Kdo zabil Joeyho Z? Když je na Manhattanu nalezen nevýznamný pouliční lump zavěšený na lampě a s plícemi plnými pavučiny, všechny důkazy vedou k jedinému závěru - ze Spider-Mana se stal vrah! Na jeho hlavu je vzápětí vypsána odměna pět miliónů dolarů, kterou chce každý zloduch a mstitel po celém městě získat jen pro sebe. Jenže zrovna tohle se Petrovi Parkerovi právě teď hodí ze všeho nejméně - pátrá totiž po uneseném synovi Harryho Osborna, kterého odnesl neznámo kam někdo převelice zlý. Takže pozor, pavoučci, štvanice na Spider-Mana začíná!

Obsahuje příběh:
Štvanice

Hřbety jednotlivých svazků postupně tvoří ucelený obraz od Marko Djurdeviče.

Obsahuje sešity série Amazing Spider-Man #432, Peter Parker: Spider-Man #88-89, Sensational Spider-Man #25 a Spectacular Spider-Man #254-255.


Scénář
Tom DeFalco, J.M. DeMatteis, Todd Dezago, Howard Mackie
Kresba
Joe Bennett, John Romita Jr., Luke Ross
Ink
Dan Green, Scott Hanna, Bud LaRosa, Allen Milgrom (Al Milgrom)
Lettering
Rui Alves, Hugo Jesus
Barvy
Mark Bernardo, John Kalisz, Michael Rockwitz (Mike), Bob Sharen, Gregory Wright
Překlad
Darek Šmíd
Redakce
Changer the Elder, Alena Mikulíková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2612-3169 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 265 mm
Tisk
barevný
Stran
184
Cena
249 Kč
Originál
Spider-Man: Spiderhunt (Marvel Comics, 1998)
 • Moon
  Svižné nezastavitelné tempo a lehce předvídatelné. Tak by šla popsat tato kniha. Čte a kouká se na to dobře, rozhodně to zabaví.

 • Darth Raelchi
  Nebylo to vyloženě hloupé, ale zase to bylo místy předvídatelné. Je to spíš zajímavé z hlediska, že Spidey jede od začátku do konce. Na Romitu ml. jsem si už zvykl, ale na zadek mě neposadí. Příjemný střed a příjemné počtení.
 • Delphín
  Takhle má vypadat skvěle napsaný komiks, který neztrácí svižné tempo a řadu napínavých momentů, které Vás prostě nutí číst dál a dál. Příběh fungoval i z hlediska postav naprosto na jedničku. Kresba je taková ta stará dobrá klasika, proti které nelze mnoho namítat.
  Green Goblina jsme si bohužel moc neužili. Trochu zbytečná se jevila i prvotní zápletka, kdo zabil Joeyho Z. Ale celkově to ničemu nevadí, příběh jsem si i tak moc užil! Škoda, že pokračování se asi v dohledné době nedočkáme...
 • hroubek
  Jsem rád, že to vychází v jednom svazku. Kupovat tento příběh po sešitech, tak bych byl hodně naštvaný. Z mé strany velká spokojenost. Je to zábavný a dost napínavý komiks, který neztrácí tempo, i přestože je zde dost dialogů. Scénáristé odvádí parádní práci a je vidět, že všichni moc dobře vědí co dělají a dokáží nám prodat vnitřní dilema Petera Parkera. Trochu zamrzí, že některé věci a zápletky jsou díky příběhu a tempu nedotažené a nebo nevyužité. Naštěstí je to moc dobře napsané a nakreslené, že se přesto dá přenést. Jsem hodně spokojený.
 • cyboy
  Tak jsem vam zase jednou skocil na spek. 4.2 tomuhle? A za co?
  60%
 • Tyfus
  Moc příjemné čtení, bohužel to však vypadá, že pokračování (Identity crises a Gathering of Five) v kompletu naplánované není. Jde o příběhy těsně předcházející těm, které tady vydávala CREW v sešitovkách, takže moje srdcovka. Navíc tam byl Goblin a pár sešitů kreslí Romita jr., dokud ještě nekreslil všechno úplně hranaté, takže za mě super.
51571
 • Carnage
  Mikei: Souhlas, zatím všechno ucházející knihy McFarlane je občas docela divnej co se týče scénáře když to měl dovolený a nekreslil jenom ale zase je to kus historie Spideyho o kterýho bych nechtěl přijít. Ostatní knihy zatím paráda, zatím dobrý komplet spokojil bych se s 60 knihama bez nějakých dalších rozšíření ale v dnešní době to vidím na 120 možná i víc.
 • Mikei
  Jsem mile překvapený, že je tento komplet zatím fajn a jsou v něm vesměs čtivé příběhy…
Četl/a (41)
2scha, Al0f0k, Azik2586, calvin10, Carnage, Cemino, chuckboris, CJFlip, Craxx, cyboy, dajik, Darth Raelchi, Delphín, Doppelganger, Dzoglik, Final, hroubek, Jay-jay, jh666, kallenved, Keno, lantan1, Lijem24, LookAss, mackin, Mercurio, mineralk, Mleako, MonsterGyre, Moon, NextOne, noovakpetr, opytz, Paldini, punisher, trudoš, TZcomics, valkys, vita, zdennanek, zlejzmrd
(115)
2scha, Abe, Al0f0k, Alfi, Azik2586, Benji, Big_Boss, blackJag, bmc75, calvin10, Carnage, Cemino, chuckboris, ConanVJ, Craxx, CSE_AC/DC, cyboy, dajik, Dali, Deckard, deefha, Delphín, Dinik, disclose, DKoscik, Doppelganger, DracoAn, Dzoglik, fifas, Filip123, Final, Fox01, Glumal, hlavathor, Hlousks, hroubek, invape, James, Jay-jay, jh666, Jimbeam90, kallenved, Kareru, Karolín78, kendor007, Keno, komik.sx, komiksák007, Krvavý Patejl, lantan1, Lijem24, listr, LookAss, mAGiic, Mariomichal, Marvin, Maty48, meffis, Mercurio, merhyx, Mikei, Milo_Harwey, mimo_provoz, mineralk, miuanek, Mleako, MonsterGyre, monty.cl, Moon, MP, namdnas, NextOne, Nightmare, noovakpetr, Norri, nx, Olesh, Onkel 1928, opytz, Paldini, pearlxjam, pechna, perper, Poseidon1978, punisher, raenius, raimi, Ricarderon, RicHard. , royan, Rumburaq, Sajmon, Saran, Skot, sleepless, tacmud, Tomasino79, trudoš, Tyfus, TZcomics, Václav Mikula, valkys, VanTom, vita, vranakx, VskPrzk, VvV, xintax, yogi, z-e-d, Zbysek2410, Zdendy, zdennanek, zdoog, zlejzmrd
Chce (6)
Blackthunder, deadpool, Denis1996, Fida, hahahoho, Madao
Nabízí (2)
Al0f0k, nx