Korektor nakladatelství Crew.

TITUL ROK VLOŽENO
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.315201498.6.2007
47 Róninů20174.34295229.11.2017
Akira #0120214.53679121.6.2021
Alisik #01: Podzim20183.9329485.5.2018
Alisik #02: Zima20183.92032514.12.2018
Alisik #03: Jaro20193.9138543.5.2019
Alisik #04: Smrt20193.61397422.10.2019
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik20173.865063218.7.2017
Američtí bohové #01: Stíny20184.15183712.6.2018
Američtí bohové #01: Stíny (limitovaná edice)20184.33591212.6.2018
Američtí bohové #02: Já, Ainsel20194.52966520.6.2019
Američtí bohové #03: Okamžik bouře20214.51980218.1.2021
Arzach / Hermetická garáž20193.73500910.5.2019
Assassin's Creed - Vzpoura #02: Bod zvratu201931091-26.3.2019
Assassin's Creed - Vzpoura #03: Finále20192.91102-12.11.2019
Assassin's Creed: Origins201831993221.12.2018
Astonishing X-Men #01: Nadaní20194.33336712.10.2019
Astonishing X-Men #02: Boj20204.3217019.3.2020
Astonishing X-Men #03: Rozervaní202041999311.9.2020
Astonishing X-Men #04: Nezastavitelní20214.11300119.4.2021
Ateliér špičatých klobouků #0120204.3206274.10.2020
Ateliér špičatých klobouků #0220203.9153553.12.2020
Ateliér špičatých klobouků #0320213.5103431.3.2021
Ateliér špičatých klobouků #0420214.678617.6.2021
Ateliér špičatých klobouků #052021-246-30.8.2021
Avengers #01: Poslední návštěva20193.249392123.4.2019
Avengers #02: Světové turné20193.527541124.9.2019
Avengers #03: Válka upírů20203.52066422.7.2020
Avengers #04: Na pokraji Války říší20202.81497324.11.2020
Avengers #05: Souboj Ghost Riderů20213.3101411.6.2021
Avengers: Rukavice nekonečna20192.92553312.4.2019
Balónky oběšenců a další hororové příběhy20194.546642113.8.2019
Batman #06: Nevěsta nebo lupič?20203.928551230.7.2020
Batman #07: Svatba202042521611.11.2020
Batman #08: Chladné dny20213.81292510.5.2021
Batman / Fortnite: Bod nula2021-444-6.9.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #0120212.92618321.4.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #0220213.1160135.5.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #03202131090319.5.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #0420212.8109322.6.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #0520212.81003216.6.2021
Batman / Fortnite: Bod nula #0620212.5109127.7.2021
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)20174.5449529.12.2017
Batman / Želvy nindža (paperback)20173.84058148.12.2017
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)20174.2438538.12.2017
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)20194.31706121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (paperback)20193.722701221.2.2019
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)20193.71672-21.2.2019
Batman Mikea Mignoly20214.22684825.5.2021
Batman v černé a bílé20194.147391218.9.2019
Batman: Bílý rytíř20204.447521515.9.2020
Batman: Deset nocí KGBeasta2009497313724.3.2009
Batman: Evropa20193.14023238.10.2019
Batman: Plnou rychlostí2021-708-22.5.2021
Batman: Svět2021-897314.9.2021
Batman: Tři Jokeři20213.92946126.7.2021
Batman: Zatracení20203.752382310.2.2020
Berserk #01202044152912.7.2020
Berserk #0220204.31688529.9.2020
Berserk #0320204.51690524.11.2020