petrsimcik

petrsimcik
petrsimcik | 27.1.2020 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #090: Killraven

Po dlouhé době jedno NHM které velice příjemně překvapilo. Není to nic originálního ale v rámci pulpu to dodržuje všechny pravidla, je to napínavé a člověk se nenudí. Klidně bych si po tomhle přečetl i zbytek. Má to takovou tu úžasnou atmosféru sedmdesátkových scifi. Takhle nějak by vypadaly seriály z ABC kdyby měli čeští autoři tehdy přístup i na západní trh :) Za mě jedno z nejlepších NHM mě neznámých hrdinů.

petrsimcik
petrsimcik | 8.1.2020 | Spider-Man / Deadpool #02: Bokovky

Recenze na Bokovky se mi psala fakt špatně - respektive poprvé. Dlouho jsem se do toho nemohl nějak zažrat, ale podle mě to bylo tím že jsem byl Deadpoola přesycen protože když jsem si dal delší pauzu, neříkám že je to perfektní, ale na každém příběhu se dá najít něco pozitivního a bavily mě víc než první knížka i než spousta samostatných Deadpoolů.

petrsimcik
petrsimcik | 27.4.2019 | Marvel 1602

Rozumím tomu správně tak že WildBear dal tomuhle honosnýmu nádhernýmu vydání o dvě hvězdy míň, protože vyšlo jako druhý a je levnější než první :) Není WildBear náhodou paní Ing. Marta Nováková?

petrsimcik
petrsimcik | 25.3.2019 | Znovuzrození hrdinů DC: Harley Quinn #03: Červené maso (paperback)

Tohle je asi fakt úhelný kámen vkusu. Někdo je nadšený a sedne mu to a někdo vůbec nechápe jak se tahle sra..a mohla dostat na papír. Každý má holt něco. Já osobně si zatím v každé knize a to jak z New52, kterou jsem si kuli pomalosti BB musel dokoupit v angličtině, tak z Rebirthu něco našel. Něco co mě pobavilo, vykouzlilo jemný úsměv na tváři. Já se u komiksu prostě většinou nesměju nahlas takže jsem to nečekal ani tady. Upřímně pokud mám porovnat Harley a Crwáckého Deadpoola tak si fakt nedokážu vybrat co je větší slátanina. Mám pocit že ta Harley prostě alespoň drží pohromadě a to je pro mě velký plus. Nerad si domejšlím boční eventy.

petrsimcik
petrsimcik | 21.12.2018 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #061: Generation X

Za mě je to docela fajn. Postavy jako takové jsou poměrně zajímavé a klidně bych četl dál (což mimochodem alespoň částečně umožňuje Esential Wolverine 5, který se teď povaluje v Levných knihách). Zvlášť od druhé půlky se někteří vyprofilovali ve vyloženě zajímavé charaktery. Kresba je za mě taky hodně fajn. Jen mě trochu drhnou ty červené uniformy :( Žlutí nejsou prakticky jen proto, kdyby se prodávali dvě série, aby se to nepletlo. Jiný důvod tam nevidím..

petrsimcik
petrsimcik | 21.12.2018 | Jirka: Výběr toho nejlepšího z komiksů Jirky Krále

Minimálně je fascinující že to Jirka dotáhl na omnibus :)

petrsimcik
petrsimcik | 28.11.2018 | Živí mrtví #27: Válka šeptem

Děsný, seriál s cliffhangerama jako z Hry o trůny a periodicitou 4 ročně :)

petrsimcik
petrsimcik | 10.6.2018 | Dlouhý zítřek a další příběhy (paperback)

Je tam pár příběhů, které to pro mě zachraňují. Hodně taky pomohl autorův komentář za každým albem a celkově jdem docela spokojený a k těm několika příběhům se vrátím, to zas jo. Jako průřez tvorbou je to rozhodně strašně zajímavé. Kdyby to ale vyšlo po jednotlivých albech, koupil bych si tak dvě, protože mnohé příběhy jsou snové, bezpointové, případně vyžadují mít načteno, nebo se orientovat ve frankofonní popkultuře aby je člověk pochopil. Rozhodně nejde o nějakou lehkou četbu nebo mainstream, to v žádném případě.

petrsimcik
petrsimcik | 10.6.2018 | DC komiksový komplet #038: Mladá spravedlnost: Jejich vlastní liga

Jako jedna hvězda za konec Harma. Jinak je to WTF kniha kterou musím mít v kompletu prakticky jen aby nebyla díra. A to jsem si říkal už snad deset čísel, že to není možný aby ten komplet byl takhle dobrej furt. A taky že ne. Kdyby mi bylo osm až 10, byl bych zpátky v těch devadesátkách a po ruce nebyly Želvy Ninja tak bych to vzal na milost a možná se i trošičku bavil, ale v tomhle kompletu pro "dospělé" to podle mě je jen z nějakých historických důvodů a to si skoro mohli odpustit.

petrsimcik
petrsimcik | 27.3.2018 | Harley Quinn #03: Láska na první ránu (paperback)

Třetí Harley Quinn je hodně roztříštěná a obsahuje množství příběhů, které se prolínají se sny a halucinacemi, což umožňuje hostovat spoustě kreslířů. I přes tu roztříštěnost a bonusy se tu dost posune celkový nosný příběh a Harley se hezky vyprofiluje. Po nějakém panu J. už není ani památky. I když vlastně jednou se mihne. Tohle je samostatně přemýšlející, šílená akční a občas i vtipná Harley, a i když se mi pocitově zdála první polovina o něco slabší než předchozí knihy, jako celek si drží pořád slušnou úroveň a obsahuje i některé docela originální nápady. Musím také vyzvednout spoustu obálek a pinupky Billiho Tucciho, které od sebe dělí jednotlivé příběhy. http://sarden.cz/2017-09-23-1532/komiks-harley-quinn-3-laska-na-prvni-ranu

petrsimcik
petrsimcik PRODÁM22.7.2019

Ahoj,
Prodám
Esmera 150
Spiknutí, protokoly sionských mudrců 120
Záleskautky 150
Smečka z Bagdádu 150
Temnými hvozdy 350

Rychlé šípy - sešity z devaesátek z olympie. 700 za všecky

Manga 80kč kus - série jen dohromady
Dveře chaosu 1,2,3
Tokyjský ghůl 1,3,4
Hal
Maximum Ride 1,2

Aktivita

Naposledy přihlášen: 29.1.2020 13:06
Komentáře u comicsů: 77
Hodnocení comicsů: 93
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 4 (cca 1447 Kč)
Má: 333 (cca 100648 Kč)
Chce: 47 (cca 15600 Kč)
Shání: 1 (cca 0 Kč)
Nabízí: 0