• hypermlok
  Toto je kniha pro ty, kteří vědí, do čeho jdou. Nové čtenáře to nepřitáhne, ale my pamětníci si smlsneme na příbězích, které jsme často kdysi již četli, ale vydanými v luxusním provedení.
 • hypermlok
  Tato kniha je něco mezi Jeronýmem Moucherotem a Lobem v úžasné kresbě. Půlka lidí dává 1*, druhá 5*.
  Já patřím do té druhé.
 • hypermlok
  Příběh o tom, jak snadno se můžete ocitnout v pekle a jak není vůbec snadné se z něj dostat. Snažení hlavního hrdiny mi hodně připomínalo Kafkův zámek. Výborný komiks, kerý rozhodně stojí za přečtení.
 • hypermlok
  Toto byla jízda, která nenechá čtenáře na chvilku vydechnout, což spolu s výbornou kresbou i coloringem nedává jinou možnost, než dát 5*.
 • hypermlok
  Toto byla jízda, která nenechá čtenáře na chvilku vydechnout, což spolu s výbornou kresbou i coloringem nedává jinou možnost, než dát 5*.
 • hypermlok
  hypermlok10.9.2022 23:33Punisher: Svět sovětů
  Kdybych si 5 hvězdiček nešetřil jen na ty úplně nejlepší věci, dal bych je i tady.
 • hypermlok
  hypermlok17.7.2022 12:58To byla zákopová válka
  Už dlouho na mě žádný komiks nezapůsobil jako tento.
 • hypermlok
  hypermlok8.3.2022 18:28Hellblazer: Vzlety a pády
  Není to špatné,ale série, která tu kdysi vycházela byla lepší.
 • hypermlok
  hypermlok30.9.2017 23:17Modrá Crew #03 - Okko: Cyklus vody
  Hlavně za tu kresbu jsou to 4. Třeba se další cyklus za nějaký čas objeví v Modré Crwi.
 • hypermlok
  hypermlok31.8.2011 16:55Usagi Yojimbo #14: Maska démona
  Další pěkný výlet do starého Japonska. Usagi si drží svojí úroveň i v tomto dílu.
 • hypermlok
  hypermlok31.8.2011 14:24Comicsové legendy #21: Conan #06
  Starý dobrý Conan s výbornou kresbou. Snad jen příběhy se mi zdály být trochu chaoticky seřazeny.
 • hypermlok
  Zde bych už jenom opakoval nadšené výlevy, kterými jsem ohodnotil předchozí díly, takže jenom ohodnotím.
 • hypermlok
  Znovu vynikající procházka dějinami. Historie je větší maso než většina akčních komiksů a některé události jsou opravdu neuvěřitelné. Skvělá kniha a hned jdu na trojku.
 • hypermlok
  hypermlok27.9.2010 12:07Mona Lisa (Výprava ze Sixie)
  První díl je trošku slabší. Pokračování je již lepší, ale bohužel neúplné. Třeba se zase za 40 let najde i zbytek :-).
 • hypermlok
  hypermlok15.8.2010 22:28Gon #1
  Toto jsem si koupil také až díky Levným knihám a musím říct, že mě Gon velice příjemně překvapil. Kresba je naprosto dokonalá a příběhy mne i přes jednoduchost a určitý stereotyp pobavili. Ještě že nebude problém "přečíst" si Gona třeba v němčině nebo ve španělštině, když u nás už další nevýjde.
 • hypermlok
  hypermlok16.12.2009 12:57Top 10: Devětačtyřicátníci
  U tohoto komiksu musím souhlasit s většinou názorů, co jsou zde. Kresba mě dost dostala. Precizní se spoustou detailů a retro nádechem, který se k příběhu z roku 1949 hodí. Děj byl slabší a v podstatě mi to připadalo, jako dva, tři díly nějakého nekonečného televizního seriálu.
 • hypermlok
  hypermlok12.12.2009 14:19Američan čínského původu
  Tak tento komiks mě nenadchnul, ale ani nijak nezklamal. Kresba se k příběhu krásně hodí a vychutnal jsem si jí asi víc než scénář. Ze třech příběhů, které vlastně tvoří jeden se mi nejvíc líbil ten s opičím králem a nevadilo by mi, kdyby to bylo jen o něm.
 • hypermlok
  Ke koupi této knihy mě přiměla až sleva na všechny 4 díly, co tu vyšly a ani trochu nelituji. Dějepis byl mým nejoblíbenějším předmětem a stejně jsem se dozvěděl spousty nových věcí. Autor dokáže hodnotit různé události s nadhledem a skoro v každém políčku je nějaký vtípek či poznámka, která vás přiměje alespoň se pousmát. Autorovy postřehy navíc většinou sednou a spoustu věcí ukazují v trochu jiném světle, než jsme zvyklí. Například známá bitva u Thermophyl, kde kromě 300 sparťanů bylo i 900 jejich nosičů a poskoků, o kterých se nikde nemluví. Tato kniha by se podle mě mohla klidně používat jako učebnice dějepisu a myslím si, že žáci by si toho z historie pamatovali mnohem víc než nyní. Pěkně nakreslený, vtipný, poučný (a v neposledí řadě i pěkně rozsáhlý) komiks. Nemůžu si pomoci - dávám 100.
 • hypermlok
  hypermlok29.11.2009 12:49Velká kniha komiksů #1
  Tato kniha by se klidně mohla jmenovat The Best of ABC. Je však pravda, že kdo tyto příběhy nečetl v ábíčku nebo pak v jeho speciálech v 80. letech tento počin zdaleka tak neocení, jako my "pamětníci". To znamená, že moje hodnocení je (stejně jako u ostatních zde) silně ovlivněno nostalgií a vzpomínkami na jedny z prvních komiksů (kromě Čtyřlístku), co jsem četl.
 • hypermlok
  hypermlok24.11.2009 08:31Predátor Omnibus 1
  Také jsem toho od Predátora moc nečekal, ale neodolal jsem a nelituji. Hlavní hrdina Prvních tří rozsáhlých příběhů je Arnoldův starší a tvrdší bratr, který vždy, když potká Predátor, nakope ho do patřičných míst. Pohodová kresba a tvrďácké hlášky dělají z tohoto komiksu pohodové oddechové čtení. Tyto příběhy jsou doplněny několika kratšími, které mě však až tolik nezaujaly. O Predátorech se tu skoro nic nedozvíme. Vždy se objeví, zabijí nebo jsou zabiti a to je vše. Doufám, že v dalším svazku pronikneme do života Predátorů hlouběji a že se dozvíme, co se stalo s bratrem hlavního hrdiny, kterého ve filmu AS.
 • hypermlok
  hypermlok14.11.2009 15:40Maxx #1
  Šílený příběh s šílenou kresbou. Pro mě naprostá lahůdka. Něco takového jsem ještě nečetl. Halucinogenní nálada a prolínání "reality" a Maxxova světa je vynikající. Na hledání nějaké logiky je asi ještě brzy - je to přece jen začátek série. Jedna z nejlepších věcí, co tu vyšla. Má to jen jednu chybu. Tento svazek vyšel v roce 2007 a druhý díl je stále (na konci 2009) v nedohlednu.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 1345 (cca 410172 Kč)
Mám: 1797 (cca 569268 Kč)
Chci: 67 (cca 33491 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0