlastně odehrává ( možná mi z komiksu vypadli 3D brýle ) . Ale pokud to alespoň některého z mladých čtenářů přinutí vyrazit do přírody s dřevěnou šavličkou a partou kamarádů oblečených do jutových pytlů , tak myslím že komiks svůj úkol splnil . Já si jdu číst Tolkiena .
 • yogi
  Já bych typoval , že tohle dílko pro nás Zoner nakoupil v balíku s některými z mang či manhw pro náctileté . Ben Knoflík není samozřejmě zdaleka tak pitomý ( zdravím Pána démonů ) , ale to je asi tak vše co se o něm dá kladného napsat . Neurazí , nenasere toť vše . A Fincherův biják je samozřejmě úplně jiná liga .
 • yogi
  yogi19.8.2010 20:24Predátor Omnibus 2
  Další akční řežba , čili jak říkávaly naše babičky - čím víc hovno mažeš , tím víc smrdí . Pozitiva - snad jen , že přestože to vypadá na čtení na celý víkend , projede to člověkem velice rychle .Důvod vlastnit tyhle skvosty nevidím .
 • yogi
  Tak v Praze na Hlaváku jsem jako doma a hlavně při čekání na půlnoční rychlík jsem se nikdy nenudil . Nebel patří kresebně i scénáricticky k tomu nejlepšímu ,co u nás vzniklo . Ta postava mi přijde na rozdíl od jiných českých komiks. hrdinů velmi uvěřitelná,je to vlastně příbuzný Hrabalova Hanti a jiných antihrdinů . Jen nevím co by Alois řekl na proměnu ,kterou nádraží nyní prochází . V těch prosklených obchůdcích by zřejmě moc duchů minulosti nepotkal . Hodnotit musím vysoko ,jinak by mě ta moje ,co prodává v kase lupeny přetáhla zarážkou (taková těžká železná věc ,co s ní posunovači zastavují vagony).
 • yogi
  yogi12.11.2009 19:22Predátor Omnibus 1
  Rež a rúbaj do krve , nebude to poprvé a vzhledem k tomu jakým tempem se na nás valí Omnibusy jistě ani naposled . Protože jsem od Predatora nic neočekával , nebyl jsem ani zklamán . Když uvážím,že se jedná o klasické čtivo do vlaku či metra pro dospívající , celkem mě zaráží cena . Paperback by tomu slušel mnohem více .přece jen to není Vojna a mír ani Watchmen . Filmový předchůdce je jistě klasický akční film ,u v mém Top 500 byste ho ale stěží našli . Proto jsem na některé věci celkem valil oči . Proč třeba Emzáci kteří na naší modré ,nikoliv zelené planetě dělají bordel už hezky dlouho (T. rex by mohl vyprávět ,tedy ne britská glamrocková kapela ,ale ta jurská potvora ) tak umanutě jdou po bráchovi guvernéra Kalifornie . Že by po celou historii Země nepotkali většího řízka se mi nechce moc věřit . Ale stejně umanutě jako ten polda jsem se i já porval s tímhle komiksem , i když ke konci jsem byl unavenej , jak kdybych tu mrchu sám honil po pralese . Takže pokud je Ti čtenáři okolo 12 let a máš vysoké kapesné , jdi do toho (ale za ty prachy by se dalo užít spousta jiné srandy - v blízkém supermarketu bys za to koupil tak 1000 lahváčů a to už je na pováženou) .
 • yogi
  Ve své době na našem trhu naprosté zjevení .Chodil jsem na to koukat do Netopejra v Olomouci (budiž mu země lehká ) a říkal si - tři stovky za komiks ,to je teda síla . A přes všechno násilí především příběh o lásce až do hořkého konce .
 • yogi
  yogi1.11.2009 19:05Fury: Bůh ochraňuj válku
  Takovéhle kousky evidentně seká Ennis jak Baťa obuv do tělocvičny . Příběh je zde jen aby se neřeklo ,asi jako v pornu o opraváři měnícím těsnění ,a slouží jen k tomu ,aby nějak ospravedlnil závěrečnou rádobydrsnou holomajznu .Ta by dnes šokovala snad jen Roda a Todda Flandersovi a to kdoví jestli . Ennis je prostě při síle jak potřetí zalitý sáček Pigi čaje .Kresba sice neirituje jako u jiné ho chcípáka -Ghost ridera , ale pluje v proudu současného komerčního komiksu . Tentokrát Garthe bohužel palec dolů .
 • yogi
  yogi5.4.2009 17:25Šitíčko
  Jasně že je to spíš pro ženy , ty v mém okolí však vytrvale dávají přednost vékávéčkům ,růžovkáma podobným zhovadilostem.Já jsem se pobavil a rád se k Satrapiové vrátím .
 • yogi
  Kouzlunula nula sedmičky jsem doposud nepropadl a tyhle sebrané novinové stripy na tom nic nezměnily .Dost zbytečná věc ,zítra nebudu vědět že jsem to četl .
 • yogi
  yogi3.4.2009 20:04Jak rozumět komiksu
  Vynikající.Snad po tom sáhne i někdo koho zatím obrázky s bublinami míjely .Pro komiksové fanoušky naprostá povinnost .
 • yogi
  Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem ještě méně . Ennisův scénář nestojí za řeč ,nic to však není proti kresbě, která mě doslova iritovala .Celkem fakt slabota .
 • yogi
  Opravdu příjemná věc.Pro milovníky židovského humoru povinnost .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:35Bomber
  Tenhle komiks je zřejmě něco jako tatáčovské Nanoalbum (mnou nepříliš oblíbené ).Takže dokoupit CD, DVD,tričko ,trenýrky ,lístek na koncert a jízdenku do Jeseníků ,ono to nakonec do sebe všechno zapadne . Ve srovnání s Rudišovým falešným a prázdným Potichu přece jen palec mírně nahoru .
 • yogi
  yogi19.8.2008 19:16Šifra mistra Hanky
  Klasičtí cimrmanovští pionýři slepých uliček. Komiksoví publicisté by asi neměli psát scenáře , stejně jako hudební publicisté zakládat rockové kapely ,výsledek je ve většině případů podobný. Nevím jestli se chtěli autoři svést na vlně Brownových slátanin ,či snad probudit zájem o naši historii .Pro jakou věkovou kategorii je příběh určen ? Přijde mi to jako něco ze slabších kousků z Ábíčka .
 • yogi
  Čtivé a přehledné zpracování historie jedné z nejvytrvalejších lží v novodobých dějinách.Moc se těším na mistrova zásadní díla .
 • yogi
  Tak tady si u mě pan Azzarello po suprákovi napravil reputaci ,Rissova kresba k tomuto žánru vyloženě sedne. Jen se po zjištění ,že venku vyšla již třináctá kniha,obávám zda se dožiju rozuzlení této sárie .
 • yogi
  Vynikající .Myslím že v Sekellovi poznáme leckoho z principálů naší politické scény.
 • yogi
  Z prvu mi to přišlo jako děsná ptákovina ,pak se to nějak zlomilo a přišlo mi to jako mírně geniální ptákovina .Ke konci jsem místy propukal v nevázaný řehot .Ujeté to tedy je ,barokní superhrdina ojede co dýchá , potká Batmana ,králíka z Alenky ,vypraví se do Osvětimi a nezastaví se ani před klášterem plným ctnostných jeptišek.Pohybuje se to na hraně mezi genialitou a trapasem .Jen pro příznivce ujeťáren.
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:33Flafík
  Takhle nenápadně k nám přicházejí komiksové skvosty .Žádné kdy už to konečně vyjde ,zítra to jde do tiskárny ,žádné rojení ultras před komiksovými speciálkami . Jako vždy zmatení čeští knihkupci a knihovníci umísťují Flafíka do výlohy vedle kocoura Vavřinečka a v knihovně do dětského oddělení . Přitom tento komiks ocení spíše starší čtenáři ,kteří už mají za sebou mají nějaký ten vyhaslý vzt ah a je jim už jasné že život nebude nějaká super jízda.Jak přede mnou napsal bílý čaroděj ,čtení je to vtipné i dojemné .Pro mě zatím komiks roku .
 • yogi
  yogi18.5.2008 12:16Lobo se (z)vrací!
  U Loba záleží na tom kolik Vám je let a kolikátý Lobo to je . Když přečtete jednoho ,jako byste přečetl všechny . Tady si Lobo vybral svou slabší chvilku .Já se nezasmál ani jednou . A to pro čtenáře s maturitou ,myslím že na základce by Lobák spíš zabodoval .
 • yogi
  Garfield od počátku pobavil,na Peanuts ale nemá.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:22Crew #14
  Tato crew jevcelku standartní. Z čísla vyčuhují výsledky soutěže,naopak Aliens podprůměr jak z obalu na žvýkačky.Ale bude hůř.
 • yogi
  yogi20.10.2007 18:10Torpedo: Sebrané spisy #02
  Tohle mi sedne víc sem tam v Crwi.Přečetl jsem,celkem se pobavil,ale deset booků bych mít v knihovně nemusel.
 • yogi
  Nadprůměrná série.Moc bych to už neprotahoval,takového Prattchetta už čtu občas spíše ze zvyku.
 • yogi
  Dost dobrá věc, jednička mě celkem nadchla.K té zmiňované brutalitě- u nás v knihovně mají komiks vdětském oddělení.
 • yogi
  yogi20.10.2007 17:45Hitman #03: Zabijácké eso
  Výborná oddechovka!Místy jsem se smál nahlas, což se mi nestává každý den. Taková sbírka individuí jako Paragraf osm snad nebyla ani v proslulé Zemanově Vládě sebevrahů.Ve svém žánru nadprůměrná věc.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:29Pod dekou
  Jedna z nejlepších věcí na našem trhu.Četl jsem ho jedním dechem a úplně se v něm ztratil.Kresba i scénář v dokonalé rovnováze.Kupodivu se to prý u nás moc neprodává,přesto moc prosím pana Buchala-více Craiga Thompsona.
 • yogi
  yogi21.9.2007 20:19Voleman #01
  Tohle mi přišlo jako dost velké zklamání.Nic proti ujetosti, my odkojení Lynchem a Monty Pythonem snesem ledacos. Je prostě vidět že Grus není scénárista. Čekal jsem větší úlet,tohle je zmatenost odnikud nikam.Jistě že to své fandy najde, ale 100%,toje hodně silné kafe.
 • yogi
  Jednička sice pobavila víc,stále však ve svém žánru nadprůměrná věc. Fanoušky hokeje pobaví originální citoslovce:JÁÁÁGR!
 • yogi
  yogi3.9.2007 17:03Crew #13
  Sandman se mi líbil teď víc, než když jsem točetl poprvé. Lobo je hovado jako vždy,Sinister taky ujde. Tuhle crew mi dal 7letý syn k Džízasovi, takže musím hodnotit vysoko.
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:33Oidipus Rex
  Vcelku příjemná věc .Nedostatek kvalitních českých scénářů vyřešil Jerie adaptováním řecké klasiky. V Řecku a okolí čeká spousta dalších kvalitních námětů. Je to rozhodně nadprůměrná věc,ale když vím od začátku jak to dopadne...
 • yogi
  yogi3.9.2007 16:21Lucky Luke: Lovec lidí
  Další díl francouzské klasiky. Kdyby to komanči v té době vydali, prodá se sto tousands, ani okem nemrknou.Goscinny nějakou blbost snad ani nedělal. Příjemná zábava.
 • yogi
  yogi18.8.2007 11:55Superman: Pro zítřek #2
  To je mi jasné. Já znám jen věci u nás vyšlé, a tam se myslím příliš neprohání. Samozřejmě Kingdom come, to jsem ještě nečet ,i když ho vlastním.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:50Příliš hlučná samota
  Tohle jsou spíše ilustrace k Hrabalově geniální novele. Po tom šáhněte všichni, komiks-nekomiks. Tohle je spíš inťoušsská kuriosita.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:41Anča a Pepík zasahují
  Dětem se to líbí ,víc netřeba dodávat. Msím dát hodně procent,nebo nám tu předškoláci na oplátku začnou hodnotit Watchmens a budeme mít vymalováno.
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:29Anna chce skočit
  Taky jsem pořád koukal kde má Anna s Alanem myší ocas.Škoda,že se Lucie místo Tintinovsko-hitchckokovské zápletky nesoustředila na zachycení všedního života mladé ženy na životní křižovatce. Řeknu dvě slova-Pod dekou. V Thompsonově komiksu se nestřílí,Bush neběhá po lese ,vlastně se tu nic zvláštního neděje, přesto se kniha čte jedním dechem. Jinak kresba je moc příjemná,další Lomové komiks si rád přečtu. Teď jdu se psem do lesa ,kdybychom se už neviděli...
 • yogi
  yogi17.8.2007 17:09Superman: Pro zítřek #2
  Snad by pomohla znalost Supemanova vesmíru, já např. Wonderwomen i tu druhou holku vidím poprvé.Osobně mi mnohem více sedl Singerův biják, než překomplikovaný Psycho-Superman.Ty holky jsou ale čupr, o tom žádná.Azzarello se chtěl zřejmě pokusit o něco, co udělal Miller s Batmanem, u mě jasná prohra.
 • yogi
  Pokud si na Tintina zvyknete ,neměl by vás album zklamat.Příběhy jsou stále podle stejného vzorce. To není na škodu,přesto jsem zvědav na nějaký vývoj. Jako dokument z komiksových prvohor skvělé.
 • yogi
  Dnes je těžké to hodnotit. Tohle měl číst člověk v době vzniku. Každý žánr má své zakladatele a Hergé je jedním s otců nejen evropského komiksu.Ta naivita k té době patří apokud si na ni člověk zvykne může se slušně pobavit.U mně přesto zatím vítězí šípáci.
 • yogi
  yogi12.8.2007 11:25Příběhy Majora Zemana
  Četl jsem to ve stezce a sežral jsem to i s navijákem.Klidně bych vstoupil do lidových milic ašel s Honzou a Blankou bránit naši fabriku.Saudkova kresba mě vzala,Honza byl čestnej příslušník,táta by zněj měl radost. V podstatě i přes snahu stále bolševická propaganda. Dnes by Honza prudil s rudochama v parlamentu.Od té doby jsem to nečet, takže se zdržím hlasování.
 • yogi
  V předškolním věku moje oblíbená týmovka. Sice trochu klon party z Třeskoprsk,ale pro malé děti super věc.Celý book si dodnes pamatuji.Když to srovnám s lecčím pro děti ,co mi přišlo do ruky po samet´áku,tak tohle je na EISNER PRICE.
 • yogi
  Je to vcelku zábavné,na klasické Gosscinyho kusy to ale nemá ani omylem.Já vlastním celou řadu do č.24,tohle jsem si půjčil a až doma zjistil,že už jsem to nedávno četl.To taky o něčem svědčí.Minimálně o mojí pokročilé skleróze.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:43Muriel a andělé
  Nerad bych tady kazil honocení.Měl jsem to vtom 91 ,moc mě to nevzalo.Je tam cítit duch šedesátek,svoje určité kouzlo to má jako kdeco z té doby.Kája by potřeboval kvalitní scénář šitej sobě na tělo.Rozhodně je to ale lepší ,než plakáty ke kamen´áku apod. z poslední doby.Čet jsem to ale dávno,tak nehodnotím.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:29Superman: Pro zítřek #1
  Tak jako každý jsem to četl dvakrát po sobě.Jště si dám podruhé dvojku,to už na hodnocení těžko něco změní.Pro mě zatím největší zklamání z produkce crew-BB ART.V kresbě chyba není-Lee je protě Lee akdo má jeho kapitalistický realismus rád přijde si na své.Scénář mi připomíná artové filmy třeba francouzské výroby.Divák-intelektuál setváří zadumaně.Vkavárně je o čem debatovat.A co na to Jan Tleskač.Otazník neumím. Když to hodně přeženu-komiksovej Coelho. Ale je to jen můj ,možnáblbej ,názor.Proto jsme jaksi tenkrát zvonili klíčema,že.
 • yogi
  yogi12.8.2007 00:03Kytice
  Tohle bych snad ani komiks nenazval,To by tu mohli být ivěci třeba Petra Síse,což je ovšem nesporná kvalita.Mě vůbec v komiksu neberou tyhle adaptace prozy či poesie.Navíc ten výběr mi přijde moc na jistotu.Na Brabcovy omalovánky lidi do kina chodili ,tak to prubnem taky.Na to jakou to mělo publicitu,psali o tom snad i v Zahrádkáři,zklamání.
 • yogi
  Milo_Harwey : A není to na straně 666?
 • yogi
  Než to vyšlo v češtině , tak už se venku pár kousků prodalo a to myslím nebyli fanoušci CC.
 • yogi
  yogi19.12.2021 21:34Ptáčátko
  Ogre: Napiš jim na fcb , já jim nedávno psal o Trávu a hned ji poslali i když je všude myslím vyprodaná. Bez poštovného.
 • yogi
  yogi1.12.2021 18:52Chlad
  Silně pochybuju, že by to někdo prodával za míň než 50%. A určitě vydává CC zajímavé věci , možná kdyby něco z toho vydal Vybíral , bude jeho fanclub řičet blahem. Prostě různý vydavatelství vydávají komiksy pro různý lidi. A někdo koupí všechno a doma to pak někdy roztřídí (já).
 • yogi
  yogi25.11.2021 21:39Klece
  Darth Raelchi : Pro mě to zní jako doporučení, jen bych rád věděl co z Paseky ti to tak může připomínat .Komiks jsem v ruce zatím neměl.
 • yogi
  SomeOne: Je to tak, já myslel z těch co vyjdou letos.
 • yogi
  Z prvních deseti tu nevyšla jen osmička .
 • yogi
  yogi2.11.2021 18:04Jágr, legenda
  ssp : Tu reklamu snad Jarda sám vymyslel . A je vidět , že má herectví v krvi , škoda že Zdeněk Troška už nic nenatočí .
 • yogi
  yogi2.11.2021 02:07Jágr, legenda
  Vypadá to celkem hezky , ale těch 160 stran budí pochybnosti . je tam opravdu všechno ?
  Mama Jagr , mullet , kasino , maturita , Alexej druhý , Iva , Nicol , Lucie , Inna , Veronika , Číňani , Energie , ODS , Babiš a Vodńanské kuře ?
 • yogi
  SSP : To budou zřejmě vlastenci .
 • yogi
  trudoš : já pár rasistů znám a nevšiml jsem si , že by něčím mávali či se hlásili k nějaké straně , to myslím není nutné . Dokonce můžou na někoho působit jako milí a sympatičtí lidé , tátové a mámy od rodin - třeba .
 • yogi
  trudoš : A s kterými autory jsi se tedy setkal osobně , to by mě zajímalo . Já při mé smůle ještě s žádným . Asi nechodím na ta správná místa .
 • yogi
  yogi30.7.2021 21:07NANITS chronicles
  baatcha : Tihle dva mají navíc skoro stejné číslo . Profil si tedy založili ve stejnou dobu , možná je to jeden člověk co tzv. hejtí sám sebe . Až zjistím něco víc , dám vědět .
 • yogi
  yogi11.7.2021 19:27U283
  Chtělo by to někam napsat ty nepsaný pravidla , ať je jasno jednou pro vždy .
 • yogi
  yogi9.6.2021 20:39NANITS chronicles
  Alespoň zvednete zadky od kompu a kapku se proběhnete . A nikdo nikoho nenutí si obouvat boty , teďkom je cool chodit bosky , něco jako koupání v zimě v ledovým potoku .
 • yogi
  yogi27.11.2020 20:05Jak žijí dnes?
  Já si teda spíš myslím , že si to vydal Jakub Plachý sám - na obálce je Fake Fake Fake , to je prostě vtip . Take Take Take to ani na stránkách nemají . ale komiks jsem neviděl , jen to tak tipuju .
 • yogi
  yogi27.9.2020 21:37Tankerka #01
  Jinak je mi jasné že to všichni ví a navíc je to zdejším metalistům šumák , ale kreslíř Jamie Hewlett je spoluzakladatelem jedné z nejvíce kůl partiček britského popu Gorillaz .
  Clint Eastwood .
 • yogi
  yogi27.9.2020 18:13Tankerka #01
  A já má tu holku rád ! I ty kluky klokanský !
 • yogi
  Mají tam toho hromady .
 • yogi
  yogi26.9.2020Prodám
  prodám :
  Batman a Robin - Batman znovuzrozený - 200 Kč
  Znovuzrození : Sebevražedný oddíl 1 - Černá sféra (váz. ) - 200 Kč , ( brož) - 100 Kč
  Batman 1 - Já jsem Gotham ( brož ) - 100 Kč
  Hitman - Pár vražd navíc - 150 Kč
  Transmetropolitan : 2 - Život je pes - 130 Kč
  4 - Nová lůza - 130 Kč
  DCKK - JLA - Spravedlnost - kniha druhá - 100 Kč
  Vše nové . Ideálně osobka Olomouc , možná je i Praha , když dá Covid
  beda154@centrum.cz


 • yogi
  yogi10.6.2018Koupím
  Koupím Kouzelný polštář .
  Kateřina Sechovcová .
  beda154@centrum.cz
 • yogi
  MaF : To je jen webkomiks ne ? Fyzicky to nevyšlo .
 • yogi
  Mojí manželce je asi jedno kolik a za co utratím, ale těžko říct , už jsem ji pár let neviděl.
 • yogi
  yogi30.6. 18:34Sběratelský klub
  Možná kucí by bylo lepší pár dní dycky počkat a neposílat hned nasraný maily, vždyť ten komiks vyšel tento týden, holt to někdo dostane o den či dva později. Navíc stejně to většinou zabalený šoupnete do police, tak snad o nic nejde ne .
 • yogi
  yogi30.6. 13:33Sběratelský klub
  Já si včera přinesl Alias z Luxoru ( a vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo třeba za 14dní) a pod foliíí lezl brouček. Tak nevím jestli to z komiksu dělalo nějakou sběratelskou raritu a kdo je za tohle byl zodpovědný - Luxor , Argo, Klíčník? Komiks jsem každopádně rozbalil a brouček už se někde peče na sluníčku.
 • yogi
  yogi30.6. 13:24Sběratelský klub
  Dobře vám tak, nemáte to rozbalovat.
 • yogi
  instageek_cz : Mně stačil první bod, dál jsem nečetl.
 • yogi
  yogi8.6. 17:27Pindárna
  perak: Aha, no já to klasicky ještě nečetl jako většinu věcí co mám doma , dík za info, tím se to pro mě vyřešilo. Nechám si tedy toho trpaslíka bez nohy aka Providence.
 • yogi
  yogi8.6. 17:13Pindárna
  Ale Češi milují festivaly, tak Argo přišlo se svým vlastním.
 • yogi
  yogi8.6. 17:01Pindárna
  Mě osobně spíš štve, že bych měl znovu kupovat něco, co už mám doma, kvůli Vnitrobloku. Tak nějak bych čekal ,že vydají nejdřív všechny knihy samostatně a potom tedy vcelku pro případné zájemce. Na Knižním klubu momentálně za 1499 bez štemplu.
 • yogi
  yogi8.6. 16:22Pindárna
  Milo_Harwey : Myslím, že kdyby to bylo jak píšeš, tedy nejdřív sleva 25 % a pak z této ceny ještě 25% dolů , tak by celková sleva dělala 40% , ale čertví jak to mysleli , tipoval bych že spíš ta sleva 25% s razítkem bude z plné ceny , ale jak říkám , nic o tom nevím.
 • yogi
  yogi25.5. 12:54Pindárna
  Darker : A proč ne ?
 • yogi
  Já na ČSFD profil mám ( mawzir) , ale hodnotím si to jen tak pro sebe , abych věděl co jsem viděl a na co případně někdy kouknu .
 • yogi
  Fimi : Spider- man celkem líbil ? Já měl za to, že jsi byl totálně nadšený . Takže po třetím shlédnutí jsi to přehodnotil?
 • yogi
  Je to pravda, ten díl je věnovaný fotografii, takže ty komiksy co tam jsou jsou tzv. fotokomiksy a moc jich tam opravdu není, ale zase je to třetí díl té série.
 • yogi
  Tohle by zde zřejmě taky mělo být, když jsou tu první dva díly série https://www.labyrintshop.cz/horak/pruvodce-neklidnym-uzemi-iii/ .
 • yogi
  yogi4.5. 18:24Sběratelský klub
  Já od Mirky už dlouho nic nečetl , ale co pamatuju, tak nevěděla která bije. Takových 20 let nejmíň.
 • yogi
  yogi4.5. 14:03Sběratelský klub
  Ter: OK ,takže se domluvíme , muziku by tu měli kritizovat ti, co vydali aspoň jedno album, nebo podle toho kolik mají poslechů na Spotify , TikToku, Yutubu . S filmy to bude asi horší, moc režisérů či obecně lidí od filmu tu asi nebude. No a komiksy nemlich to stejný , takže ty kritizovat můžeš a ještě pár lidí co tu jsou ( Černodan, Opitz a tahle parta) myslím , že víc než deset jich nebude .No a do kritiky vydavatelské politiky bychom se už vůbec neměli pouštět, vždyť kdo z nás vydal aspoň zin. Ubude tu zbytečných příspěvků a ty debaty budou tak nějak fundovanější.

  Na ukázky u Vybírala jsem nekoukal, objednáno nemám .
 • yogi
  yogi4.5. 12:49Sběratelský klub
  Co je to tu zase za hejty, tuhle se někdo navážel do scénáře, tak ať zkusej napsat lepší, je tak pán Ter ?
 • yogi
  Asi vše vyjde s tou slevou levněji u Booktooku , s vyjímkou právě Aliasu , který je v Luxoru výrazně levnější.
 • yogi
  De Inkpot: Comics z Utrechtu vyšel v říjnu 2010 .
 • yogi
  yogi12.4. 18:08Pindárna
  Já nikdy s Českou poštou žádný problém neměl a to mi už těch balíků přišlo docela dost. Přijedou či přijdou , zazvoní, sejdu dolů pro balíček , když jsem doma . I obyčejné balíky bez doručenky vždycky dorazily . Jen ta cena .
 • yogi
  yogi2.4. 13:10Sběratelský klub
  Ad Trystero - ty aprílové žertíky mi nikdy nepřišly vtipné .
 • yogi
  yogi23.2. 20:23Publicistika
  Milo_Harwey : Teorii bych měl, ale je to jen teorie , do hlavy nikomu nevidím . Uživatelé s nízkými čísly jsou zřejmě už starší osoby, boomeři jak vy mladší říkáte. Dle Skota Piruety jedou na současné progresivistické vlně, že by tohle byl důvod nezájmu ?
 • yogi
  yogi23.2. 19:49Publicistika
  Mě na Piruetách zaujalo, že z prvních dvaceti aktivních uživatelů ComicsDB podle počtu vlastněných komiksů je má ve sbírce jen pět lidí a to jsou tam lidi co mají vše hned po vydání , někdy i víckrát .
 • yogi
  yogi17.2. 15:35Pindárna
  Ještě Hawwran neoznámil, že bere všecko, tak snad není nemocnej.
 • yogi
  yogi17.2. 14:42Pindárna
  Já na to vůbec nekoukal , ale beru všecko.
 • yogi
  Z toho všeho mi vychází, že je nejlepší, když mi to sem házíte, já třeba reklamy na fcb zásadně nečtu .
  Já má třeba z těch Menzelovských adaptací docela rád Ostře sledované vlaky , bo jsem taky se zaučoval na výpravčího kdysi , jako Miloš Hrma . Nikoho jsme nerazítkovali , ale jinak to v 85. vypadalo celkem podobně.
  Jsou ty filmy hodně uhlazený , taková ta pohodička ,to máme rádi, pivečko a tak ale zase se na ně kouknu asi radši než na většinu české porevoluční tvorby . Kromě anglického krále, toho jsem neviděl a doufám nikdy neuvidím . Ale ty Perličky vystihují Hrabala asi nejlíp.
 • yogi
  faster86 a ostatní : Jak na ty slevy třeba na booktooku přijdete ? Kdybyste to sem nenapsali tak o tom nevím.
 • yogi
  yogi13.2. 11:35Pindárna
  Qvestor : Hrabal je asi můj nejoblíbenější český autor , kdysi jsem ho měl načteného celého , některé věci ještě jako samizdat a těším se až si dám jednou opáčko .
 • yogi
  yogi11.2. 21:31Pindárna
  Pro mě tedy byla třeba Ikárie v devadesátém zjevení, ale moc dlouho mi to nevydrželo, obzvlášť u českých povídek jsem dost trpěl, třeba Procházku jsem fakt neměl rád . Ani z Kadlečkové jsem nebyl moc nadšený , o těch houbách jsem dal jen první díl a to je sakra ceněná autorka . A i ty přeložené romány byla fakt dřina číst , tenkrát hold překládal kdo měl doma slovník. Ještě mám v kumbále spoustu věcí z Laseru a spol nepřečtených, v lockdownu jsem jich pár přelouskal , když byly knihovny zavřené a dočetl jsem je většinou jen proto, že jsem zvyklý dočíst všechno i toho blbýho Alchymistu, ale ten měl pár stránek. Vyskočil jsem z toho sci-fi vlaku nějak v 95. , takže nástup Kulhánka jsem nezaznamenal . Ke sci-fi jsem se vrátil až s nástupem New weird u nás, Nádraží Perdido bylo pro mě fakt zjevení , taky třeba Bacigalupi se mi líbil , ale nekorektní akční nářezy pro náctileté kluky , to asi nebude pro mě . Taky do desetidílné ságy po 800 stranách se mi ňák úplně nechce .
 • yogi
  yogi10.2. 19:31Pindárna
  Draco : To vypadá jako něco přesně pro mě.
  Je fakt, že než jsem začal kupovat komiksy a chodit na komiksová fora, nikdy jsem o něm neslyšel , stejně jako většina lidí. Autor je to tedy vskutku kultovní, což píšu s vědomím toho, že se dnes za kultovní označuje kdejaká blbost i neblbost, která je venku pár týdnů a znají ji masy lidí, Mirka by mohla vyprávět. Asi se nedá říct , že je to nejoblíbenější autor čtenářů komiksů, musela by se udělat nějaká anketa, ale v diskuzích je rozhodně nejčastěji skloňovaný. Druhá skupina jeho obdivovatelů jsou lidi co kšeftují s knihama , ti taky nedají na mistra dopustit.
  Jestli si já od něj něco přečtu ? Na to jsem příliš starej a věcí na čtení, co čekají na to až je vezmu do pracek obrovská hromada. A i tak bych si asi dal raději třeba opáčko z McCarthyho, to je taky takovej mistr.
 • yogi
  yogi9.2. 22:04Pindárna
  Už si začínám připadat kapku divně, že jsem nikdy nečetl Kulhánka . Ani ho nemám ve chci přečíst a tam je fakt kdeco.
 • yogi
  yogi9.2. 11:35Pindárna
  GWB: Myslím že Zack to píše z pozice člověka, který v knihovně už pěkně dlouho nebyl. Pokud člověk chce, může si v knihovně půjčit většinu věcí co u nás vycházejí, samozřejmě o novinky je větší zájem, který časem opadne, ale tak je to i s beletrií.
 • yogi
  yogi9.2. 11:21Pindárna
  Zack:Třeba olomoucká městská je řekl bych zásobená slušně, dost často tam vidím ležet úplný novinky a nepřijde mi, že by šly na dračku .
 • yogi
  Na té akci Booktooku jde předobjednat i nový Sacco, vyjde na 409 Kč.
 • yogi
  yogi28.1. 15:14Sběratelský klub
  radek: já bych asi důvod našel , pár desítek komiksů by se za to dalo pořídit , za ten můj kousek tedy
 • yogi
  yogi28.1. 12:49Sběratelský klub
  Spider-man : Já teda byl poučen , že cenné ( tedy pro ty šílence , co to za cenné považují ) je první vydání , ale ne dotisk , tedy jméno autorky musí být na titulu nahoře.Takže tys měl asi dvakrát ten dotisk . když vyšlo to první vydání ( 1997 ) tak tu snad ani nebyl net. , tedy asi byl , ale rozhodně nebyly internetová knihkupectví a podobné vymoženosti.
 • yogi
  yogi27.1. 19:54Pindárna
  Škoda že u nás to pálení knih už nejede, Češi by se třeba se nasrali na Darwyna Cooka, vykoupili by Parkera, spálili ho a Crew by se mohla pustit do dalších dílů.
 • yogi
  yogi27.1. 19:31Pindárna
  Ještě budou amíci Mause pašovat od nás jak za totáče, nebo objednávat z Polska jako Gmork. I když kdoví jak to mají v Polsku s Mausem.
 • yogi
  yogi27.1. 19:21Pindárna
  Tak snad u nás toho Trávníčka z Popelky digitálně nevymažou, to by snad i lidi do ulic vyšli.
 • yogi
  yogi27.1. 15:26Sběratelský klub
  Stav je slušný , kamarád mi za to nabízel nedávno 6ku a protože vím , že je liška podšitá , tak ta cena asi bude kapku vyšší . Dík za info. Fakt je že bych mu to ještě nedávno dal asi i zadarmo, než mi někdo objasnil a jakou " raritu" se jedná.
 • yogi
  yogi27.1. 13:09Sběratelský klub
  BTW , má někdo z vás ponětí , za kolik se prodává ( prodává, ne nabízí) první české vydání Harry Pottera ? Donedávna se mi to válelo v krabici v kumbále a nenapadlo by mě , že za to někdo může dát tisíce.
 • yogi
  sleepless : Díky ti chlape , využil jsem to a nechal u nich 15 litrů.
 • yogi
  Darker: Někdo určitě.
 • yogi
  Fimi : a ani to nebolelo a máš to za sebou . Mě to teprve čeká .
 • yogi
  Fimi : Víra je to jediné co zbylo . Tak hlavně tam buď včas , ať máš dobrej flek na sezení .
 • yogi
  Fimi : Dnes zrušili Kvelertak v Meetu.
 • yogi
 • yogi
  Fimi: Tohle platí ode dneška : ....nařizuje organizátorovi akce neumožnit přítomnost více než 1000 diváků...
  ... vzdálenost diváků od jeviště nebo jiného místa určeného pro vystupující nebo sportovní plochy musí být nejméně 2 m a všichni diváci musejí být usazen
  To jako budete sedět na té Gojiře? A dovnitř pustí jen 1000 lidí a zbytek bude poslouchat venku?
  Už jen to že pořadatel tu akci nijak nepromuje, na fcb je poslední post 5.7.
 • yogi
  Fimi: To máš informace odkud ? Vloni kapely rušily evropské tour týden před zahájením . Já mám taky lístek na 25.1. (Dry Cleaning) a klidně půjdu třeba znovu na Spidermana , jestli to klapne . Jinak já ti to přeju ( a hlavně sobě), ale jsem spíš pesimista , letos to bude stát za hovno , stejně jako 2021. A pokud ne , budu jen rád.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 683 (cca 213851 Kč)
Mám: 3120 (cca 889143 Kč)
Chci: 26 (cca 12854 Kč)
Sháním: 75 (cca 14836 Kč)
Nabízím: 0
Osobní: 32 (cca 1760 Kč)
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0