Shpeckk

Shpeckk

Jméno: Vinz Clortho Odmykač Gozerův
Email: Michal.fon.Zelvin@gmail.com

Vesmírný povaleč, těhotný smradlavý lenochod, ostuda lidstva, odporný a páchnoucí, slizký a hnusný zelený lidský výkal.

Shpeckk
Shpeckk | 17.12.2018 | Znovuzrození hrdinů DC: Harley Quinn #03: Červené maso (paperback)

@Gmork: Proč ne? Kvantita je fajn, vybrat si tak můžou opravdu všichni, a když se to nakladatelství dobře prodává, tak si můžou dovolit vydat i ’kvalitnější’ kousky, které se třeba až tak dobře prodávat nebudou ;-) Jen dále vzhůru ke kvantitě. PS - Nebyl to samozřejmě sarkasmus.

Shpeckk
Shpeckk | 15.12.2018 | Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství

Tak jsem pro dnešek odložil emerycké superhrdiny a mrknul se, co se vaří u nás. A nutno uznat, že jsem byl poměrně spokojen. Fanouškem nejen Rychlých šípů, ale i jiné Foglarovy tvorby jsem už od dětství, takže jsem byl přirozeně zvědav, jak se s Jestřábovým odkazem poprali současní tvůrci. Kniha je v základu rozdělena do tří (čtyř, ale o tom později) částí - jindy, která se odehrává v různých věkových období našich hrdinů, jinde - kdy se Šípáci dostanou například do vesmíru, a tehdy - kde se tvůrci snaží co nejlépe navázat na originální tvorbu. Zmiňovaná čtvrtá část se věnuje historii a vývoji nejen Rychlých šípů, ale "klubového" komiksu u nás. Po obsahové stránce se kvalita střídá. Jde o sborník, takže ne vždy musí daný tvůrce svým příspěvkem sednout do noty, ale nenarazil jsem na vyloženě špatný kousek. Pravda, některé příběhy (Červenáček v odboji, parodie na To) by zasloužily více prostoru, jiné možná méně. Co se týče provedení, tak to je na výbornou. Pevná vazba a její zpracování je perfektní a zvolený papír pro knižní blok je také příjemný na omak. Nejde sice o žádnou křídu, ale vůbec to nevadí. Celkově tak nakladatelství Akropolis připravilo pro čtenáře a fanoušky Šípáků skvělý dárek k jejich osmdesátinám :-)

Shpeckk
Shpeckk | 26.1.2015 | Simpsonovi 2015/01 Bart Simpson: Bartman se vrací

Jedno číslo, jeden příběh, tři superhrdinové :-)

Shpeckk
Shpeckk | 9.8.2014 | Superman: Poslední syn

Superman: Poslední syn není žádným převratným dílem v životě amerického Mirka Dušína, ale je nadmíru povedeným, čtivým a zábavným mainstreamem v tom nejlepším slova smyslu a, dle mého názoru, je přesně takovým, jakým by si ho Richard Donner přál na plátně.

http://vlcibouda.net/bouda/komiks/457-kentovic-rodinka-a-jejich-posledni-syn

Shpeckk
Shpeckk | 9.8.2014 | Liga spravedlnosti #01: Počátek (paperback)

Pokud máte rádi akci, u které nemusíte moc přemýšlet, ale o to víc se pobavíte, a která vás vtáhne do děje tak, že bez knihy nemůžete ani na záchod, tohle je jasná volba. Po prázdninách nás čeká Liga Spravedlnosti 2: Zrození zla. Už se nemůžu dočkat ;-)

http://vlcibouda.net/bouda/komiks/461-skvela-sedmicka

Shpeckk
Shpeckk | 2.7.2014 | Tajné války superhrdinů Marvelu

Tajné Války jsem si zamiloval od prvního přečtení, ještě v dobách, kdy omnibusy byly snem budoucnosti a český komiksofil, který uměl anglicky stěží pozdravit si musel pokoutně shánět překlady jinde :-) Od té doby uteklo hodně vody, anglicky už umím i nadávat a Tajné Války mám doma už dvakrát (omnibus a UKK) a nelituju toho. Je to sice oldschool jak prase, ale právě to činí tenhle Marvelovský Opus Magnum pro mě tak úžasným. Scénář je poplatný reklamní snaze prodávat figurky, ale i tak se tam scénáristi snaží přidat i "něco navíc". Kresba je perfektní a Keramův a Ninjerův překlad jsou taky skvělé. České vydání s bonusy a v pevné vazbě si tenhle přelomový kousek rozhodně zasloužil a je teď ozdobou mé knihovničky. Varování závěrem: Tenhle komiks není pro každého, pokud očekáváte Bendisovsky propracovaný scénář doprovázený realistickou Gary Frankovskou kresbou, tak hold máte smůlu a tenhle dortík si vůbec nevychutnáte. Pokud vás oldschoolová kresba a příběh dokáží i po letech vtáhnout do kouzelného světa, kde je možné i nemožné, nevadí vám sem tam (docela často popravdě) nějaká ta rekapitulace a máte rádi své oblíbené super -hrdiny -záporáky po kupě, pak tohle je jasná volba. Howg!

Shpeckk
Shpeckk PRODÁM18.5.2013

Prodám -
Spiderman: Návrat ze série UKK první vydání v původním balení (obsahuje polakát Avengers - nefilmový) 100,-
Iron-Man: Extremis ze série UKK první vydání v původním balení 100,-
Astonishing X-Men: Nadaní ze série UKK první vydání v původním balení 150,-
Iron-Man: Extremis paperback CREW jednou čtené, nepoškozené 300,-
Green Lantern: Žádný strach paperback BBArt jednou čtené, nepoškozené 250,-
Avengers: Do boje! jednou čtené, nepoškozené 600,-

Možnost předání v Ostravě, popř. na Crweconu, či poštou, platba na účet (je potom levnější poštovné asi o stovku)
Kontakt v profilu :-)

Aktivita

Naposledy přihlášen: 15.2.2019 16:19
Komentáře u comicsů: 29
Hodnocení comicsů: 454
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 489 (cca 131901 Kč)
Má: 509 (cca 142822 Kč)
Chce: 9 (cca 3911 Kč)
Shání: 0
Nabízí: 3 (cca 647 Kč)