ole

ole

Jméno: juha

ole
ole | 24.4.2009 | Voleman #03

mám to rád

ole
ole | 2.7.2004 | Seriál ilustrované příběhy #03: Buffalo Bill

Pro ty co by rádi věděli vo co de - tak tenhe kouse vyšel v originále jako
Classics Illustated # 106 v dubnu 1953 v nakladatelství Gilberton Company INC
Ilustroval a do komiksové podoby podle románu Ann S. Stephans upravil - Maurice Del Bourgo.
Mě se fragment týhle věcičky (pár stránek) dostal do ruky někdy v první třídě a byl sem naprosto unesenej s toho,
že ňáká taková věc v tý době vůbec existovala, hrozně sem si přál ho vlastnit, ale bohužel...... na a pak po dvaceti letech
sem si to "štrádoval" Kaprovou a co nevidim ve .... no tak sem si udělal radost.....

ole
ole | 13.9.2004 12:40 | Pindárna

Chtěl sem se zeptat na ty Spidermany od Semicu. Nejsou ty první díly slátaný z víc originálních sešitů dohromady?
Kdyby se vám podařilo něco zjistit, tak díky za info.
Ole

ole
ole | 22.7.2004 16:51 | Pindárna

Tulogh: Takže.... koukám, že tě muj e-mailík trochu popíchl - nebyl to jeho účel. Co se týče "uvedení napravou míru" -slušně jsem se zeptal (rozhodně žádný kategorický ton-jenom slušná otázka, pěkně s otazníkem, dokonce i "dík" sem přidal). Co se týče "hádání" - opět žádný kategorický ton, ba co víc v tomhle případě jsem nemluvil o vaší databázi, ale O http://www.geocities.com/paulo_costa_2000/, jesli si si slovíčko "hádá" stáhl na sebe, mrzí měto (Kdybych měl použít tvuj styl odpovědi napsal bych něco o tom..... " abysis nejdřív pořádně přečet muj e-mail a pak teprve něco říkal" a taky... "že mi to celé připadá trochu....no nic". Jsem, ale zvyklý komunikovat s lidmi trochu jiným style: na slušnou otázku - slušná odpověď. Měl sem za to že celé tohle auditorium by mělo fungovat, jako místo, kde se mužou lidi ptát (a dočkat se slušné odpovědi - taková je i - "nevím"), kde se můžou lidi dopátrat chybějících dat o komiksech které mají doma, kde mohou probrat svoje zjištění nových skutečnosti apod. Bohužel, jestli budeš na každou (sebenevinější) otázku odpovídat stylem "teď smě nasral - já ti to vrátím" za chvíli se tě nebude nikdo na nic ptát (což by ti nemuselo vadit), ale taky ti nikdo nic nového neřekne (to už by ti vadit mohlo) lidi s tebou prostě přestanou kominikovat a můžeš auditorium zavřít. Pokud chceš skutečně vést (jak říkaš ve svém e-mailu) seriozni databazi, nebylo by od věci, kdyby ses zamyslel nad svým stylem odpovědí. Myslím (ale je to jen muj názor), že k seriozni databazi patří i seriozní auditorium (rozuměj takový, kde se budu snažit lidem na dotazy odpovídat a né je stírat)
OLÉ !!!!!!!!!!!!!!

ole
ole | 21.7.2004 15:20 | Pindárna

Zack:http://www.geocities.com/paulo_costa_2000/ - není to sice oficiální stránka, ale kdykoliv sem s ní cokoliv porovnával
data seděla (ať už se jednalo o originály nebo český mutace - ty se daj mimochodem podle těhle stránek celkem slušně identifikovat). Příde mi to celkem solidní už proto, že kde neví, tam nehádá, ale data prostě nedoplňuje ( tak tenhle argument asi nezvyšuje důvěryhodnost těch stránek, ale aspoň svědčí vo tom, že autor nedoplňuje data za každou cenu).

ole
ole | 21.7.2004 12:49 | Pindárna

add Punisher I - uvádíte, že se jedná o díly 1-8 serie The Punisher Vol. 3
na internetu sem se dočetl, že se jedná o díly 1-8, ale serie The Punisher vol. 5
add comicsové legendy Wolverine - uvádíte, že se jedná o díly 1-8 serie Wolverine
na internetu sem se dočetl, že se jedná o dílý 1-8, ale serie Wolverine vol. 2
Tak jak to je?Mohli by ste to uvést na pravou míru?
Dík

ole
ole | 30.6.2004 16:32 | Pindárna

Zack: Budeš průběžně doplňovat chybějící data u jednotlivějch komiksů?
Hlavně u všech těch spidermanů a batmanů co je vydával Unicor a Slovart (tydle tam teda eště nemáš, ale řek bych že časem přibudou, ne?) bych se docela rád dozvěděl méno serie a číslo originálu.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 24.4.2009 13:39
Komentáře u comicsů: 2
Hodnocení comicsů: 1
Příspěvků ve foru: 5

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 0
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0