Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Konečně pravda o Minervovi! Za dveřmi se nalézá odpověď na otázku, která Emmu a její přátele tak dlouho trápí. A lov začíná...

Scénář
Kaiu Širai
Art
Posuka Demizu
Obálka
Posuka Demizu
Lettering
Jakub D. Kočí, Lelita Kočí (Lelita)
Překlad
Anna Křivánková
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
fantasy, horor
ISBN/ISSN
978-80-7449-976-0 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Stran
196
Cena
199 Kč
Originál
The Promised Neverland #09 (Shueisha, 2018)
 • Sagikkun
  Stále průměr, a opravdu nechápu, jak prošlo schvalovacím procesem (nebo jak si to vůbec zajistilo životnost) něco, co po pouhých pěti knihách neskutečně klesne na kvalitě a je to už pouze natahovaná, často nudná záležitost. Musím ale uznat, že od útěku ze sirotčince se tu konečně začnou věci pomalu hýbat kupředu a vysvětlí se tu jak pár starých otázek, tak se pár nových nabídne.
  Vážně ale doufám, že se odteď příběh bude ubírat nějakým zajímavějším směrem, tohle průměrné přebíhání z místa na místo bych po dalších 10 knih nedal.
 • Mitsuko
  Dlouho jsem žádný komentář nepsala, ale tady mám chuť to změnit. Tenhle díl jsem četla jedním dechem, byla tady spousta zvratů a dlouho očekávaných odhalení. Miluju to.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.2. 09:54Zaslíbená Země Nezemě #09
  Je to napínavé, sérii dojedu, dost mě to všechno zajímá... i když se teď samozřejmě najelo na klasické manga postupy - pět zajímavých nepřátel a teď je podle sofistikovaného akčního plánu (pravděpodobně) vykillíme.

  Celkový dojem: 60%
523