TITUL ROK VLOŽENO
Proti přírodě #01: Probuzení (alternativní obálka)20214.41808510.5.2021
Proti přírodě #01: Probuzení20213.81533510.5.2021
Alt-Life20203.93004722.9.2020
Papež ukrutný (limitovaná edice)20204.12724619.5.2020
Papež ukrutný20203.94140619.5.2020
Caravaggio (pevná vazba)20204.43354146.4.2020
Caravaggio (paperback)20204.3262586.4.2020
Sunstone #0320204.5193059.3.2020
Příběh O20192.52209521.10.2019
Sunstone #0220194.32705109.8.2019
Svůdné touhy20193.3317056.8.2019
Indiánské léto / El Gaucho (pevná vazba)20193.92667317.6.2019
Indiánské léto / El Gaucho (paperback)20194.232941117.6.2019
Justina20193.7289248.6.2019
Bezimena20193.936151113.5.2019
Justina a Julietta20192.7451951.4.2019
Sunstone #012019451791311.2.2019
Vůně neviditelného20183.83456829.10.2018
Puberta a Emoce20182.52900316.10.2018
Svůdné schůzky20182.94512816.7.2018
Esmera20183.9517491.7.2018
Druuna 3 (pevná vazba)20183.23073512.6.2018
Druuna 3 (paperback)20183.53580812.6.2018
Snění20183.657361913.5.2018
Šílená ze Sacré-Coeur20183.668002013.5.2018
Ovoce poznání20184.12742411.5.2018
Sex komiks: První komiksové dějiny sexuality20173.98029727.9.2017
Nymfa2017-2466228.8.2017
Klik20173.583841312.6.2017
Gulliveriana. Zlatý osel20173.65739119.6.2017
Andělské drápky20173.766481016.5.2017
Druuna 2 (pevná vazba)20163.73944816.9.2016
Druuna 2 (paperback)20163.640591316.9.2016
Druuna (pevná vazba)20154.167451626.11.2015
Druuna (paperback)20153.957891426.11.2015
Sadida v nebezpečí2014-2156229.10.2015
Zlobivé sny20142.2333638.6.2014
Příběhy z kozačky: Arogantní kozačky 1 – Past2010-2354-24.9.2012
Všechny erotogenní zóny1993-269722.1.2009
Ztracené dívky20084.213379236.12.2008
Jak si nahrabat jako pornohvězda20082.882982528.5.2008
Erotický labužník: Dáreček1991-558524.1.2008
Sorrel #072005-385526.2.2006
XXX Comix #0819993.4104271610.6.2005
Sexuela20002.87901327.3.2005
XXX Comix Speciál: Velmi zvláštní vězení19993.57326516.9.2004
XXX Comix Speciál: Sex v Itálii19993.977271116.9.2004
XXX Comix Speciál: Gulliveriana19983.595621116.9.2004
XXX Comix #0719993.86485514.9.2004
XXX Comix #0619993.66857614.9.2004
XXX Comix #0519993.75872314.9.2004
XXX Comix #0419993.96941714.9.2004
XXX Comix #0319993.79521414.9.2004
XXX Comix #0219993.78138714.9.2004
XXX Comix #0119983.711179814.9.2004
Morbus Gravis20014.1104772021.6.2004
Sheila #1: Mstitelka199049121616.6.2004
Čtyřlístek #666: Dětem vstup zakázán20033.21981189.6.2004