Jeden ze sedmi hrdých uživatelů comicsdb.
 • Walome
  První povídka je děsně smutná. Bratrů žabáků mi bylo líto už v původním Hellboyovi. Povídky jsou ale všechny fajn, všechny depresivní, je to zase trochu něco jiného. Jsou to takové střípky z úhlu pohledu vedlejších postav nebo úplně vedlejších postav. A fakt se to povedlo.
 • Walome
  Ačkoli agitka a samoúčelnost prýští z každé stránky, příběh mě bavil. A to i přesto, že je to šííííleně levičacký. Protože ti chudí jsou slušní a hodní a ti bohatí jsou krutí a zlí. Nevím co si z toho odnese mladší generace (pro kterou je to určeno, což jsem při začátku čtení nevěděl), ale já si z toho odnesl fajn zábavu při koukání na vizuál, při sledování hysterické Poison Ivy a při sledování rozjívené HQ. Sice nevím, jak moc to sedí do DC kánonu, ale ani mě to moc nezajímá.

  Nicméně problém vidím v tom, že ten příběh nemá nic navíc, kromě těch agitek. Je tam jakože boj dobra (levičáci) proti zlu (kapitalisti), ale to málokdy stačí. Zároveň se tam HQ dopouští doslova kriminálních činů, spolupracuje se zločinci a to je jí nějakých 16 let... tak já úplně nevim, esli je tohle přesně ta doktrína, kterou chtějí soudruzi ze SJW šířit (ale asi ano). Předpokládám, že děti víc baví nějaké dobrodrůžu, než agitační pseudodrama, ale kdoví.

  Za mě každopádně cajk, já si to užil.

  A mimochodem - změny rasy u PI je úplně jedno, ta postava nemá žádnou historii, která by měla předurčit, že je bílá.
 • Walome
  Teda po posledním přečtení musím dát tomuhle díle 3 hvězdy a to čistě v rámci série, kde většinou dávám 4-5. Postav jak na orloji, dějově ne moc dobře ukočírovaný a celkově uspěchaný. Jako kdyby nevěděl, že má na vyprávění ještě 20 let čas :) Celkově tedy slabší díl, ale z pohledu člověka, který to četl už asi 3x a naposledy 25 let od vydání.
 • Walome
  Komorní paráda, kterou jsem slupl za jedno pohodové letní posezení (okej, za dvě, protože děti). Parádně nakresleno, povedená atmosféra, funkční děj. Příjemný překvápko, jsem rád, že to tady vyšlo.
 • Walome
  Hellboy, jak ho máme rádi. Tajemno, atmosféra jako prase, mořský potvory, tajemný božstva a k tomu ke všemu mrazivá pointa. Hrozně příjemná věc, jsem rád, že tady vycházej i tyhle kousky. Slupnul jsem to jako malinu a rád někdy slupnu znova.
 • Walome
  Na Marvel dobrý. A nenudil jsem se, což je u létajícího muže a růžového obra zázrak.
 • Walome
  Škoda, myslel jsem, že se z Liz stane taková Queen of Blades :) i tak to bylo fajn, útesový držák solidní.
 • Walome
  Walome8.10.2020 10:08Batman: Bílý rytíř
  Naprostá nádhera. Samozřejmě v rámci mantinelů DC, ale to snad ani netřeba psát. Výborná kresba, výborně napsaný postavy (Harley konečně není protivná jak činže), skvěle pojatej Batman (konečně má koule), a celkově se tady hodně pracovalo s tématem "čeho je moc, toho je příliš". Murphy každou z postav dostal na hranici svého jednání a bylo hodně fajn sledovat naštvanýho Nightwinga a Jima Gordona. I já jsem poznal několik pOmRkNuTí na Batman franšízu a celkově si to hodně užil. Měl jsem půjčeno z knihovny a určitě to chci domů. Hardback je pěknej, překlad cajk.
 • Walome
  Walome4.10.2020 13:43Tankerka #01
  Uf. To je tak příšerná věc, že bylo utrpení číst i těch 30 stran. Opět ukázka zastydlého vkusu některých českých nakladatelů, kteří hýkají nadšením nad sprostými slovíčky a létajícími tanky. Kresba je parádní, ale tím to končí. Ničemu nepřidává ani již tradiční ultra přísnej a mega drsnej překlad, protože čím zkomolenější nadávka, tím víc adidas.
 • Walome
  Walome22.9.2020 20:51Ze života knihomolky
  Knihomolové jsou nejnudnější lidi na světě, stejně nudní, jako jsou tyhle "stripy", které snad ani nemají snahu být vtipné. Je děsivý, kolik podobných knih produkuje současná generace dospělých introvertů, ale to je holt taková doba.
 • Walome
  Ke konci už to trochu ztrácelo dech, ale jinak byla tahle série parádní. Zásadní moment tohoto booku jsem znal, ale tak to je daň za čtení v češtině. Já si TWD užil.
 • Walome
  Klasický Walking Dead, neurazí, nenadchne, ale rozhodně nelituju času, který jsem tomuhle speciálu věnoval. A jsem moc rád, že tady tahle věc vyšla, protože k TWD to prostě patří. Mám radost, že tu je místo i pro něco jiného než pro hlavní sérii. A vlastně je dobře, že se Kirkman nesnažil o nějaký přesah. Takže za mě pohoda.
 • Walome
  Walome6.7.2020 14:21Jedno obyčejný léto
  Chybí tomu děj, zvrat, pointa a další vlastnosti nutné pro zábavné čtení. Ale kresba je pěkná, lettering famózní (Paseka umí) a překlad hravý. Nejsem cílovka (neni mi 12), ale tohle bych dceři klidně dal přečíst. Superlativy a ocenění ale nechápu.
 • Walome
  Walome24.6.2020 17:11Kočky útočí
  Nemám tolik komplexů a sociálních úzkostí jako autorka a nemyslím si, že každé kočičí uprdnutí je k popukání. Takže #nejsemcilovka

  A už vůbec si nemyslím, že jsou podobné stripy hodny fyzického vydání.
 • Walome
  Walome21.6.2020 15:37Frankenstein v podzemí
  Očekávání nebyla vysoká, nakonec Miňola příjemně překvapil. Hrabe se v mytologii, Frankie je sympoš a Stenbeckova kresba je klasicky parádní. Jsem rád, že to tady vyšlo, neměl bych potřebu si to shánět v originále.
 • Walome
  Walome23.5.2020 11:39Ú.P.V.O. #10: Výstraha
  Neskutečný, jak se Mignolovi daří propojovat Hellboyversum do něčeho, co má smysl a pořád umí překvapit. Ono to celé působí, jakože se jedná o malou epizodku z dojčlandu a vyklube se z toho začátek epič parády (aspoň předpokládám). Hodně se mi líbí ta odbočka s Abem, který se snaží hledat toho šmudlu s jizvou, ale je odvolán. Tady je jasně vidět, o jak velký průšvih jde.

  GWB se samozřejmě mýlí - je evidentní, že hellboyversum vzniká za pochodu, ale Mignola ho pořád dokáže utáhnout a dát mu mantinely. Pejsek s kočičkou to není ani náhodou. Je naopak super, že se Mignola vrátí k událostem z prvního dílu, které už tehdy působily nedokončeně. A jestli to má vymyšlený dvacet let nebo dvacet minut je úplně jedno. Je to zábava pro masy, ne filozofická pohoňka od Paseky pro pár hipsterů z pražský náplavky.
 • Walome
  Walome28.2.2020 13:20Green Blood - Zelená krev #01
  Tohle je hrozně hloupá věc. Ale potřeba říct, že nejsem úplně cílovka, hádám, že ve 13 bych si to užil. Máme tady jakéhosi drsného týpka, který chodí městem a zabíjí lidi... nic jiného se tu prakticky neděje. Týpek je samozřejmě drsnej a tajemnej jak hrad v Karpatech, má mladšího brášku, kterého nevzbudí, když jeho brácha vstane z vedlejší postele uprostřed noci a vrací se nad ránem. Celé je to jakože zasazený do historického kontextu divokého západu, ale působí to děsně na sílu. Samozřejmě všude štětky, násilí a tak dále a tak dále, jak říkám, ve 13 bych asi hýkal nadšením.

  Nicméně kresba je super, za tu to má ty dvě hvězdičky. Citoslovce zajímavý, sfx nula, slovo "target" na fotce mě trošku bolelo v srdíčku. Říkal jsem si, že překlad je nějakej divnej, a že na to měla Anna Křivánková asi málo času, a teď koukám, že překlad dělal někdo jiný, tak to mnohé vysvětluje.
 • Walome
  Překlad je taková crewní klasika (bezpečný dům ftw) a je to prostě daň za čtení českého vydání. Ale jinak je to příjemná oddychová týmovka, postavy jsou fajn, má to tempo, kresba je ok, prostě fajn mainstream. Záporáci byli debilní, ale co už.
 • Walome
  Bohužel, i tenhle Bond mě nudí. Kresba ujde, CC jsou lásky, ale tady se mi prostě netrefili do vkusu. Vadí mi vypravěč i popisy okolí. Bond je hrozně nudná postava, je to jen panák, který plní mise. Celkově jsou tam hrozně plochý postavy.
 • Walome
  Vůbec nechápu lidi jako je cybo, kteří Abea hodnotí jako samostatnou sérii. V tuhle chvíli už snad všem mělo dojít, že Hellboy universum je kompletní spleť příběhů, kde něco jako "jednotlivé série" neexistuje, není to tak ani koncipováno a rozhodně neznamená, že když je druhý book nějaký, bude třetí book taky takový. Všechno jsou to střípky jedné obří geniální mozaiky. No ale to je jedno.

  První povídka je smutná, až krutá, druhá je tragická a třetí spíše hororově akční. Zatímco Abea známe spíše jako zádumčivého a přemýšlivého, tady se chápe sekery jak otec ze Studny a nechybí ani malé Hellboyovo cameo s humornou pointou. Mignolův rukopis je znát a kresba je cajk. Za mě velký nadšení, že to tady vychází (a to jsem měl Abea v originále) a ta cena (360,-) je možná až přehnaně vstřícná. Dyť je to proboha levnější než kdejaká pochcaná beletrie.
 • Walome
  Walome16.1.2020 19:23Rváč
  No tak hurá, konečně Lumír, kterej neni úplně zoufalej. Naopak mě bavil (i když jedno oko jsem přimhouřit musel). Jasně, pořád je to otravná melancholická pocitovka bez děje, postavy jsou stejný jako ve všech ostatních jeho věcech, ale to PANELOVÁNÍ!

  Z toho jsem se skoro počůral. Geniální práce s panelama a komiksovým médiem obecně je na tomhle díle to nejlepší. A povedla se i atmosféra izolovaného zapadákova. Pochválit musím taky sfxka a překlad, existence slova seskveč pro mě byla překvapením!

  A musím přiznat, že jsem bulel.
 • Walome
  Walome14.1.2020 19:45Ú.P.V.O. #09: 1946
  Tak tohle je naprostá láska. Hororová, parádně napsaná a úžasně nakreslená láska. Miluju Hellboyverse.
 • Walome
  Po emoční ždímačce z minulého dílu přichází trochu klid. Číst tohle po sešitech, tak mě asi jebne (smí se tu psát sprostě, nebo budu smazán?), ale takhle po boocích a v tempu, které si sám určím, je to fajn. Ale už jsem rád, že se blíží konec.
 • Walome
  Příliš mnoho emocí.
 • Walome
  Walome5.1.2020 09:58Abe Sapien #01: Dýka z Lipu
  Naprostej top, moje oblibena kniha z hellboyversa. Jedinecna atmosfera, paradni kresba, Abe (stejne jako Hellboy) pri sve prvni mise spise prihlizi udalostem a je to cely velka parada.
 • Walome
  Walome6.11.2019 20:09Sykes
  Tak tohle mi sedlo perfektně. Úžasná kresba, nádherný scenérie, postav málo, ale o to je příběh silnější a pointa mě potěšila. Opravdu jsem si tenhle komiks moc užil. Práce s panelama při akčních pasážích je úchvatná. Westerny mě nijak extra neberou, ale tohle jsem si skutečně užil. Chtěl jsem dát 4 hvězdy, ale kromě uspěchaného závěru mi na komiksu nic nevadilo, takže dávám pět a pořizuju do sbírky (původně půjčeno z knihovny).
 • Walome
  Furt stejný, furt zábavný. Scéna s bejsbolkou byla super. Negan mě baví. Tenhle díl skoro bez Ricka a ničemu to nevadilo. Trochu mě mrzí, že po Šeptačích už nic nebude, ale vše jednou končí.
 • Walome
  Co si budeme povídat, u českého komiksu vždycky mám v hlavě takovéto "je to český komiks, budu shovívavější". A ačkoli je Spellsword Sága moc fajn, byla tato mantra potřeba. Děj byl na celém komiksu spíše do počtu, neobešel se bez jednoho obřího klišé, které čekáte od samého začátku a kresba má daleko k tomu, co vídáme v americkém komiksu. ALE u čtení Spellsword Ságy jsem se upřímně bavil. Hry s barvama jsou moc fajn. Hodně překvapilo, že na mě fungovala akce. Úžasné jsou pasáže, které prezentují zrychlené plynutí děje (například cestování po moři) a některé scenérie jsou vážně parádní.

  Humor někdy funguje, někdy méně. Práce s jazykem mi přišla slabší, některé fráze připomínali spíše angličtinu. Ale nic, nad čím bych kroutil hlavou.

  Těšil jsem se na dospělejší zážitek, tohle je opět "jen" dětský komiks (možná teen komiks), ale jsem moc spokojen. Zamrzí snad jen, že celá tahle sranda byla dotovaná hned dvěma subjekty, ale jinak to u nás asi (zatím) nejde. Já nelituju ani koruny a klidně bych dal i víc, aby tam ta dvě loga nemusela být.
 • Walome
  Walome31.10.2019 13:28Srdcerváči
  Ženský pohled na romanci dvou gayů. Jeden z nich to o sobě ví, pro druhého je jeho homosexualismus překvapením. Komiks vlastně popisuje běžný začátek vztahu, kdy se lidé poznají, postupně se do sebe zakoukají a pak... to vše v prostředí americké/britské/nevim střední školy, kde dochází k tradičním tématům jako jsou šikana, párty, chování na soc. sítích atd.
  Kresba je naprosto v pohodě, často poměrně kouzelně pracuje s mimikou. Vtipnej je i lettering, kdy místo slov a písmen jsou například jen smajlíky nebo symboly. Pro cílovku ideální.

  Mě osobně to spíše nudilo, protože je to celé hrozně roztahané, ale být mi 13 a nebýt homofobní heterosexuální bílý muž, tak si to užiju. Myslím, že nebýt těch sprostých slovíček, tak tenhle komiks dám do rukou i svým dětem.
 • Walome
  Tak tady se nic nestalo. Klasickej slabší díl, kde se jen pár lidí zhádá a proběhne neskutečně na sílu napsanej (a tradičně děsivě přeloženej) rozhovor s Neganem. Ale to je prostě daň za čtení telenovely. Jsem zvědavý na finále s Alfou, bohužel úplný finále mi už internet vykecal.
 • Walome
  Hlavní příběh mě bavil, ale ty povídky byly krokem zpět.
 • Walome
  Teda takhle rozporuplnou sérii jsem snad ještě nečetl. Jsem u devátého dílu a pořád nevím co si o Goonovi mám myslet. Naprosto absurdní humor střídají pokusy o temné tóny, které na mě většinou nefungují. Goonovic problémy s láskou jdou mimo mě úplně, to ve mně víc emocí vyvolává troll chodící s pařezem v podpaží.

  Ale ta kresba to neuvěřitelně táhne. Překvapilo mě, že Powell preferuje Goona černobíle, protože já nejvíce žasnu nad barvami. Na to, jak kolorista pracuje s pozadím. Jak Goon působí plasticky, jak město má úplně jinou atmosféru než les. Černobílá tomu mohla sednout v úplných začátcích, ale teď už si to bez barvy nechci představovat.

  Po osmičce, která mě bavila hodně, mi devítka přišla utahaná a vlastně i trošku hloupoučká. Vedlejší postavy se tam střídají jak na orloji a mám k nim minimální vztah. Ještěže to táhne Franky a celý ten svět, ve kterém se tahle taškařice odehrává.
 • Walome
  Walome28.4.2019 17:55Gunsmith Cats #02
  Druhé hromkočky jsou trochu zklamání, protože příběhově je to překombinovaný a zbytečně blbý, koketuje se zde s hypnózou a vymýváním moznů, což je šito horkou jehlou a působí to jak z nějaké amatérské povídky 13letého kluka. K tomu patří i takováta jakože erotika, kde hlavní záporačka je domina v podvazcích a jedna z ústřední dvojice si to jako nezletilá rozdává s dospělým chlapem. Bohužel ani gro série (akce) mi příliš nesedlo, často jsem se ztrácel v přemíře citoslovcí ("zved") a úzkých bublin, do kterých se cpaly dlouhá souvětí.

  Ale jako oddychovka, proč ne.
 • Walome
  Tohle se hodnotí hrozně blbě. Objektivně musím říct, že je to jedna z nejhorších věcí, kterou jsem kdy četl. Ať už scénářově, kde se nám opět tvůrci snaží říct příliš mnoho, místo aby prostě udělali zábavnou jednohubku, tak kresbou, která je příšerná snad ve všech aspektech. ALE tohle není profi komiks. Tohle není komerční záležitost. Tohle ani není záležitost, za kterou by chtěl někdo peníze. Tohle je práce studentů, kteří předvedli co umí. Neumí mnoho, ale to jim nikdo nemůže mít za zlé (tedy, někdo možná jo, ale já ne). Když se nad tím tak zamyslím, tak ta sranda s humrem nebyla špatná...

  Nicméně je potřeba říct, že tohle vyhrálo Muriel. Proč, to se asi nikdy nedozvíme, ale vlastně nevíme, jaká byla konkurence...
 • Walome
  Walome24.3.2019 20:34Hellboy: Půlnoční cirkus
  Tady je svět ještě v pořádku. Mike Mignola je génius. A Fegredo cely pribeh o mnoha pribezich dotahl k dokonalosti. To, co by jini roztahli do dvou booku, Mile odvypravi na par stranach, cimz ziskame neredenou esenci kvalitniho cteni.

  Ale proc to popisovat tak vzletne - je to proste super.
 • Walome
  Walome10.3.2019 13:08Hitman #06: Lepší zítřky
  Tak to je zábavné. Před 2 lety jsem tomuhle komiksu dal 1*, mezitím jsem zapomněl, že jsem komiks četl, přečetl si ho znova a teď sem přijdu dát 4* a koukám, že před 2 lety jsem nebyl nadšen!

  Teď mě to bavilo, je to pořád hezky debilní a je to fajn oddychovka.
 • Walome
  Walome14.2.2019 17:44James Bond #01: Vargr
  Vždycky, když se mi nelíbí komiks od Comics Centra, umře štěňátko. A tady jsem se bohužel zoufale nudil. Postava Bonda mi přišla neskutečně nudná a prkenná, a to ostatní mě vlastně nezajímalo.

  Kresba je něco mezi masterpiecem a výplodem grafického oddělení random realitky. Art trošku komiksu pomáhá, ale nedočetl jsem.
 • Walome
  Coral je na rozdil od serialu cool klucina a jeden mu skoro v ty jeho naivite fandi. Ale je to blb, coz se patrne ukaze v pristich dilech.

  Rick tu prakticky nebyl, coz je jedine dobre.

  Hlaska "zkurveny filcky" da best.

  Porad me to bavi.
 • Walome
  Walome13.11.2018 20:18Punisher MAX #01: Kingpin
  Punisher ve vrcholné formě. To, co Ennis občas nakousl, dotahuje Aaron k dokonalosti. První book začíná tak, jak to máme rádi - Frank, Wilson, mafiáni a brutalita. A ani ten Dillon tomu neuškodil. Weloumí aprůvuje a odporůčá jak Keram to nejnudnější eNHáeMko.
 • Walome
  Viktoriánská Anglie mě nikdy extra netankovala a postava Earl Greye zrovna tak. ALE jaké bylo mé překvapení, když mi Mignola předložil příběh vlastně celkem při zemi a s příjemně hutnou atmosférou. Navíc se mytologie rozbíhá poměrně pozvolna a celé to přichází tak nějak postupně, až si člověk přeje, aby se tam toho dělo víc. Ale Mignola ví, jak dávkovat napětí. Bylo mi i sympatické neustálé pobožné halekání hlavního hrdiny a nesmí chybět tajemná organizace v pozadí. Za mě velká spokojenost, Mignolavers je konečně tady!
 • Walome
  Humrovo klepeto dorazilo i k nám, na což se musel těšit každý Hellboyův fanda. Humr je hodně výrazná postava, a to i přesto, že se objevoval v Mignolaversu minimálně. Jenomže humrovo klepeto a střílení nácků je koktejl, který prostě zaujme.

  Čekal jsem prostý akční příběh, ale to jsem asi na chvíli zapomněl, kdo je Mike Mignola :) v pár sešitech rozjíždí nový mystický svět a nacpe tam vše, co mají Hellboyovi fanoušci rádi - nácky, opice, vynálezy zkázy, duchy a mluvící mozky. Na nováčka to může být moc, ale ostřílený mignolaversák moc dobře ví, že tady je doma. Mám z toho radost.
 • Walome
  Walome20.9.2018 09:42Batman: Můj temný princ
  Velká nádhera. Úžasná kresba, … … … no vlastně je to hlavně o té kresbě, protože dějově to nedává moc smysl (proč by tu holčičku držel tak dlouho a nechal Batmana lítat po městě a hledat ji, když se mu nakonec stejně sám ozval), lettering je něco děsivýho (falešnej comic sans v rámečcích s Bruceovýma myšlenkama pobavil nejvíc) a překlad je klasickej crewní (divný patvary, divný skladby vět), ale TA KRESBA! Harley nikdy nebyla víc sexy, Gotham má přesně takovou atmosféru, jakou by měl mít, Joker je takovej Jared Leto before it was cool a Killer Crocka může závidět i můj oblíbený Bermejo.

  Tahle věc mi udělala velkou radost.
 • Walome
  Walome19.9.2018 09:58Ragemoor (limitovaná edice)
  Tak jsem se k tomu vrátil (již podruhé). Poprvé jsem tuhle věc četl v den, kdy nás navštívila povodeň, takže si to pamatuju velmi barvitě. Pršelo, já jel vlakem domů, blesky šlehaly a já četl Ragemoor. Ragemoor, který je mnohem víc lovecraftovský horor než nedávno vyšlé lovecraftovské povídky od Arga. A hlavně - je to fakt horor. Velice povedená atmosféra. Povedené, trošku archaické dialogy. Parádní kresba, která atmosféře dává vše, co je potřeba - od umaštěné tváře podvodného strýčka po ohyzdné příšery a děsuplné výjevy.

  Samotné zpracování téhle edice je super, ale jsem rád, že už jsou podobné limitky za námi :) musel bych je mít všechny a bylo by to hodně drahé.
 • Walome
  Velký Walomeh. Naprosto otrocky přepsané Lovecraftovy povídky, které jsme všichni viděli a četli asi tak 150x. Bez nápadu, bez invence, bez autorského zásahu. Dokonce i Cthulhu vypadá tak, jak ho zná moderní doba. Absolutně chybí prostor pro fantazii. A jak už to tak u adaptací beletrie bývá, v bublinách (rámečcích) se často dozvídáme informace, které popisují událost, která se děje na panelu.

  Kresba neurazí, nenadchne.

  Tenhle komiks je vhodný možná tak pro lidi, kteří se nechtějí prokousávat sto let starými povídkami (čemuž rozumím) ale pro ty ostatní nepřináší nic zajímavého.

  Více jsme to rozebrali zde: http://www.youtube.com/watch?v=10QUT38EU_E
 • Walome
  Walome18.7.2018 09:32Myší hlídka #01: Podzim 1152
  Velké překvapení. Produkci Comics Centra si v drtivé většině užívám naplno, ale tady jsem se trochu bál. Myšičky? Vážně? Čekal jsem infantilní fantasárnu pro děti. Fantasárna to je, pro děti klidně taky, ale infantilní určitě ne. Nejvíc se mi na Petersenovi líbí, že nechává komiks mluvit. Kniha postrádá nějaké sáhodlouhé dialogy, i přesto k postavám přilnete velice brzy. Panely jsou velké, mají atmosféru, jsou úžasně nakreslené a celé mě to neskutečně vtáhlo.

  Některé scény jsou opravdu působivé a zůstanou mi v hlavě asi dlouho (krabi). Fascinující je, že Petersen prakticky bez textu představuje funkční fiktivní svět, dodatky na konci jsou jen takové příjemné doplnění.

  Takže celá kniha velká paráda.
 • Walome
  Dosud nejlepší Rybíz. A to i přesto, že nabízí "jen" zajímavé záporáky, plynulý děj a dynamickou akci spojenou se sympatickým hlavní hrdinou.

  Můj Arrow cosplay: http://youtu.be/gO9PCMC9x2Y
 • Walome
  Po všech těch hejtech jsem čekal průšvih, a ono je to přitom výborné. Lepší než první Kingovka, která se dobře četla, ale jinak toho moc nepředvedla. Tohle mělo sílu a švih. Romita zabil jen Batmana s motorovkou a Crocka, jinak je kresba ok. Je tam hodně akce, málo keců a když, tak mají smysl. Jasně, zase se přiblížíme k rozbití statusu quo a nedočkáme se ho, ale to už snad dneska nemůže nikoho překvapit. Za mě fakt dobrý čtivo.
 • Walome
  Zábavný komiks, příjemně to odsýpá a postav tam není zbytečně moc. Za mě velmi ok, těším se na další díl. Více ve videu: http://youtu.be/Rx-S7TsnUZg
 • Walome
  Určitě nejlepší WW u nás. Není nudná, nádherně nakreslená, Diana je tam hodně sympatická a Steve má bicepsy a břišáky jako blázen!

  Více na mém influencerském kanále: http://youtu.be/2TiA7Tst2hM
 • Walome
  Na Y mi vždycky vadilo, že hlavní premisa (apokalypsa... skoro) se zbytkem komiksu. Ať je to kresba, realističnost, dialogy... byl mi protivný hlavní charakter, přišlo mi nereálné vyobrazení žen, přišlo mi ještě méně reálné, že by Yorick neošukal každou, kterou by potkal... prostě to byla taková pohádka, kde občas někdo umřel. Vždyť tam byl i zvířecí side-kick, jako v Disneyovkách. Nicméně jsem četl všech 10 booků, takže mě to nějakým zvráceným způsobem bavilo.
 • Walome
  Walome26.5. 22:26Batman Mikea Mignoly
  O tomhle jsem vůbec nevěděl že existuje (ani ta edice), ale chci to!
 • Walome
  Tak mám za sebou zatím Přístav a ten mě bavil. Čekal jsem to teda trochu komplexnější, komplikovanější a chytřejší (protože ta premisa je hodně slibná), nakonec to bylo spíš takový UPVO s hůř napsanýma postavama, ale užil jsem si to. I když osobně nenávidím, když je děj vysvětlován formou zpráv nebo pomocí rozhovorů v tv studiu, ale budiž. A závěr mě mírně překvapil a hodně potěšil, protože jsem tak nějak doufal, že to spěje přesně tam (ale nebylo to úplně tupý a do očí bijící).

  Nevím, kdy se dostanu k zatmění, ale přístav cajk.
 • Walome
  valon: piju!
 • Walome
  To by byla dobrá drinking game - pokaždé, když cyboy napíše, že už nic nenapíše, a pokaždé, když se vrátí, si dejme panáka.
 • Walome
  Btw já teda myslím že CC počty tak nějak organicky oznamujou, ne? Třeba tady zrovna u těch hvězd:https://www.facebook.com/comicscentrum/posts/3384671208239475

  Ne, že by na tom teda nějak záleželo, podle mě je fuk kolik čeho vyjde, hlavně že se na mě dostane, když to chci mít doma :)
 • Walome
  Jan Janšta: :D
 • Walome
  Teď mě vyděsilo, že Cyboy je jak Andrej a má na všechny číslo!
 • Walome
  Walome15.8.2020 16:27Béowulf
  Kolik chybí bublin?
 • Walome
  Proboha proč bych si měl něco někam vkládat? Tohle řešení bylo jediné možné. CC to samozřejmě bolí, což je na prd, ale zachovali se tak, jak by se měl chovat každý, kdo nechce prodávat zmetky a okrádat konečného uživatele.
 • Walome
  Darker: jakoze by prisli k tobe domu a nasilim ti vnutili opravene vydani?
 • Walome
 • Walome
  Walome23.6.2020 18:53A zrodí se hvězdy...
  Proč si rovnou neonikáte?
 • Walome
  Walome23.6.2020 14:05A zrodí se hvězdy...
  Zeptám se: a není to všechno jedno? Jakože I KDYBY Comics Centrum "dělalo podvod na čtenáře" (ve smyslu, že by kolosálky byla velká konspirace určená k tomu, jak za svůj produkt dostat peníze předem), I KDYBY CC začalo vydávat věci pro jinou cílovku, I KDYBY existovala "CC sekta" (ke které bych asi patřil, páč CC mám fakt rád a jsem si jistý, že podvodníci nejsou), tak pořád jde jen o tom, že oni vydávají nějaké komiksy a je na každém, jestli si je koupí nebo nekoupí.

  Jako chápal bych, kdyby se podobná debata rozjela v momentě, kdy by tam chyběly nějaké stránky nebo byly prázdné bubliny. Nebo kdyby vám to přišlo vydané v paperbacích. Ale Hvězdy se prostě jen někomu netrefily do vkusu (jasně, nasere to, je to drahá sranda, ale prostě stát se to může). A my můžeme nebo nemusíme kupovat jejich komiksy. Nakladatelé nám nic nedluží, nemáme právo si od nich cokoliv nárokovat. Oni vydají nějaký produkt a my jim za to buď dáme nebo nedáme peníze. Konec příběhu.
 • Walome
  louza: asi ostatní nejsou přecitlivělí, no :)
 • Walome
  Walome20.5.2020 22:09Papež ukrutný
  Kolik prázdných bublin kniha obsahuje?
 • Walome
  Walome6.11.2019 14:47Českobudějovické pověsti
  Na tehlech komiksech me nejvic bavi, ze to nejsou komiksy.
 • Walome
  Scaleo: :D přesně moje slova. Mejk ček komiks grejt egejn.
 • Walome
  Walome27.3.2019 20:01Bratrstvo krve: Hustej nářez
  Nicméně Kaluž to napsal dobře :D
 • Walome
  Walome15.3.2019 08:40Bratrstvo krve: Hustej nářez
  Teda po zkusenosti s knihou a po ukazkach jsem cekal totalni hovno, ale nakonec to nebylo tak hrozny.
 • Walome
  Walome5.3.2019 22:46Gantz #22
  cyboy: jasně že máš pravdu, ale není to špatně. Není špatně, že crew vydává hovna a čtenář se musí orientovat (protože hádám, že ty hovna bude někdo kupovat). Není nakladatelova povinnost vydávat "jen dobré věci". Jednu dobu se tvrdilo, že veškeré komiksy, které stálo za to vydat, tu už vyšly - to byla nehorázná hovadina. Vkus má každý jiný a nějakej kid si radši přečte Mass Effect než Strážce.

  Ano, je kalkul vydávat věci jako Minecraft, ale to taky není špatně, sám píšeš, že je to přece jenom byznys a ty lidi si musej nějak vydělat. To, že CREW konkuruje sama sobě, je už na jinou debatu :D

  Takže tak jsem to myslel. Já jsem rád, že komiksový trh u nás je tak daleko, že mohou vycházet i hovna.
 • Walome
  Walome5.3.2019 21:52Gantz #22
  Cyboy: až na ten poslední odstavec (který považuju za takovéto stařecké brblání) super příspěvek. S Gantzem jsem přestal někdy... ani nevím kdy a mám touhu se k němu vrátit, ale za posledních x let jsem vlastně nenašel důvod proč. A pokud se ani ve 22. díle nic nedozvíme, tak to s tím důvodem bude problém :D Jinak jak jsou na tom ostatní mangy netuším, páč #nemamnacteno, ale Gantz jsi popsal přesně.
 • Walome
  ohoho ten lettering
 • Walome
  Jéé tohle vypadá hezky. Kvůli Zázrakovi skoro člověk zapomněl jak umí Kopl hezky kreslit.
 • Walome
  Walome14.12.2018 15:25Sherlock #01: Studie v růžové
  erik: pokud jsi Erik z fb tak musíš minimálně tušit :)
 • Walome
  Walome14.12.2018 13:28Sherlock #01: Studie v růžové
  Wow...
 • Walome
 • Walome
  Walome28.11.2018 15:47Iko #01
  Ekho, Okko a Iko, máme to komplet.
 • Walome
  Walome24.11.2018 20:42Ms. Marvel #01: (Ne)normální
  Venomslav12stars: Paseka má vždy parádní.
 • Walome
  Walome7.11.2018 16:15Pečeme s Kafkou
  Tak ta poslední ukázka mě rozesmála nahlas :)
 • Walome
  Walome26.10.2018 07:53Malý Mikuláš: Původní komiks
  To je super, jak je to výjimečně komiks a v ukázce je text :D
 • Walome
  Walome26.10.2018 07:49Labyrint světa a ráj srdce
  Už jsem se tomu smál pár týdnů zpátky. Tohle je totální katastrofa a devalvace komiksu jako média. Dětské omalovánky s příšerným letteringem. Cena je už jen komický bonus.
 • Walome
  mike: já vim :) (vtip)
 • Walome
  Tohle bude solidní peklo.
 • Walome
  GWB: hej kámo nejvíc bráško borec. Praha pyčo!
 • Walome
  Fimi: "selské" - to je naprosto přesný :D
 • Walome
  louza: dostal jsem echo, že je tu na mě HEJT, tak jsem si tej "hejt" šel přečíst a koukám, že je to celkem fajn kritika, ačkoli trošku zabarvená osobním pohledem na předmět, o kterém se tu bavíte, což je logický.

  "Parta kolem Potměšila" to chce dělat tak, jak to dělá. Není to o tom, že bysme nemohli. Minimálně Vojta a Kuba načteno mají a je to znát, když o něčem mluví. Kdežto zbytek o tom ví menší či větší hovno (já větší). Podstatné je, že nás to prostě baví a děláme to tak, jak chceme. Přesně s tím vínem a pivem (ale chlebíčky budeme rušit, to jo :D ). A když budu mluvit za sebe - mě to takhle baví. Bavěj mě komiksy a baví mě o nich točit videa. To, že to není fakticky bohaté a informativní vím, ale popravdě si nemyslím, že je to problém - protože faktických a informativních je tu iks dalších a já nemám žádný důvod trávit svůj volný čas tím, že budu dělat něco, co mě nebaví.
  Takže jako máš pravdu, že naše kanále jsou takový, jak píšeš, ale nevidím v tom problém.

  edit: jo a já vousy nemám, moc mi nerostou :(
  Jo a ještě dlužno dodat, že Komiksové Noviny nejsou jen opilecké ubohosti! Jakub teď rozjel novou sérii, která by Tě třeba mohla zaujmout:
  http://www.youtube.com/watch?v=bBwDP2h43Mg
 • Walome
  Walome14.9.2018 13:07Kapsy
  Chraňbůh, že bych něco chtěl vyčítat comicsdb, já sám vím jak nakladatelé nejsou často schopni poskytnout ukázku v přijatelné kvalitě.

  Naštěstí díky nejmenovanému samaritánovi jsem do knihy mohl nahlédnout a líbilo se :)
 • Walome
  Walome14.9.2018 08:20Kapsy
  Bez ukázek trochu o ničem (vím, že za to comicsdb nemůže). Takhle na to zapomenu jakmile ty stránky zavřu. Nakladatelé by si měli dát větší práci s poskytováním slušného propagačního materiálu. Ale tak euromédii je to asi buřt.
 • Walome
  Walome27.7.2018 11:03Lissy 2017/02
  "Koňská láska v ohrožení"

  To bude drama.
 • Walome
  Walome29.6.2018 14:13Arkwright Integral
  Škoda, že v ukázce jsou jen černobílé stránky, když CC má na stránkách i barevné.
 • Walome
  Tormentr: přesně.
 • Walome
 • Walome
  cyboy: nojo to mi nedošlo že to může být crewní :)

  Tormentr: my se chápem :)
 • Walome
  To bylo na Světě knihy? V CP to na webu nemaj :o
 • Walome
  Walome25.4.2018 10:05Znovuzrození hrdinů DC
  Co vlastně je v tomhle komiksu? Více ve videu: http://www.youtube.com/watch?v=4h_fjhpyVhg

  A už se těším na květen :)
 • Walome
  To bude emocí!
 • Walome
  Walome23.4.2018 21:21Znovuzrození hrdinů DC
  cyboy: byl jsem stejně zmaten, ale už nejsem.

  jh666: tak ono to jednoho překvapí, když všude čteš, že můžou naskočit noví čtenáři a pak bum, historie dc komiksů posledních let, o kterých jsem neslyšel. Ale ty poslední stránky mi v tom udělaly pořádek a jsem zvědavý na květen :)
 • Walome
  Walome26.3.2018 16:59Plutona
  Koci: a o tom to je :)
 • Walome
  Walome23.3.2018 20:15Plutona
  T: kdo by se chtel hadat o vikendu :)
 • Walome
  Walome23.3.2018 18:26Plutona
  Ty zkus akceptovat, že podle mě to pravda je. Můžeme tu slovíčkařit kdo co myslel vážně (Ty si myslíš, že já bral jako zásadní problém gameboye), ale věc se má tak, že Ty, jakožto nakladatel, se vrháš (myšleno spíš obrazně, nikoli útočně) na obyčejného čtenáře (já) a snažíš se mu z pozice nakladatele vnutit svůj pohled na věc. Samozřejmě, že se Ti Plutona líbí, jinak bys ji nevydal.

  Nevím, proč bych se měl v komiksech vyznat a i kdyby, neznamená to, že se mi musí líbit Plutona. Jsem jen čtenář, nejsem žádný recenzent, novinář, nakldatel apod., pouze konzument, který o komiksech rád mluví a točí videa.
 • Walome
  Walome25.8.2020Prodám
  Prodávám dicky, kus za 150 vcetne posty (zasilkovna) piste mi do mesáže.

  http://www.flickr.com/photos/159952135@N03/shares/s32YD9
 • Walome
  Walome22.2.2017Prodám
  Gotham Central paperbacky 1-4 (ENG)

  1200,- komplet

  předání v Praze, případně poštou (200,-)

  ondrej.hartman87@gmail.com
  FB: Ondřej Walome Hartman
 • Walome
  Walome6.12.2016Prodám
  Joker (Azzarello, Bermejo, v eng) podepsáno Bermejem 650,-
  Gotham Central (eng) komplet 1300,-
  Hellboy and BPRD 1952, 5 sešitovek, první podepsaná Mignolou, 1500,-
  Kid Paddle 1+2, 150,- dohromady
  Opráski, ty první, 100,-
  Outcast, první TPB, podepsáno Azacetou, 500,-
  Hellblazer, to, co vyšlo v ČR (samostatné paperbacky), 1600,-
  World of Warcraft 1-4, 1200,-
  Hellboy 6: Podivná místa paperback, 300,-
  Hellboy 2: Probuzení ďábla první vydání 2000,-
  Hellboy 3: Spoutaná rakev první vydání 2000,-
  Hellboy: Pravá ruka zkázy první vydání, podepsáno Mignolou, 2500,-
  Zero 4, 200,-

  Předání Praha-Staroměstská nebo pošta - za jednu prodejní položku cca 50,-

  email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome17.12.2015Prodám
  Prodám zabalený Zámek a klíč 3, cena 420, pošta 50.

  walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome9.7.2015Prodám
  Prodám Punisher (původní 1-4 a 0-9 MAX) co u nás vyšly v češtině. Čtené, stav oukej, klidně pošlu fotky, předání Praha, nebo pošta, ale poštovný bude tak 160,-

  Prodám POUZE JAKO KOMPLET za 2600,-, tj. 200,-/ks

  Můj email ondrej.hartman87@gmail.com
 • Walome
  Walome15.4.2015Koupím
  Koupím Preacher 3
 • Walome
  Walome2.3.2015Prodám
  Prodám Zámek a klíč 3 za 470,- zabalený, jako nový.

  http://aukro.cz/zamek-a-klic-3-koruna-stinu-i5141954469.html
 • Walome
  Walome3.2.2015Prodám
  Prodám:

  Hellboy 6 - Podivná místa paperback 666,-
  Batman Smrt rodiny paperback 300,-
  Kůstek 1 ještě zabalenej 150,-
  UKK Spider-Man - Návrat 300,-

  + poštovné nebo předání v Praze

  Možno kontaktovat na walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome21.1.2015Prodám
  Prodám Hellboy: Podivná místa paperback za 600,- os. předání Praha, popřípadě poštovné 50,-
  email: walome@seznam.cz , na požádání pošlu foto, stav ok
 • Walome
  Walome4.8.2014Prodám
  Prodám zabaleného Saudka - Muriel a andělé za 1500,-

  předání v Prahe, nebo poštovné asi tak 8 pětek, pošta jsou zloději :)

  na mail walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome7.7.2014Prodám
  Prodám:
  Smečka paperback 100,-
  Detective Comics: Tváře smrti hardback 300,-
  Kůstek: Útěk z Kůstkova ještě zabaleno 250,-

  předání Praha, nebo pošta (80,-)
  email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome2.6.2014Prodám
  Batman Detective 1 hardback - 450
  Batman Detective 2 paperback - 350
  Hellboy Podivná místa paperback - 600 (trošku to křoupe, lepidlo už asi moc nevydrží, čteno 2x)
  Jonah Hex - paperback orancaný rohy 100
  Kůstek - Útěk z Kůstkova zabaleno - 250
  Parchanti paperback - 100
  Parchanti paperback 2 - 100
  Sláine Poklady Británie, paperback - 400
  Smečka - paperback - 100
  UPVO 1 paperback - 150


  English:
  Kingpin (Punisher 1) - 300


  A jako AKČNÍ BALÍČEK nabízím ne dva, ne tří, ale čtyři, ale pět komiksů (Jonah Hex, Parchanti 1 a 2 a Ú.P.V.O., Smečka) za akční cenu 350,-!!! takže neváhejte, volejte a objednávejte!!!
 • Walome
  Walome22.5.2014Prodám
  Dražím Ženskou pro kterou bych vraždil, paperback, nalomený hřbet viz foto.
  http://aukro.cz/zenska-pro-kterou-bych-vrazdil-sin-city-2-i4252069242.html
 • Walome
  Walome15.5.2014Prodám
  Prodám Captain America omnibus 1. Rozbalený, jednou čtený, ale stav ok.
  Předání v Praze, poštovné po ČR 60,-
  Cena 500,-
  Foto milerád pošlu.

  email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome22.4.2014Prodám
  Prodám, možnost předání Praha, jinak poštovný 50-70,-

  Batman Detective Comics 1 - Tváře smrti (hardback) - 450,-
  Batman Detective Comics 2 - Zastrašovací taktiky (paperback) - 350,-
  PředStrážci 2 (paperback) - 350,-


  Následující kusy buď samostatně NEBO KOMPLET ZA 500,-
  Conan - Dcera pána mrazu (paperback) - 250,-
  Jonah Hexx (paperback) - 200,-
  Parchanti 1 a 2 (paperbacky) - 200,-
  Smečka (paperback) - 100,-
  ÚPVO - Dutozem a další povídky (paperback) - 100,-

  Můj email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome3.4.2014Prodám
  Prodám první Před strážce brož. za 350,-/ks,
  email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome6.3.2014Prodám
  Prodám:
  Drsná škola - 500,-
  Detective Comics 2 brož. - 400,-
  Ú. P. V. O. a další povídky - 150,-
  Conan a pán mrazu brož. - 150,-
  Smečka brož. - 100,-
  Parchanti 1 + 2 - 200,-
  100 nábojů 1 + 2 - 500,-
  Jonah Hex brož. - 200,-
  Bleach 8 - 100,-
  Lucifer - Božská komedie - 300,-

  Předání Praha, CRWEcon, pošta.

  email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome27.1.2014Prodám
  Prodávám tento seznam.

  http://daletth.webnode.cz/antik/#a1-jpg1


  Kontakt na mě walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome29.12.2013Prodám
  Prodám Borgii paperback za 400,- při osobním předání, za nějakých 430,- i s poštovným. Jednou čtené, je to supr komiks, jdu do pevné vazby. Můj email: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome25.11.2013Prodám
  Prodám Detective Comics 2 paperback za 300 + případné poštovné, nebo osobní předání v Prahe.
 • Walome
  Walome4.11.2013Prodám
  Prodám:
  Zámek a klíč 1 (paperback) 150,-
  Hellboy 7 - Pražský upír (paperback) 150,-
  Hellboy 8 - Temnota vábí (paperback a trochu ohnutý roh, případně pošlu foto) 250,-
  Ú. P. V. O. 1 - Dutozem (paperback) 150,-
  Conan - Dcera pána mrazu (paperback) 250,-
  100 nábojů 1 - 250,-
  100 nábojů 2 - 250,-
  + případné poštovné

  mail walome@seznam.cz

  Komiksů od CC se zbavuji z toho důvodu, že jdu do HB a všechny je mohu doporučit. 100 nábojů mě prostě nezaujalo.
 • Walome
  Walome29.7.2013Prodám
  Prodám
  Soví tribunál paperback jednou čtené 250,-
  Flash: Znovuzrození nedočtené 250,-

  spíše někomu, kdo se pohybuje v Praze - nechcete přece po mně, abych v takovém pařáku absolvoval návštěvu pošty :) (žert, samozřejmě rád zašlu, ale s poštovným už to není tak výhodné, pokud vůbec...)

  mé barvivo: walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome2.7.2013Prodám
  prodám http://www.comicsdb.cz/comics.php?id=4895 za 300,- z místa. Čtené jednou a je to pecka, jdu do hardbacku :))

  email walome@seznam.cz
 • Walome
  Walome30.8. 13:57Pindárna
  J. Pavlovský několikrát řekl, že Superman se prodává blbě, proto nevychází v Rebirthu.
 • Walome
  Walome10.8. 21:48Sběratelský klub
  Toe: Noár je parádní, to jsem rád, že babart vydá.
 • Walome
  Walome10.8. 21:47Nakupujeme venku
  Hawwwean: čtu nahá ženská s ocáskem, tak jsi mě namlsal a nakonec zklamání :(
 • Walome
  Walome14.5. 16:02Pindárna
  Ten Hitler je skvelej no. Taky jsem chtel neco takovyho udelat ale ani nahodou bych to neudelal takhle dobre.

  maco: jo no, kdyby sli vsichni na discord tak Zack nemusi nic nastavovat.
 • Walome
  Walome14.5. 13:23Pindárna
  Tak počkat, chcete mi říct, že tu ještě nemáte Hitlera nadávajícího na Mighty Boys? :D nebo jsem to přehlédl?

  https://www.youtube.com/watch?v=2JziiiT4B0c
 • Walome
  Walome14.5. 09:27Povinná četba
  valon: místní polská klika je zdrojem (nejen) mé nekonečné zábavy, přijde mi to hrozně srandovní. Ale také mi přijde srandovní mít 150 vláken pro 50 aktivních uživatelů. Ale to je prostě krása místního folkloru :)
 • Walome
  Walome13.5. 23:27Povinná četba
  Kidi na tik toku se smejou boomerum ze jsou na fb ale to nevideli tohle forum nebo bushem zminivany nyx :D

  Touha po recenzich na cizijazycne komiksy vylozene pobavila, kez by existovalo neco jako goodreads.
 • Walome
  Walome10.5. 20:40Sběratelský klub
  P.G.: ono to zmizelo jak housky na krámě a na aukru se to po jednotlivých číslech prodávalo za několikanásobek původní ceny. Je tam nějakej skin do fortnite nebo co.
 • Walome
  Walome4.5. 14:57Povinná četba
  Já mám tady skoro pocit, že vás ten Vybíral nutí si to pouzdro koupit :)
 • Walome
  Walome29.4. 10:21Sběratelský klub
  Colder cpu Comics Centru od doby co jsem to měl poprvé v ruce, to fakt řve "Comics Cenrtum" od první stránky :) tak bych měl radost kdyby to bylo ono.
 • Walome
  Walome31.3. 22:53* Připomínky a návrhy
  Nezbi: však to je ocenění, kolik s tím bylo práce, jinak by to hvězdu nedostalo žádnou :) ne vážně, je úplně v pohodě subjektivně hodnotit jakékoli díly a využívat k tomu plně hodnotící škálu.
 • Walome
  Walome31.3. 22:52Fabula Rasa
  seneke: a k čemu by to bylo dobrý? Jakože fakt. To byla cena pro cenu (stejně jako většina cen v různých oblastech kultury). Myslím, že nechat to umřít je důkaz sebereflexe organizátorů a já to chválim. Kéž by ji měla i akademie komiksu (a jiné akademie).
 • Walome
  Walome27.2. 20:18Pindárna
  Nezbi: nastesti nemam psychickou poruchu takze je pouzivam k cemu se pouzivat maji.
 • Walome
  Walome25.2. 11:29Pindárna
  nejakdivne: ja jenom doufam, ze tohle neni pravda :)
 • Walome
  Walome25.2. 09:57Pindárna
  Zack: jo to dava smysl. Kez by treba existoval internet, kde by se daly knihy propagovat i prodavat.
 • Walome
  Walome15.2. 15:35Slevy, výprodeje, bazary
  Nejakdivne: jo. Na luxoru jsem kupoval ze zoufalstvi a neveril vlastnim ocim. A albatros to samy. Hnus. Ale tak oni zijou v dobe pred 20 lety (coz bylo videt uz pred koronou, natoz s ni).
 • Walome
  Walome15.2. 10:39Slevy, výprodeje, bazary
  Fry: zadnej nakladatel u nas nema poradny stranky.
 • Walome
  Walome11.2. 16:21Publicistika
  MaF: takže má ještě šanci.
 • Walome
  Walome11.2. 09:43Publicistika
  GWB: v Síni slávy chybí Klíčník.
 • Walome
  Walome3.2. 14:44Sběratelský klub
  lantan1: jo to jsem viděl jak tam připomněli Hokrovo lízání prdele. Ale myslel jsem čistě na fb, kam to prostě nedali (zatím). Uf, tak to ještě že jsem to nečet celý, to by mi zase jednou praskla žilka :)
 • Walome
  Walome3.2. 14:21Sběratelský klub
  Milo_Harwey: srabácky přiznávám, že do toho se mi hrozně nechce pouštět. Nejsem Janek Kroupa :) Ale myslím si, že ten zmetek prostě zametli pod koberec, aby se na to zapomnělo (o čemž svědčí i to, že dvojku nijak nepromujou - hádám že ji vydat museli, páč měli práva).
 • Walome
  Walome3.2. 13:03Sběratelský klub
  Zack: nevíme, jestli je vyprodaná, jen ji nemůžeš nikde koupit.
 • Walome
  Walome31.1. 11:19Pindárna
  Nezbi: a ja si dycky predstavoval Stalina.
 • Walome
  Walome23.1. 09:49Pindárna
  Kinak: fatnasyplanet :D tady je to jak muzeum internetu :)
 • Walome
  Walome14.1. 10:10Pindárna
  Zack: srabe.
 • Walome
  Walome13.1. 11:04* Připomínky a návrhy
  PeNNy: emoji nefungujou na podobných stránkách skoro nikde, piš jako dospělej člověk a ne jako dítě :)
 • Walome
  Walome12.1. 15:51* Připomínky a návrhy
  Zack: to teda nebyla řečnická otázka, takže díky za odpověď :) úplně mi tam dycky cukne myš a hledá tlačítko odpovědět.
 • Walome
  Walome12.1. 10:29* Připomínky a návrhy
  Proč tu není možnost odpovědi konkrétnímu uživateli? A musím psát jak v devadesátým osmým nicky ručně? :)
 • Walome
  Walome11.1. 23:29Sběratelský klub
  Cyboy: nevim kolik mas hejtru ale asi jich nebude pres 400. Spis bych se staral o platici zakazniky nez o imaginarni hejtry.
 • Walome
  Walome11.1. 11:33Sběratelský klub
  Milo: souhlas, ale tak zase nemusej bejt furt online, kor ne tady v tomhle pohrobku devadesatych let :)
 • Walome
  Walome30.12.2020 16:19Sběratelský klub
  Z bookdepa si uz nic neobjednas, Femi.
 • Walome
  Walome29.11.2020 23:28Filmový a hudební klub
  SomeOne: dekuji, nemam internet, tak me tato zprava minula.
 • Walome
  Walome14.11.2020 08:18Slevy, výprodeje, bazary
  Haw: ja myslim ze jeden silenec jim ten byznys model nenarusi. S Tebou si mozna psali, ale s tisicovkou dalsich ne.
 • Walome
  Walome31.10.2020 19:27Sběratelský klub
  Chjo sel jsem to smazat abych nebyl toxickej a uz to nejde :(
 • Walome
  Walome31.10.2020 19:03Sběratelský klub
  Jezis tady je to sama socka ktera absolutne nechape ucel podnikani. Tvl tak sbirejte vicka z petek.
 • Walome
  Walome29.10.2020 17:15Sběratelský klub
  Fry: ja myslim ze ja a dalsich 9 uzivatelu cdb neco takoveho uvita.
 • Walome
  Walome23.10.2020 16:58Pindárna
  To je vlastne dobrej napad mit policky u stropu kdyz clovek nema jinak misto (y). A vypada to hezky.
 • Walome
  Walome23.10.2020 15:27Filmový a hudební klub
  Darker: Nightwish a Within Temptation :D

  Btw pobavilo me ze trva minutu a pul nez se to rozjede.
 • Walome
  Walome23.10.2020 14:05Pindárna
  Dalamar: skill potrebujes na vse. A tady bych se bal ze neodhadnu vahu a spatne to ukotvim.
 • Walome
  Walome23.10.2020 12:52Sběratelský klub
  Matthew: tu exkluzivitu jsi dal do uvozovek správně, nic exkluzivního na tom není, takže pohoda :)
 • Walome
  Walome22.10.2020 20:10Pindárna
  Wub: oni sikovni byli ale nedodrzeni terminu je snad zakladnim skillem kazdeho remeslnika :)

  Darker: ne kazdej ma doma truhlarskou dilnu a potrebny zkusenosti jako ty :(
 • Walome
  Walome22.10.2020 16:37Pindárna
  Wub: prostě jsme najali truhláře, ten přišel, změřil, rozkreslil, nechal si schválit, přijel úplně mimo plán, postavil, vyrovnal, odjel :) nechali jsme si udělat polohovací skoro všechny police, takže si můžeme udělat polici na kolosálky a vedle toho na malý paperbacky atd. Jako je to peklo jako všechno s řemeslníkama, ale je to super, protože máme atypický stropy a takhle vyplňujeme místo do posledního cenťáku, což žádný kupovaný skříně nikdy nesplněj.
 • Walome
  Walome21.10.2020 15:34Pindárna
  Milo: na míru. Vyplatí se to :) až do stropu, až do krajů pokoje.
 • Walome
  Walome20.10.2020 14:25Sběratelský klub
  Haw: nejlínější ve smyslu, že tam bylo nulový info a ukázky si lidi museli vyprosit.
 • Walome
  Walome20.10.2020 12:26Sběratelský klub
  Koukám jak Vrána. Možná nejlínější crowdfundingová kampaň vůbec a sanavabitch they did it.
 • Walome
  Walome15.10.2020 10:34Sběratelský klub
  radek: jojo crewní překlady jsou srandovní, proto jsem ani moc neryl do ukázky Mighty Boys. Prostě komu se nelíbí překlad, ať si to koupí v eng a neřešil bych.
 • Walome
  Walome10.10.2020 10:05Filmový a hudební klub
  Tak uz jednou ukazali ze lze uplacat kolosalni sracku z malejch hoven a lidi jim to zrali po tunach, penez maj ze nevedej co s nima tak neni nijak extra ambiciozni kdyz to chtej udelat zase ve vetsi mire.
 • Walome
  Walome2.10.2020 09:26Herní vlákno
  Chudáci děti, chtěj playstation a dostanou odpadky :D
 • Walome
  Walome1.10.2020 15:06Sběratelský klub
  Darker: popravde nam jsou views uplne burt, kdyby nebyly tak to delame pravidelne :) jsme radi za kazdyho, komu nase video zprijemni cas ale jestli mame 300 nebo 1000 je uplne fuk.

  Ale ano, radi jsme byli, ze kluci dorazili a ze se u nas pochlubili s tim co budou delat. Ale nic jim nebrani se domluvit i s nekym jinym.
 • Walome
  Walome29.9.2020 12:29Sběratelský klub
  DR: mozna to vzniklo tak, ze si na hit hitu prohledli ty ukazky v anglictine.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 455 (cca 203990 Kč)
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: neveřejné
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 48
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0