Filip Gotfrid Česko

Korektor nakladatelství Crew.

Filip Gotfrid
TITULROKVLOŽENO
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.313927498.6.2007
47 Róninů20174.43147229.11.2017
Alisik #01: Podzim20183.9249175.5.2018
Alisik #02: Zima20183.91442414.12.2018
Alisik #03: Jaro20193.883233.5.2019
Alisik #04: Smrt20193.8734222.10.2019
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik20173.854763118.7.2017
Američtí bohové #02: Já, Ainsel20194.61905420.6.2019
Arzach / Hermetická garáž20193.62499910.5.2019
Assassin's Creed - Vzpoura #02: Bod zvratu20193.0643026.3.2019
Assassin's Creed - Vzpoura #03: Finále20192.8638012.11.2019
Assassin's Creed: Origins20183.01426121.12.2018
Astonishing X-Men #01: Nadaní20194.52019212.10.2019
Astonishing X-Men #02: Boj20204.6112909.3.2020
Avengers #01: Poslední návštěva20193.333921823.4.2019
Avengers #02: Světové turné20193.516991024.9.2019
Avengers: Rukavice nekonečna20192.81786312.4.2019
Balónky oběšenců a další hororové příběhy20194.431331613.8.2019
Bart Simpson: Velká nabušená kniha Barta Simpsona2018-1048112.9.2018
Bart Simpson: Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona2019-459116.9.2019
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)20174.5370529.12.2017
Batman / Želvy nindža (paperback)20173.83297138.12.2017
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)20174.2348438.12.2017
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)20194.31140121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (paperback)20193.615411121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)20193.71076021.2.2019
Batman v černé a bílé20194.13322918.9.2019
Batman: Deset nocí KGBeasta20094.089523624.3.2009
Batman: Evropa20193.02824218.10.2019
Batman: Zatracení20203.729421710.2.2020
Berserk #012020-589212.7.2020
Bleach #01: The Death and the Strawberry20123.94597134.6.2012
Bleach #03: Memories in the Rain20124.22425730.9.2012
Bleach #04: Quincy Archer Hates You20124.02270725.11.2012
Bleach #05: Rightarm of the Giant20134.12328627.1.2013
Bleach #06: The Death Trilogy Overture20134.02395625.3.2013
Bleach #07: The Broken Coda20134.22111613.6.2013
Bleach #08: The Blade and Me20134.3223972.8.2013
Bleach #09: Fourteen Days For Conspiracy20134.220091026.9.2013
Bleach #10: Tattoo on the Sky20134.12023630.11.2013
Bleach #11: A Star and a Stray Dog20144.11932627.1.2014
Bleach #12: Flower on the Precipice20144.22517631.3.2014
Bleach #13: The Undead20144.32059725.5.2014
Bleach #14: White Tower Rocks20144.2210874.8.2014
Bleach #15: Beginning of the Death of Tomorrow20143.71876626.11.2014
Bleach #16: Night of Wijnruit20154.01971612.2.2015
Bleach #17: Rosa Rubicundior, Lilio Candidior20154.01736512.5.2015
Bleach #18: The Deathberry Returns20154.21666318.8.2015
Bleach #19: The Black Moon Rising20154.0154234.12.2015
Bleach #20: End of Hypnosis20164.21551411.3.2016
Bleach #21: Be My Family or Not20163.81642330.5.2016
Bleach #22: Conquistadores2020-628218.3.2020
Bleach #23: Mala Suerte!2020-273030.6.2020
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl20174.360631623.10.2017
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl20184.125371013.4.2018
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě20183.81985926.10.2018
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu20193.82800918.3.2019
Caravaggio (paperback)20204.4163056.4.2020
Caravaggio (pevná vazba)20204.42041126.4.2020
Catwoman: Ve svitu měsíce20202.9145112.3.2020
Comicsové legendy #07: Wolverine #0220034.064021822.7.2004
Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone20043.869013115.10.2004
Comicsové legendy #10: Wolverine #0320054.05796124.3.2005
Comicsové legendy #11: Spider-Man #0420053.861511815.9.2005
Crew2 #1020044.171121915.11.2004
Crew2 #1220054.26304234.3.2005
Crying Freeman - Plačící drak #0120114.272962130.5.2011
Crying Freeman - Plačící drak #0220114.23538914.11.2011
Crying Freeman - Plačící drak #0320123.93361813.4.2012
Crying Freeman - Plačící drak #0420124.23748626.10.2012
Crying Freeman - Plačící drak #0520134.13080626.4.2013
Čarodějova nevěsta #0120183.22714131.3.2018
Čarodějova nevěsta #0220183.61972324.3.2018
Čarodějova nevěsta #0320183.91566326.4.2018
Čarodějova nevěsta #0420183.7152932.8.2018
Čarodějova nevěsta #0520183.91067111.11.2018
Čarodějova nevěsta #0620193.685716.2.2019
Čarodějova nevěsta #0720193.6751127.4.2019
Čarodějova nevěsta #0820193.768015.8.2019
Čarodějova nevěsta #0920194.0604029.10.2019
Čarodějova nevěsta #1020203.248704.2.2020
Čarodějova nevěsta #112020-71013.7.2020
DC Superhrdinky #01: Zkouškové peklo20183.71689315.10.2018
DC Superhrdinky #02: Hity a mýty20193.877249.4.2019
Deadpool #07: Osa20193.61974126.2.2019
Deadpool #08: Všechno dobré...20193.6180395.8.2019
Deadpool - Miláček publika #01: Užvaněný milionář20203.51183210.2.2020
Desátý Doctor Who #01: Revoluce hrůzy20183.52498622.6.2018
Desátý Doctor Who #02: Plačící andělé z Monsu20193.81211515.2.2019
Dobrodruh Timo20203.8801315.6.2020
Doctor Strange #01: Cesta podivných20184.25112259.4.2018
Doctor Strange #02: Poslední dny magie20184.131871418.8.2018
Doctor Strange #03: Krev v Éteru20194.122581213.3.2019
Doctor Strange #04: Mr. Misery20193.71959132.9.2019
Doctor Strange #05: Tajná říše20203.21334624.2.2020
Dříve známí jako Liga Spravedlnosti20063.57388339.5.2006
Druuna (paperback)20153.950321426.11.2015
Druuna (pevná vazba)20154.157281626.11.2015
Druuna 2 (paperback)20163.732691216.9.2016
Druuna 2 (pevná vazba)20163.73033816.9.2016
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance
47 Róninů
47 Róninů
Alisik #01: Podzim
Alisik #01: Podzim
Alisik #02: Zima
Alisik #02: Zima
Alisik #03: Jaro
Alisik #03: Jaro
Alisik #04: Smrt
Alisik #04: Smrt

Amazing Spider-Man: Rodinný podnik
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik
Američtí bohové #02: Já, Ainsel
Američtí bohové #02: Já, Ainsel
Arzach / Hermetická garáž
Arzach / Hermetická garáž
Assassin's Creed - Vzpoura #02: Bod zvratu
Assassin's Creed - Vzpoura #02: Bod zvratu
Assassin's Creed - Vzpoura #03: Finále
Assassin's Creed - Vzpoura #03: Finále
Assassin's Creed: Origins
Assassin's Creed: Origins

Astonishing X-Men #01: Nadaní
Astonishing X-Men #01: Nadaní
Astonishing X-Men #02: Boj
Astonishing X-Men #02: Boj
Avengers #01: Poslední návštěva
Avengers #01: Poslední návštěva
Avengers #02: Světové turné
Avengers #02: Světové turné
Avengers: Rukavice nekonečna
Avengers: Rukavice nekonečna
Balónky oběšenců a další hororové příběhy
Balónky oběšenců a další hororové příběhy

Bart Simpson: Velká nabušená kniha Barta Simpsona
Bart Simpson: Velká nabušená kniha Barta Simpsona
Bart Simpson: Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona
Bart Simpson: Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)
Batman / Želvy nindža (paperback)
Batman / Želvy nindža (paperback)
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)

Batman / Želvy nindža II (paperback)
Batman / Želvy nindža II (paperback)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)
Batman v černé a bílé
Batman v černé a bílé
Batman: Deset nocí KGBeasta
Batman: Deset nocí KGBeasta
Batman: Evropa
Batman: Evropa
Batman: Zatracení
Batman: Zatracení

Berserk #01
Berserk #01
Bleach #01: The Death and the Strawberry
Bleach #01: The Death and the Strawberry
Bleach #03: Memories in the Rain
Bleach #03: Memories in the Rain
Bleach #04: Quincy Archer Hates You
Bleach #04: Quincy Archer Hates You
Bleach #05: Rightarm of the Giant
Bleach #05: Rightarm of the Giant
Bleach #06: The Death Trilogy Overture
Bleach #06: The Death Trilogy Overture

Bleach #07: The Broken Coda
Bleach #07: The Broken Coda
Bleach #08: The Blade and Me
Bleach #08: The Blade and Me
Bleach #09: Fourteen Days For Conspiracy
Bleach #09: Fourteen Days For Conspiracy
Bleach #10: Tattoo on the Sky
Bleach #10: Tattoo on the Sky
Bleach #11: A Star and a Stray Dog
Bleach #11: A Star and a Stray Dog
Bleach #12: Flower on the Precipice
Bleach #12: Flower on the Precipice

Bleach #13: The Undead
Bleach #13: The Undead
Bleach #14: White Tower Rocks
Bleach #14: White Tower Rocks
Bleach #15: Beginning of the Death of Tomorrow
Bleach #15: Beginning of the Death of Tomorrow
Bleach #16: Night of Wijnruit
Bleach #16: Night of Wijnruit
Bleach #17: Rosa Rubicundior, Lilio Candidior
Bleach #17: Rosa Rubicundior, Lilio Candidior
Bleach #18: The Deathberry Returns
Bleach #18: The Deathberry Returns

Bleach #19: The Black Moon Rising
Bleach #19: The Black Moon Rising
Bleach #20: End of Hypnosis
Bleach #20: End of Hypnosis
Bleach #21: Be My Family or Not
Bleach #21: Be My Family or Not
Bleach #22: Conquistadores
Bleach #22: Conquistadores
Bleach #23: Mala Suerte!
Bleach #23: Mala Suerte!
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl

Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu
Caravaggio (paperback)
Caravaggio (paperback)
Caravaggio (pevná vazba)
Caravaggio (pevná vazba)
Catwoman: Ve svitu měsíce
Catwoman: Ve svitu měsíce
Crew2 #10
Crew2 #10
Crew2 #12
Crew2 #12