Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Kdo potřebuje Avengers, když máme po ruce zbrusu nový tým SQUADRON SUPREME?

Do hlavního města vtrhla Válka říši – a ti největší hrdinové Washingtonu D.C. se pouští do akce! Ale kdo jsou a odkud se vzali? To ví jenom agent Coulson!
Mezitímco vede Captain Marvel tým do posledního boje o osud Midgardu, ocitá se hora Avengers v obležení Malekithovy armády! Hulk bojuje s Ulikem! Blade se potýká s černým berserky z Roxxonu! A Daredevil, bůh beze strachu, nese tajemnou zprávu, která rozhodne o budoucnosti Avengers!

Obsahuje sešity série Avengers (Vol. 7) #18-21 (duben 2019 - červenec 2019) a materiál z Free Comic Book Day 2019 (Avengers/Savage Avengers) (květen 2019) [Fresh Start]

Scénář
Jason Aaron
Art
Stefano Caselli, Jason Masters, Ed McGuinness
Ink
Stefano Caselli, Jason Masters, Ed McGuinness, Mark Morales
Barvy
Erick Arciniega, Jason Keith, Justin Ponsor
Obálka
Ed McGuinness, Val Staples, Dexter Vines
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7449-939-5 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
320 g
Stran
112
Cena
349 Kč
Originál
Avengers by Jason Aaron #04: War of the Realms (Marvel Comics, 2019)
  • Tyfus
    Hrůza a děs. Myslím, že radši měla Crew vydat celý War of Realms omnibus, kde by vše vyšlo chronologicky, protože samostatně se to nedá číst. Upřímně... vůbec nevím o čem to bylo.
  • Fimi
    Fimi mecenáš24.11.2020 20:43Avengers #04: Na pokraji Války říší
    Avengers je to nejhorší, co Aaron pro Marvel píše a i když se mi jeho série více méně líbí a první tři booky byly dobré nebo průměrné, tohle je kardinální slabota. S Válkou říší to má společného minimum, spíš se jí jen otře a vše podstatné nechává samostatné knize, nic zásadního se zde nestane a já pořád nemám pocit, že čtu komiks o Avengers, což by mělo být to nejlepší co Marvel vydává. Tohle nesahá ani po kotníky výborným Avengers od Bendise a už vůbec ne těm od Hickmana. Další díl věnující se světu a plejádě Ghost riderů je mnohem lepší, doporučuji těm, co by po tomto s tím chtěli seknout. Tohle se veze na vlně těžkého podprůměru a špatného mainstreamu.