Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Opona se zvedá a začíná „klasický“ příběh o přežití, v němž rodina Simpsonových uvízne na pustém ostrově. Poté, co se jaderná elektrárna přepne do autodestrukčního modu, může jen jeden člověk zachránit všechny obyvatele Springfieldu… a má jen 25 hodin na to, aby dal věci do pořádku. Bude to ten nejdelší den v životě Homera Simpsona! A když pan Burns odcestuje do lázní, aby ho tam omladili, vrátí se jako nový člověk – doslova! Kdo je ten podvodník a proč prodává veškerý majetek pana Burnse? A kde je „skutečný“ pan Burns? Je živ a zdráv, nebo „odešel z jeviště postranním vchodem“?

V pořadí 25. sebraná kniha

Obsahuje sešity série Simpsons Comics #127-129 (únor 2007 - duben 2007), #132-133 (červenec 2007 - srpen 2007)


Scénář
Ian Boothby, Chuck Dixon, Mary Trainor, Len Wein
Art
John Costanza, Phil Ortiz
Ink
Mike DeCarlo, Phyllis Novin
Barvy
Art Villanueva
Obálka
Matt Groening
Lettering
Alena Tejnická (Sarah), Bohumír Tejnický, Karel Urban
Překlad
Petr Putna
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
humorný
ISBN/ISSN
978-80-7679-096-4 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
165 x 255 mm
Tisk
barevný
Váha
250 g
Stran
128
Cena
349 Kč
Originál
Simpsons Comics: Show Stopper (Bongo Entertainment, 2019)
 • instageek_cz
  instageek_cz24.1. 11:50Simpsonovi: Komiksová estráda
  Komiksová estráda má hezkou, jednoduchou, pestrobarevnou kresbu, ze které mě přepadala skoro až nostalgie. Jako kdybych se přenesl zpět v čase a byl zase tím malým klukem, který v 90. letech každý týden netrpělivě čekal, až bude na ČT nový díl!:)) A jakých epizod se zde dočkáte?

  25
  Parodie na seriál 24 hodin a docela napínavé čtení, kde se pan Burns předvádí jako záporák nejvyšší kategorie! Rozhodne se odpálit jadernou elektrárnu, bez slitování se Springfielďany. A fakt, že ho k tomu svou leností a stupiditou popostrčí Homer, se nedá brát jako polehčující okolnost!:))
  7/10

  Robinsonáda rodiny Simpsonových
  Homer doma předčítá rodince knihu, v níž pak Simpsonovi vystupují jako hlavní hrdinové, ztroskotanci na pustém ostrově někdy v 18. století. Zábavný příběh, který se mi zalíbil natolik, že jsem si hned musel objednat Pána much!:))
  8/10

  Lemrochod ti přijde vhod
  Nejslabší kousek, kde se nic moc neděje, akorát Homer se na svém vozítku pro „lemry“ chová jako totální svině!:))
  5/10

  Zbrusu nový Burns (část první a druhá)
  To nejlepší a nejvtipnější na konec! Špičkový příběh rozdělený na dva díly, který by se neztratil ani v seriálu. Pan Burns dostane lákavou nabídku na omlazovací pobyt, jenže místo toho je unesen a musí i s dalšími miliardáři pracovat v ilegální mexické montovně, zatímco v reálném životě je nahradí jejich dvojníci.
  10/10

  Komiksová estráda je hodnotným příspěvkem do simpsonovských kronik. Zaslouží si pochválit ještě za celkový humor (párkrát jsem se fakt „uchechtl“, což se u podobných knih cení), camea celebrit, a také za krásnou obálku, která vás okamžitě naladí na tu správnou springfieldskou notu!

  Hodnocení: 7,5/10

  PS: Mé další recenze na filmy, knihy či hry (např. The Simpsons Game) si můžete přečíst na Instagramu, profil instageek_cz , díky:)
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin12.12.2021 10:51Simpsonovi: Komiksová estráda
  V našem soukromém matfyzáckém šachovém klubu surrealistických přátel Johna Keatse bych to nikdy nepřiznal, ale člověk po náročném předvánočním dni potřebuje před spaním něco takového, co dobře zná a ví, že se u toho i zasměje. Nenáročná simpsonovská zábava.

  Celkový dojem: 70%
2