Moon

Moon
Moon | 6.10.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #065: Runaways

Po přečtení této knihy vím jistojistě jednu věc. Do háje chci domů raptora :D
Velice zábavné čtivo, takové pubertální. Rozhodně jedna z těch nejlepších knížek z kompletu NHM

Moon
Moon | 6.10.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #064: Red Hulk

Fajn kniha s pěknou kresbou a hlavně Red hulk ,dle mého názoru, je mnohem zajímavější než klasický hulk.
První část knihy je fajn představení Red hulka, kde je i hned odhaleno kdo to vlastně je. Jedinou výtku bych měl k tomu, že hned v prvním ,,sešitu,, jste vrženy do děje kde tak trochu tápete co se tam vlastně děje, protože nevíte co tomu předcházelo.
Druhá část knihy je už celistvější a dobře se to čte.
Za mě palec nahoru.

Moon
Moon | 5.10.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #063: West Coast Avengers

Tak další lehce průměrná až nadprůměrná kniha z NHM.
První část je o vzniku západního týmu, který se snaží vyrovnat ,,Á''čkovému týmu z východu. A ve výsledku se jim to i daří.
Druhá část pojednává o návratu Ultrona, tato část je už od pohledu lepší než ta první. A to hlavně díky Ultronovi, který dokáže působit hrozivě.
Celkový dojem je uspokojivý a knížka patří k těm lepším comicsům z této kolekce. Zabaví a neurazí, ale taky bůh ví jak nenadchne.

Moon
Moon | 1.10.2019 | Zaklínač #04: Z masa a ohně

Poslední díl zaklínačských comicsů je vcelku povedená jednohubka.
Je kratší než předešlé díly a příběh je trochu primitivnější. Nicméně comics zabaví a dobře se čte.
Malinko mi neseděla atmosféra, která už neměla ten zaklínačský šmrnc. Ale musím pochválit neokoukané prostředí ze světa Zaklínače a to Ofir.

Moon
Moon | 1.10.2019 | Zaklínač #03: Prokletí vran

Další zaklínač, další natěšenost. A bohužel už má druhá krapet vlažná sprcha od této série.
V první řadě mě hned nadchla kresba, v druhé řadě mě zkamal příběh. Problém je, že dva týdny po tom co jsem si to přečetl a píšu toto hodnocení , si pamatuji jen , že se tam furt někdo koupal (Bradavky) a jednalo se tam o strigu.
Zmizelo neustálé používání znamení Geralta a akční stránka byla střízlivější než předtím, což je dobře. Ale celé se to vleklo a ve výsledku je to nemastné a neslané.
Jako fanoušek zaklínače jsem rád aspoň za něco. Pro ostatní ještě o hvězdu méně.

Moon
Moon | 1.10.2019 | Zaklínač #02: Liščí děti

Hodnocení této knihy pro mě bylo trochu složité.
V První řadě opět pěkná kresba a nádherný zaklínačův svět, který oproti minulé knize není tak tmavý a temný. Co se týče scénaře tak velké plus, zápletka je skvělá a bude vás zajímat až do konce.
Proč je tedy hodnocení složité?
No, protože jsem se těšil na něco nového a ono je to vlastně zkopírovaná povídka z knihy Zaklínač Bouřková sezóna. Samozřejmě je super to vidět i Graficky vyobrazené, ale celou dobu co jsem comics držel v ruce jsem měl pocit jak to všechno znám a nečeká mě žádné překvapení, což mi kazilo celkový dojem.

Moon
Moon | 1.10.2019 | Zaklínač #01: Skleněný dům

Miluji svět zaklínače, četl jsem knihy, hrál hry a nakonec koupil i tento comics. Přesně v tomto pořadí.
Nejvíc mě nalákala obálka, kterou má na svědomí můj velice oblíbený Mike Mignola. Dostavilo se menší zklamání, že má na svědomí jen tu obálku. Dokázal bych si v tomto stylu představit celou knihu.
Nicméně tím nechci říct, že by byla kresba špatná. Naopak je krásná, tmavá, drsná a hezky detailní a dobře se na ní kouká.
Nejvíc jsem se bál, aby to mělo zaklínačskou atmosféru a díky bohu atmosféra je úžasná. Blíží se víc té herní atmosféře než knížní, to však není na škodu.
To samé scénář a příběh, který je hezky po zaklínačsku nemilosrdný a postavy byli dost zajímavé, aby si je člověk vybavil i po nějaké době od přečtení.
Jedinou menší výtku bych měl k akční stránce, která se mi zdála trochu uspěchaná a malinko mi vadilo jak Geralt při použití znamení vykřikoval jeho jméno. Nicméně chápu, že se znamení špatně vyjadřuje kresbou a neznalí Zaklínačova světa by nemuseli úplně chápat co to dělá.
80%

Moon
Moon | 1.10.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #045: Mýval Rocket

Tak Mýval Rocket mě hodně překvapil. Nejvíce proto, že se na kresbě podílel můj velice oblíbený Mike Mignola.
Bohužel jsem byl překvapen negativně. Je to hrozná blbost až sem si říkal tak to snad bude aspoň vtipná blbost a ono ne. Větší blbost jsem snad nikdy nečetl, je to jediný comics, který jsem měl problém dočíst. Nutil jsem se do toho asi týden. Možná je to má chyba a musím to brát jako comics pro malé děti, ale těm se to do ruky podle mě nedostane.
Za mě zatím nejhorší kniha z NHM

Moon
Moon | 1.10.2019 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #061: Generation X

Jedna z těch lepších knížek z NHM. Hlavně kresba a zajímavé postavy.
Bylo to mé první setkání s Generací X a docela mě to nakoplo k tomu si o nich přečíst něco víc.

Moon
Moon | 1.10.2019 | Komiksový výběr Spider-Man #001: Úhel pohledu

První kniha komiksového výběru Spider-mana mě docela překvapila. Celé knize vévodí moc hezká (tmavší) kresba a nádech, která má super atmosféru.
První část knihy nazvaná Masky není špatná, jen na můj vkus moc krátká. Nic co by urazilo, ale ani jsem z toho neskákal radostí.
V druhé části knihy (delší a mnohem lepší část) se dočkáme Wolverina a tak trochu detektivního příběhu o vraždách v Kanadě. Moc dobře se na to kouká a čte, jen je tam Spider-man malinko upozaděný.
Rozhodně jsem zvědavý na další kousky tohoto výběru.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 11.12.2019 10:47
Komentáře u comicsů: 31
Hodnocení comicsů: 97
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 97 (cca 27923 Kč)
Má: 110 (cca 31760 Kč)
Chce: neveřejné
Shání: neveřejné
Nabízí: neveřejné